Атестація вихователя ДНЗ

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Я Денисенко Раксана Гідаятівна, проживаю в селі Новобогданівка Мелітопольського району Запорізької області вулиця Поштова будинок 25.
Закінчила у 2009 році Мелітопольський державний педагогічний університет і отримала повну вищу освіту за спеціальністю "Педагогіка і методика середньої освіти. Географія. Історія, економіка, організація краєзнавчо-туристичної роботи" (диплом магістра АР N37281654)
З 2008 року по 2019 рік працювала в школі учителем і педагог-організатором.
У 2011 році проходила курси підвищення кваліфікації при КЗ "Запорізький обласний інститут післядипломної перепідготовки" ЗОР (посвідка N4092 та N5733) та атестувалася на ІІ категорію як учитель історії, педагог-організатор.
У 2018 році проходила курси підвищення кваліфікації при КЗ "Запорізький обласний інститут післядипломної перепідготовки" ЗОР (посвідка N02136146/2081-18) та атестувалася на ІІ категорію як учитель географії.
З 2020 року працюю вихователем.
Чи можу я після проходження курсів підвищення кваліфікації вихователів, претендувати на атестацію на присвоєння мені І категорії?

Чи може бути причина відмови у присвоєнні І кваліфікації - відсутність дипломів з дошкільної освіти І-ІV рівня акредитації, так як в мене диплом вчителя -предметника і лише два роки стажа вихователя?

З повагою,

Раксана

Міністерство освіти і науки, Міністерство освіти і науки України

2 Attachments

 

 

 

[1]1

 

 

[2][email address]

 

 

 

 

References

Visible links
2. mailto:[email address]

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]