Автопарк

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Запит до Заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів, керуючого справами виконавчого комітету Полтавської міської ради Н. О. Сук:

Доброго дня. Цікавить інформація щодо:
1) Перелік марок автомобілів які знаходяться в автопарку Полтавської міської ради для службового користування. Також за можливості вкажіть рік придбання та пробіг.

Запит надсилаю повторно. Оскільки Начальник відділу господарського забезпечення Мізік Петро Панасович проінформував цитую "Відділ господарського забезпечення виконавчого комітету Полтавської міської ради не володіє інформацією про перелік автомобілів які знаходяться на балансі Полтавської міської ради", хоча на офіційному сайті вказано, що цей відділ відповідає за "організацію роботи по проведенню технічного огляду та експлуатації автомобілів міськвиконкому." У випадку, якщо міськвиконком обслуговує підприємство з яким укладена відповідна угода прошу надати копії відповідного договору.

З повагою, Ігор Ізотов.