Атестація позачергово

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Допоможіть, будь ласка, вирішити питання щодо позачергової атестації. В начальному закладі працюю15 років, атестувалася у 2018/2019 н.р., у березні 2019 року було присвоєно кваліфікаційну категорію "спеціаліст І категорії". Хочу атестуватися у 2021 році позачергово на кваліфікаційну категорію "спеціаліст вищої категорії". З Типовим положенням про атестацію педагогічних працівників ознайомлена, вважаю, що виконана мною робота за 2 роки та отримані професійні здобутки дають підстави для присвоєння мені чергової кваліфікаційної категорії.
Типове положення твердить, що позачергову атестацію можна проходити через 2 роки після попередньої. Чи можу я атестуватися у 2020/2021 н.р., якщо 2 роки буде у березні 2021 року, коли будуть присвоювати кваліфікаційну категорію. Атестаційна комісія не дозволяє атестуватися, бо на момент написання заяви немає 2 роки. В Типовому положенні про атестацію не йдеться, що момент подачі заяви - це атестація. Атестацією рахується момент прийняття рішення і запис його в атестаційному листі.І на момент прийняття рішення буде 2 роки від попередньої атестації.
Допоможіть, будь ласка, вирішити це питання.
На які документи опертися? (В положенні про атестацію чітко не сказано про ці 2 роки, і кожен розуміє по-своєму). Дайте, будь ласка, офіційну відповідь, щоб можна донести до атестаційної комісії, що маю право атестуватися.

У разі ненадання або надання неповної інформації, ви оскаржуватимете бездіяльність розпорядника відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до керівника розпорядника, вищого органу, суду або Омбудсмана.

З повагою,

Юлія

Міністерство освіти і науки, Міністерство освіти і науки України

2 Attachments

 

 

 

[1]1

 

 

[2][email address]

 

 

 

 

References

Visible links
2. mailto:[email address]

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]