аварійний стан даху ЗДО 525

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Кудласевич Ольга Миколаївна, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Кудласевич Ольга Миколаївна

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
Я, багатодітна мати, троє моїх дітей відвідують ЗДО № 525 (пр. П.Тичини, 14-В) Дніпровського району м. Києва; наразі в садочку склалася досить складна ситуації, у результаті капітального ремонту ще на початку червня у корпусі № 3 з’явилися тріщини, на час з’ясування причин виникнення тріщин та розроблення заходів для усунення виявлених недоліків корпус № 3 не експлуатується, дітей переведено в інші приміщення груп. Так як вільних приміщень нема, то різні групи зводять в одне групове приміщення, що унеможливлює нормальне перебування дітей у садку, через значну кількість дітей в одній групі.
Звертаємося до Вас й просимо вжити невідкладних заходів, та прискорити завершення капітального ремонту ЗДО № 525, щоб надати можливість нашим дітям здобувати дошкільну освіту в нормальних умовах, так як навчальний рік в розпалі й подібна ситуація є не припустима, й негативно впливає на здоров’я дітей.

З повагою,

Кудласевич Ольга Миколаївна

Департамент освіти і науки, молоді та спорту

Кудласевич Ольга Миколаївна писал 2019-09-18 10:46:

show quoted sections

група технічного нагляду,

--
З повагою