Атестація вчителів

Вікторія Бурнатова

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
у 2015 році атестувалася у навчальному закладі на 9 тарифний розряд як учитель початкових класів, адміністрація зазначила, що якби я мала вищу педагогічну освіту, то атестували б мене на Іі категорію. На той момент мала диплом педучилища з кваліфікацією вчителя початкових класів та диплом спеціаліста з квіліфікацією економіка підприємства. У 2019 р написала заяву на чергову атестацію. У грудні того ж року отримала диплом магістра педуніверситету за спеціальністю вчитель укр.мови та літератури. При засіданні атестаційної комісії у березні 2020 р. адміністрація повідомила що знову не може підвищити категорію, т.як не пройшло 2 роки після отримання диплому. У 2020 році прийняла участь у сертифікації вчителів. 11 грудня отримала сертифікат.
Чи можу я зараз претендувати на підвищення категорії до ІІ? (комісіярозглядає заяви та присвоює категорії у березні 2021). Буду дуже вдячна за роз'яснення.

З повагою,

Вікторія Бурнатова

Міністерство освіти і науки, Міністерство освіти і науки України

2 Attachments

 

 

 

[1]1

 

 

[2][email address]

 

 

 

 

References

Visible links
2. mailto:[email address]

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]