Акредитація організацій колективного управління

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Ірина Ганах, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Ірина Ганах

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Прошу дати відповідь, щодо причин затримання затвердження рішення про акредитацію організації колективного управління, які в грудні 2020-го виграли конкурс Мінекономіки - Громадська спілка «Організація колективного управління авторськими і суміжними правами» та Громадська спілка «АВТОРИ ТА ВИДАВЦІ».

В Мінекономіки нам повідомили, що міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко спільно з міністром культури та інформаційної політики України Олександром Ткаченком провели зустріч з усіма заінтересованими сторонами за результатами опрацювання відповідних скарг та колективних звернень представників музичної сфери.

Тому також прошу пояснити, яку роль відведено Міністерству культури в даному питанні та які рішення може приймати міністерство, оскільки раніше говорилось що питання організацій колективного управління у віданні Мінекономіки. Зокрема, чому у вирішенні спірних питань бере участь особисто міністр культури Олександр Ткаченко, якщо такі дії, згідно чинного законодавства, виходять за рамки його повноважень.

З повагою,

Ірина Ганах

Ірина Ганах

Доброго дня!

Ми отримали вашу відповідь на попереднє звернення від Комунального підприємства Київської міської ради "Телерадіокомпанії "Київ" №6471/43 від 4.06. 2021.

Про те, прошу надати розгорнуту відповідь, зокрема на цей запит, а також уточнити формулювання згідно відповіді №6471/43 від 4.06. 2021: які питання належать до компетенції МКІП, згідно закону "Про ефективне управління майновими правами правовласників у сфері авторського права і (або) суміжних прав"?
Адже, в офіційній відповіді №6471/43 від 4.06. 2021 йде посилання на підпункт 22 пункту 4 Положення про Міністерство культури та інформаційної політики України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2019 р. № 885. Однак, питання, що до якого здійснюється запит на інформацію, а саме акредитація організацій колективного управління - належить до компетенції Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

З повагою,

Ірина Ганах

zapyty, Міністерство культури та інформаційної політики України

1 Attachment

Надсилаємо відповідь на Ваш запит.

zapyty, Міністерство культури та інформаційної політики України

1 Attachment

Надсилаємо відповідь на Ваш запит.

Боженко Валентина Миколаївна,

2 Attachments

2331-07/35343-09 Дата реєстрації: 06.07.2021 21:04:59

Надання відповіді Ганах І. щодо затвердження рішень про акредитацію
організацій колективного управління

Це повідомлення було надіслано з системи АСКОД