Амбулаторна психіатрична допомога

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Олександр Молчанов, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Олександр Молчанов

Доброго дня!

На підставі Закону України «Про звернення громадянї» , на прохання ата від імені головного лікаря Комунального некомерційного підприємства "Міський психоневрологічний диспансер № 3" Харківської міської ради Алли Хімчян направляю лист до Президента України

УКРАЇНА
ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ´Я
ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО
«МІСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ДИСПАНСЕР № 3»
ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

вул. Алчевських, 32, м. Харків, 61002, тел. (057)725-09-90, факс (057)725-09-91
E-mail: pnd-3@ ukr.net, сайт:3pnd.city.kharkov.ua, код ЄДРПОУ 02002523
_____________________________________________________________________________________________
Вих. № ______________
«__»___________ 2020 р.

Президенту України
Володимиру Зеленському!

Шановний Володимире Олександровичу!

Адміністрація КНП «Міський психоневрологічний диспансер № 3» ХМР, від імені всього колективу, від 52,2 тисяч пацієнтів, які знаходяться під наглядом фахівців нашого закладу (в т.ч. осіб з інвалдіністю) та від, майже 150-ти тисяч, їх близьких і родичів дуже наполегливо просить Вашого втручання до вирішення проблеми, яка на сучасному етапі медичної реформи, може завдати всьому суспільству в масштабах Держави великих проблем.
Ми вже неодноразово звертались до Міністра охорони здоров'я України, до керівництва Національної служби здоров'я України з даним питанням, але не має ані яких здвигів та бажань щодо вирішення проблеми.
Прохання лише одне:
Повернути в Україну амбулаторну службу з надання населенню країни спеціалізованої психіатричної допомоги у вигляді психоневрологічних диспансерів, як окремої сфери медичної допомоги особам, які страждають на психічні розлади.
Ми знаємо Вас як людину, яка дуже болісно відчуває горе людей, яка чуйно відноситься до осіб, які втратили працездатність внаслідок захворювань. В останній Ваш візит до Харкова Ви допомогли двом сиротам з інвалідністю, в тому числі й з психічним розладом.
Ми сподіваємось на Вашу чуйність, що Ваше добре серце і Ви особисто не залишитесь байдужим до проблем осіб, які страждають на психічні розлади.
А вони хочуть лише одного – жити і почувати себе впевнено серед суспільства, працювати нарівні із здоровими, але при цьому отримувати підтримуюче лікування за місцем проживання, тобто в амбулаторних умовах, в умовах диспансерів.

З повагою,
Головний лікар КНП «МПНД № 3» ХМР,
Заслужений лікар України ______________ Алла ХІМЧЯН

Управління доступу до публічної інформації, Офіс Президента України

1 Attachment