Атестація по Закону на основі сертифікації

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Наталія Романів, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Наталія Романів

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Добрий день!
Згідно частини четвертої статті 51 Закону України "Про освіту" та пункту 40 "Положення про сертифікацію педагогічних працівників" хочу отримати офіційну відповідь-роз'яснення на конкретне запитання: Чи можу я, вчителька початкової школи, яка пройшла успішно сертифікацію у 2020 р., бути проатестована ( отримати наступну кваліфікаційну категорію)в березні 2021, якщо попередня атестація була позачергова у 2019/2020 ?

У разі ненадання або надання неповної інформації буду оскаржувати бездіяльність розпорядника відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до керівника розпорядника, вищого органу, суду або Омбудсмана.

З повагою,

Наталія Романів

Міністерство освіти і науки, Міністерство освіти і науки України

2 Attachments

 

 

 

[1]1

 

 

[2][email address]

 

 

 

 

References

Visible links
2. mailto:[email address]

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]