Адресна допомога працюющім ВПО

Демешко Віктор Миколайович

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію :
1.Щодо кількості працюющіх ВПО в Україні та у Одеської області отрімующих адресну допомогу у розмірі 442 грн.
2.Щодо суми коштів які отримують працюющії ВПО в Україні та у Одеської області.

Це мій другій запіт, на який я не отримав відповіді!

Прошу надати відповідь на запит у встановлений законом строк. В разі ненадання або надання неповної інформації, бездіяльність розпорядника буде оскаржено відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до керівника розпорядника, вищого органу, суду або Омбудсмана.

Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» відповідь на інформаційний запит має бути надано не пізніше 5 робочих днів з дня отримання запиту. У разі, якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, строк розгляду запиту може бути продовжено до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження.

За порушення Закону «Про доступ до публічної інформації» передбачено адміністративну відповідальність у вигляді штрафу у розмірі від 425 до 850 грн (25-50 НМДГ).

Відповідно до статті 23 Закону «Про доступ до публічної інформації», рішення, дії чи бездіяльність розпорядників інформації можуть бути оскаржені до керівника розпорядника, вищого органу або суду.

З повагою,

Демешко Віктор Миколайович
Голова ГС ВПО Одеської області

Качмола Л.І., Міністерство соціальної політики України

3 Attachments

:

2
1

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]