Аварійний стан навісів у ДНЗ

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

У садочку №820 "Монтессорі-сад" на даний момент у аварійному стані знаходяться навіси над дитячими майданчиками. Це видно при візуальному обстеженні. Та про це незалежними експертами складено акт. РУО в усній формі було повідомлене про аварійний стан майданчиків ще влітку. На сьогодняшній момент жодних спроб провести ремонт чи/та заміну навісів РУО не проводило.
Прохання надати інформацію, хто несе відповідальність за те, що до сьогоднішнього часу з боку балансоутримувача не було зроблено жодних дій задля вирішення цього питання? Хто буде нести відповідальність у разі травмування дитини на території ДНЗ, якщо якась із аварійних покрівель впаде?
Вимагаю провести ремонт та заміну аварійних навісів у найкоротші терміни, щоб забезпечити дітям, що відвідують ДНЗ безпечні умови перебування.

У разі відмови у проведенні ремонтних робіт та заміни навісів, прошу надати посилання на нормативно-правові документи, що дозволяють балансоутримувачу ігнорувати аварійний стан дитячих майданчиків у ДНЗ.

З повагою,

Анна Лопусєва

Від: Управління освіти

Посилання