Автостоянка (парковка) у дворі будинку №18 по вул.Мілютенко у м.Києві.

Борат Сагдієв

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Хто є власником стоянки авто (охороняється, платна, автомобілі знаходяться на ній тривалий час, цілодобово) у дворі будинку №18 по вул.Мілютенко у м.Києві.

2. Яка сума (на місяць) стягується з кожного мешканця будинку за користування територією двору, на якій без дозволу мешканців було встановлено стоянку (паркувальний майданчик?).

3. Хто (установа, прізвища) давав дозвіл на облаштування стоянки авто у дворі будинку №18 по вул.Мілютенко у м.Києві, впритул до дитячого майданчика та дитячого садочка.

4. Чи відповідає облаштування стоянки авто (паркувального майданчика?) за вказаною адресою постанові Кабміну "Про затвердження Правил паркування транспортних засобів", від 3 грудня 2009 р. № 1342, у якій містяться, зокрема, такі пункти:
11. Проектування, будівництво, реконструкція, ремонт та утримання майданчиків для паркування здійснюються з дотриманням вимог законодавства, державних будівельних норм, стандартів, технічних умов, інших нормативних документів та цих Правил.
13. Відведені майданчики для паркування позначаються дорожніми знаками та суцільною синьою (блакитною) смугою на проїзній частині і на бордюрі, який відокремлює проїзну частину від пішохідної.
14. Відведені майданчики для платного паркування обов'язково повинні бути обладнані паркувальними автоматами з розрахунку не менш як один автомат на 20 місць для паркування з обох боків уздовж проїзної частини вулиці, дороги або тротуару.

5. Чи відповідає розташування даної стоянки (парковки) на газоні, впритул до майданчика дитячого садочка, а також дитячого майданчика у дворі, Санітарно-Епідеміологічним нормам?

Додам, що запит, який містив подібну інформацію, було відправлено у КМДА 29 травня. З КМДА було отримано відповідь, що запит було переправлено, зокрема, у Київтранспаркервіс, проте жодної відповіді по суті запиту отримано не було.

З повагою,

Борат Сагдієв