Атестація вчителя

Доброго дня!

За дипломом я вчитель укр.мови та літ.Маю вищу категорію та звання "старший вчитель". Атестувалася у 2015 році як вчитель за дипломом. Але в 2018 році перейшла в іншу школу, де зараз працюю вчителем музики. Годин укр.мови та літ. мені не дали. Курси на вищу категорію з укр.мови та літ.пройшла у квітні місяці,але моя вища категорія не розповсюджується на інші предмети. В цьому році хотіла атестуватися за дипломом, але мені відмовили, бо немає годин мови.Адміністрація пропонує атестацію з музики на 2 категорію,бо зараз я отримую зарплату як спеціаліст .Курси з музики на вищу категорію пройшла у цьому році.
Відповідно п 3.27 Типового положення про атестацію за мною повинна зберегтися кваліфікаційна категорія і розповсюдитись на музику до наступної атестації, але,що робити, якщо мене не хочуть атестувати через відсутність годин за дипломом?

З повагою,

Наталія

MON, Міністерство освіти і науки України

2 Attachments

 

 

[1]1

 

 

[2][email address]

 

References

Visible links
2. mailto:[email address]

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Доброго дня! Дякую за Вашу відповідь! Але я прошу більш детально пояснити мені чи на даний час зберігається моя категорія,якщо я не проатестована чергово не з моєї вини.Тобто, мені було відмовлено в черговій атестаціі так як у мене немає годин по диплому. Чере це я прострочила свою атестацію два роки. На даний момент години з музики мені оплачують як спеціалісту. Чи законно це?

З повагою,

Наталія