Аптека та безкоштовні ліки

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
Як діяти аптечним закладам у разі безоплатного відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів пільговим категоріям осіб, у випадку коли закупівельна вартість виписаного ЛЗ в рецепті перевищує максимально розраховану вартість лікарського засобу для закладів охорони здоров'я, що повністю або частково фінансуються з державного бюджету (згідно постанови КМУ №955)?

З повагою,

Юрій

Від: Сандуленко Н.В.
Міністерство охорони здоров'я


Attachment img20150130 15374139 0001.pdf
335K Завантажити відповідь


 

 

--------------------------------------------------------------------------

 

Посилання

Доброго дня!
Дякую, але я не отримав прямої відповіді на своє питання. Для прикладу, якщо аптечний заклад має в наявності лікарський засіб, який він не взмозі закупити за ціною нижчою ніж зазначена в реєстрі оптово-відпускних цін, в зв'язку з девальвацыэю гривні, тому що на дистрибюторах значно дорожче, то тоді аптечним працівникам як відповідати хворому, в якого безкоштовний рецепт? "Вибачте будь-ласка, цей препарат Ви не можете отримати безкоштовно, тому що його оптова ціна на дитрибюторах перевищує зареєстровану"?

З повагою,

Юрій