Автобусний парк 8

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Зведені розклади руху на робочий та вихідний день автобусних маршрутів Автобусного парка 8

2. Розклади руху на бланку А4 або А5 які видаються водія на маршрут на окремий випуск на робочий та вихідний день на маршрути Автобусний парк 8.

З повагою,

Олег

КП "Київпастранс"

Так, відповідно ч. 7 ст.5 Закону у зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.
Оскільки у Вашому електронному зверненні не зазначено місце проживання громадянина, воно в порядку ч. 8 ст. 5 цього Закону повертається заявнику для належного його оформлення.