акти виконаних робіт по встановлення лічильника теплової енергії в житловому будинку міста Житомира за адресою: вул. Святослава Ріхтера, 41

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Миткалик Сергій, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Миткалик Сергій

Доброго дня!

За інформацією Антикорупційної карти ремонтів та офіційного порталу з питань закупівель, КП ""Житомиртеплокомуненерго" Житомирської міської ради уклало договір з ТОВ "ГалІО" на роботи по технічному переоснащенню внутрішньо будинкової системи опалення з придбанням та встановленням лічильника теплової енергії за адресою: вул. Святослава Ріхтера, 41 на загальну суму 62,7 тис грн.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1) Надати копії актів виконаних робіт щодо встановлення лічильника теплової енергії в житловому будинку міста Житомира за адресою: вул. Святослава Ріхтера, 41.

З повагою,

Миткалик Сергій

Житомирська міська рада

1 Attachment