Антиукраїнська діяльність вчителя історії Ірини Лук'яненко

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Андрій Кондратьєв, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Андрій Кондратьєв

Доброго дня!

У Криворізькій загальноосвітній школі №37 вчителем історії України працює людина на ім'я Ірина Лук'яненко. Сповідуючи ідеологію комунізму, русофільства та українофобства, вона, працюючи вчителем, розповсюджує свої погляди на підростаюче покоління. Орім цього на своїй сторінці в соціальній мережі ВК, на яку підписані учні, веде антиукраїнську діяльність, веде пропаганду Путіна, його ідей та діяльності.

В доказ своїх слів наводжу знімки екрану сторінки вчительки - http://bit.ly/lukyanenko.

Саме тому на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Які заходи та в які терміни Служба безпеки України планує здійснювати по відношенню даної особи?

2. Які заходи Служба безпеки України здійснює для запобігання антиукраїнської діяльності вчителями в середніх загальноосвітніх школах?

3. Скільки вчителів притягнуто до відповідальності за пропаганду комунізму та антиукраїнської діяльності в Дніпропетровській області, зокрема в Кривому Розі?

Відповіді прошу надати мені у термін, передбачений законом. Копію відповіді прошу продублювати на електронну пошту [email address]

З повагою,
Депутат Тернівської районної у м. Кривий Ріг ради,
Заступник голови постійної комісії з питань планування бюджету, підприємницької діяльності та екології,
Андрій Сергійович Кондратьєв

sbu_public, Служба безпеки України

1 Attachment


 

Андрій Кондратьєв

Доброго дня!
Дякую за відповідь, однак ваша відповідь не дає інформації моєму запиту. Прошу відповісти КОНКРЕТНО ЯКІ ДІЇ проводились відповідно до даної особи та інших пунктів інформаційного запиту, а не поверхнево відповісти на питання.

З повагою,
Депутат Тернівської районної у місті Кривий Ріг ради,
Андрій Кондратьєв

sbu_public, Служба безпеки України

1 Attachment

Відповідь у вкладеному файлі.

----- Original Message -----
From: "Андрій Кондратьєв" <[FOI #9952 email]>
To: "sbu_public" <[Служба безпеки України request email]>
Sent: Friday, March 25, 2016 3:57 PM
Subject: Re: відповідь

показати цитоване