Атестація, календарне планування

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1) Чергову атестацію вчителів проходила у 2018 році, маю вищу кваліфікаційну категорію. Цьогоріч була учасником сертифікації 2020. На основі успішного проходження сертифікації хочу атестуватися позачергово. Директор відмовляється приймати заяву на позачергову атестацію. Прошу Вас пояснити, як правильно вирішити дану ситуацію.

2) Прошу у Вас наразі пояснити ще одну конфліктну ситуацію: цьогоріч у нас виникли непорозуміння між класоводами 1-3 класів і новопризначеним завучем. Прошу дати роз’яснення щодо правомірності дій дирекції школи. Завуч школи, Дубина Світлана Мусіївна, вимагає календарне планування тільки в друкованому вигляді, мотивуючи це тим, що саме так вона може поставити гриф погодження планування. Завуч школи не приймає електронне календарно-тематичне планування, тому що вона не має електронного підпису. Чи обов’язково в електронному календарному плануванні повинен бути гриф погодження, скріплений електронним підписом? Прошу у Вас роз’яснення щодо даної ситуації.

З повагою,

Галина Хазанюк