АУДИТ державного підприємства "УСТФ" студія Укртелефільм.

Людмила Половинська

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1. Терміни проведення АУДИТУ у 2019 році ДП "Укртелефільм" що знаходиться в Києві , на вулиці Туманяна, 15. 2.Копію доручення Голови Держкомтелерадіо України Наливайка О.І. спрямоване Голові комісії з реорганізації ДП "Укртелефільм" Аврахову Т.Г. з вимогою надати письмову відповідь про розгляд Кредиторських вимог Половинської Л.Ф. зареєстрованих у приймальні громадян Кабінету міністрів України 27 лютого 2018 року. Кредиторські вимоги були надіслані до Держкомтелерадіо України та спрямовані до розгляду Аврахову Т.Г. у березні 2018 року. На особистих прийомах громадян Наливайком О.І. 17.10.2018 , 16.01.2019 та 21.02.2019 мною було заявлено про відсутність письмової відповіді від Аврахова Т.Г.
щодо розгляду кредиторських вимог до державного підприємства студія Укртелефільм, на якому на цей час знаходиться моя трудова книжка, і мною не підписаний наказ про звільнення.

З повагою,

Людмила Половинська

Людмила Половинська залишив коментар ()

Державні службовці Держкомтелерадіо НЕ ВМІЮТЬ розміщати відповіді на сайті "Доступ до правди" !!! З повідомлення наданого по телефону :" У нас не виходить надати відповідь на сайті "Доступ до правди"... ми не вміємо писати... вміємо тільки читати. У нас більшість державних службовців люди з поганою пам,яттю, поганими математичними здібностями , і взагалі, нас прийняли на держ. службу за особисту відданість! І тому ми робимо те, що нам наказують!!!"