Акт Стройтекс

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Поліна, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

Відповідно до ЗУ Про публічну інформацію: не підлягає обмеженню також доступ до інформації про стан і результати перевірок та службових розслідувань фактів порушень, допущених у сферах діяльності, зазначених у цій частині. Доступ до зазначеної інформації забезпечується розпорядниками інформації відповідно до положень статті 5 цього Закону.
Акт службового розслідування підписується членами комісії та подається на розгляд керівника органу в одному примірнику.
Перед поданням на розгляд керівника органу з актом службового розслідування ознайомлюється особа, стосовно якої проведено службове розслідування.
Особа, стосовно якої проведено службове розслідування, повинна підписати акт службового розслідування, а у разі відмови особи підписати такий акт члени комісії складають відповідний акт, який додається до акта службового розслідування.
У разі відсутності під час підписання акта службового розслідування члена комісії причина його відсутності зазначається в акті.
Знімати копії з акта службового розслідування до подання його на розгляд керівника органу забороняється.
Акт службового розслідування на вимогу особи, стосовно якої проведено службове розслідування, повинен розглядатися в її присутності.
За результатами розгляду акта службового розслідування керівник органу приймає у десятиденний строк з дати його надходження відповідне рішення, з яким ознайомлюється особа, стосовно якої проводилося службове розслідування.

Прошу надати публічну інформацію що становить публічний інтерес:
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
Копію доручення Чорноморського міського голови від 14.01.2020 р. № 1-17-30.
Копію пояснень в письмовій формі Ткач О.М. по Акту службового розслідування від 21.02.2020 року.
Копію пояснень по службовому розслідуванню Чухлибом М.С.
Копію пояснень по службовому розслідуванню Липач О.О.
Інформацію про ознайомлення з Акт службового розслідування від 21.02.2020 року Ткач О.М.
Інформацію про ознайомлення з Акт службового розслідування від 21.02.2020 року Хмельнюком В.Я.
Копію рішення Хмельнюка В.Я. за результатами розгляду Акта службового розслідування від 21.02.2020 року.
З повагою,

Поліна

Від: public
Чорноморська міська рада

Посилання