Атестація

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
працюю соціальним педагогом в коледжі з 2012 року (без профільної освіти), маю вищу освіту та освітній ступінь магістра. Була прийнята на посаду з кваліфікаційною категорією "спеціаліст". Протягом всього часу роботи на мої запити, про підвищення кваліфікаціїї, адмістація закладу відмовляла, мотивуючи це відсутністю профільної освіти.
Щоб отримати кваліфікацію "спеціаліста другої категорії" пройшла: стажування на кафедрі соціальної педагогіки та соціальної роботи; курси підвищення кваліфікації, як соціальний педагог; профільне навчання на "Фахівця у галузі надання соціальних послуг"; розробила методичні рекомендації; мала публічні виступи на педагогічних радах коледжу, методичному об'єднанні практичних психологів і соціальних педагогів регіону.
За заявою від 01.10.2020 р., написаною з проханням атестувати мене на кваліфікаційну категорію "спеціаліст другої категорії", була нарешті допущена до атестації, яка відбулася у березні 2021 року.
За рішенням атестаційної комісії І рівня мені була присвоєна кваліфікаційна категорія "спеціаліст", з відповідністю займаній посаді, відмовивши у підвищенні кваліфікаційної категорії до "спеціаліст другої категорії".
Підкажіть будь-ласка, чи могла адміністрація закладу освіти одразу присвоїти мені кваліфікаційну категорію "спеціаліст другої категорії"?

З повагою,

Юлія

Лисенко І.Е., Міністерство освіти і науки України

2 Attachments

 

 

,

,

̳

. 481-32-64

e-mail: [email address]

[1]1

 

References

Visible links

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Міністерство освіти і науки, Міністерство освіти і науки України

2 Attachments

 

 

 

[1]1

 

 

[2][email address]

 

 

 

 

References

Visible links
2. mailto:[email address]

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]