Апаратна нарада

Іванов Василь Семенович

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
Згідно інформації оприлюдненої на офіційному веб-порталі місцевих органів виконавчої влади Сумської області (http://sm.gov.ua/uk/arkhiv1/20189-iryna-...) т.о.в. голови Сумської ОДА зазначила:
«Чому на Сумщині, де добувається 40% нафти від загального видобутку з усієї території України та один із найвищих показників захворюваності на онкологію, немає жодних угод з бізнесом, що наносить непоправну шкоду екології області, щодо компенсації цієї шкоди?», – запитувала Ірина Купрейчик у посадовців, до компетенції яких відносяться ці питання.

Для прикладу вона привела досвід міста Запоріжжя, де було досягнуто домовленостей між металургійним концерном та місцевою владою. «Розуміючи негативні наслідки від діяльності підприємства, керівництво концерну взяло на себе зобов’язання побудувати за 400 мільйонів гривень онкодиспансер та допомагати людям, з якими сталася ця трагедія. Чому Сумщина не бере досвід Запоріжжя собі за приклад?».
З огляду на зазначене прошу надати документи:
1. Які підтверджують, що на території Сумської області (Сумщини) добувається 40% нафти від загального видобутку з усієї території України.
2. Які підтверджують, що на Сумщині (території Сумської області) один з найвищих показників захворюваності на онкологію.
3.Документи, що підтверджують домовленість між місцевою владою міста Запоріжжя та металургійним концерном щодо побудови за 400 мільйонів гривень онкодиспансеру.
Прошу також надати повний відеозапис апаратної наради при т.в.о. Сумської ОДА за 09.12.2019. У випадку великого обєму запису прошу розмістити відповідний файл на офіційному веб-порталі місцевих органів виконавчої влади Сумської області або на відеохостингу youtube, як це відбувалося завжди.

З повагою,

Іванов Василь Семенович