Аудиторські компанії, обрані Дія City для проведення аудиту резидентства

Роговський Андрій

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Прошу опублікувати список компаній, які обрані для здійснення аудиту, згідно https://www.facebook.com/city.diia/posts... :

1. Список міжнародних компаній, які здійснюють аудит
2. Контакт представника компанії, з яким було укладено договір про послугу
3. Міжнародний стандарт аудиту, за яким повинна буде пройти перевірку

З повагою,

Роговський Андрій

Добрий день, Ваш запит на публічну інформацію зареєстровано за номером 243
(з) від 31.05.2021

 

 

From: thedigital, hello <[Міністерство цифрової трансформації України request email]>
Sent: Monday, May 31, 2021 8:15 AM
To: zapyt <[email address]>; [email address]
Subject: Fwd: Інформаційний запит - Аудиторські компанії, обрані Дія City
для проведення аудиту резидентства

 

 

показати цитоване

Роговський Андрій

На  ваш лист-відповідь №1/10-5-237-2021 від  03.06.2021  надаю уточнення, щодо  поставлених  мною  запитань  в  запиті, що зареєстровано за  номером 243  від 31.05.2021:
На  сторінці Facebook  Diia  City (посилання  на відповідний  пост надано  в  попередньому  зверненні) зазначена  наступна  інформація:
«Подання  аудиторського висновку – необхідна  умова резидентства у  Дія City. Щоб упевнитися  в доступності  послуги аудиторського висновку для  майбутніх резидентів Дія  City, ми провели  розрахунки середньої його вартості для компаній  різного розміру та  з різним  доходом. Наприклад,  для компаній до 50 співробітників із  доходом $1 248 000  вартість такого висновку  коливатиметься в  діапазоні від $3470 до $8680. »
З вищевикладеного  вбачається,  що Дія City  провела  аналіз цінової  вартості послуги складання   аудиторського висновку та  отримала певний результат, про що свідчить зазначення вартісного  діапазону  цін  за  отримання  аудиторського висновку. Враховуючи той  факт,  що ціни зазначені в доларах США випливає,  що  аналіз  провадився  на  підставі  даних  наданих іноземними аудиторськими  компаніями.
Тому, прошу  надати  наступну   інформацію:
1.       Перелік іноземних  компаній, що надали Дія  City дані про  вартість складання  аудиторського висновку, на підставі  яких Дія  City отримала вартісний  діапазон від $3470 до $8680  за такий  висновок.
2.       Контакти іноземних  компаній  або  представників цих компаній, що  надали  дані  про вартість складання  аудиторського висновку, на підставі  яких Дія  City отримала вартісний  діапазон від $3470 до $8680  за такий  висновок.
3.       За  якою  методикою, міжнародним  стандартом провадиться  аудит іноземними   компаніями з  переліку  вище, враховуючи зазначений  вами  діапазон цін від $3470 до $8680  за  аудиторський висновок?
З повагою,
Андрій   Роговський.

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Ми спробуємо ще раз, поки що нічого не потрібно робити

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Ми спробуємо ще раз, поки що нічого не потрібно робити

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Ми спробуємо ще раз, поки що нічого не потрібно робити

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Можливо, ця адреса вже недійсна, в розпорядника переповнена пошта або вони відмовляються отримувати листи з Доступа. Ви можете спробувати написати їм з власної пошти