Ананьївське бюро вторинної правової допомоги?

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Игорь, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

Запит на отримання публічної інформації
(в порядку ст. 19 ЗУ «Про доступ до публічної інформації»)

Відповідно до статті 34 Конституції України кожному гарантовано право на отримання, зберігання та поширення інформації. Гарантія права на інформацію забезпечується обов’язком органів державної влади та органів місцевого самоврядування, як розпорядників інформації, оприлюднювати інформацію, яка була отримана або створена в процесі їхньої діяльності згідно зі статтями 3, 4, 14 Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Звернувшись до Бюро вторинної правової допомоги у Подільского місцевого центру з надання вторинної правової допомоги, та отримавши відповідь, ми зясували:

Начальник Ананьївского відділу Майданюк І.О., взагалі не має вищої юридичної освіти.

Згідно відповіді Подільского місцевого центру з надання вторинної правової допомоги, у неї освіта з технікуму готельного господарства НЕ ВІДПОВІДАЕ РІВНЮ БАКАЛАВРА...

От же підтвердились наші здогатки.

Консультації юридичні, проводять так званний керівник дуже низького рівня.

Кординаційний центр з надання правової допомоги, надав відповідь від 27.02.2020 за номером ПІ - Ф - 0614 - 20/11 на наш Інформаційний запит:
Майданюк І.О. - має вищу юридичну освіту, по спеціальності - правознавство, м.Ананьїв

За підписом виконуючого обовязки директора Баранова О.

Той же центр, у відповіді 85/01 - 17 від 20.03.2020 зазначив, що Майданюк І.О. займалась у Київському технікумі готельного господарства, де немає змоги отримати вищу юридичну освіту...

За підписом директора Мерзлякова С.С.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1) Кто саме підписав приказ про призначення на посаду начальника Ананьївського відділу з надання вторинної правової допомоги?

2) Надати Імя та побатькові підписанта?

3) Надати копію наказу

4) На яких засновах Майданюк І. маюча початкову юридичну освіту призначенна на посаду начальника Ананьївського відділу з надання вторинної правової допомоги?

5) Кто саме(надати Іімя та побатькові) перевіряв призначення на посаду начальника Ананьївського відділу з надання вторинної правової допомоги Майданюк І?

Відповідно до статті 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» просимо надати відповідь протягом 5 робочих днів з дня отримання запиту.
Якщо запитувана інформаціє не відноситься до публічної інформації, відповідь прошу надати в рамках Закону «Про інформацію» та «Про звернення громадян».

Відповідь просимо направити на поштову адресу(65033, м.Одеса, вул.Новікова 2а, буд.42а),Звертаю Вашу увагу, що у випадку ненадання відповіді на запит або надання неповної інформації, ми будемо змушені звертатись за захистом свого права на інформацію до суду та притягнення, до адміністративної відповідальності за статтею 212-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

З повагою,

голова громадської організації "Корупція стоп"

Француз Ігор Вікторович

Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів

1 Attachment