Атестація педагога після отримання повної вищої освіти

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Олександра Резнік, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Олександра Резнік

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Закінчила педагогічний коледж, а потім заочно – бакалаврат педагогічного університету за спеціальністю «Початкова освіта». Навчаючись заочно, отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Освітні, педагогічні науки» (диплом магістра з відзнакою від 31грудня 2020 року).
З 2016 року працюю вчителем початкових класів Комунального закладу освіти «Середня загальноосвітня школа». Посадові обов’язки виконую у повному обсязі. Атестацію жодного разу не проходила. Кваліфікаційна категорія не встановлена.
Прошу надіслати роз'яснення щодо питання: чи можу я, подавши заяву до атестаційної комісії школи, в якій сумлінно працюю протягом п’яти років, праатестуватися вперше (позачергово) у березні 2022 року відразу на першу кваліфікаційну категорію?

З повагою,

Олександра Резнік

Міністерство освіти і науки, Міністерство освіти і науки України

2 Attachments

 

 

 

[1]1

 

 

[2][email address]

 

 

 

 

References

Visible links
2. mailto:[email address]

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]