Адміністративно-правовий порядок отримання дозволу на розташування атракційної техніки (в т.ч. гойдалок)

Доброго дня!

Відповідно до статті 34 Конституції України кожному гарантовано право на отримання, зберігання та поширення інформації.
Відповідно до ст. 3,4 Закону України «Про доступ до публічної інформації», право на доступ до публічної інформації гарантується, зокрема, обов’язком розпорядників інформації надавати і оприлюднювати запитувану інформацію.

Згідно зі статтею 5 Закону України «Про доступ до публічної інформації» доступ до інформації забезпечується шляхом надання інформації за запитами на інформацію, при цьому згідно зі статтею 19 цього Закону, запитувач має право звернутися до розпорядника інформації із запитом на інформацію незалежно від того, стосується ця інформація його особисто чи ні, без пояснення причини подання запиту.

З огляду на вищевикладене, прошу надати наступну інформацію:
1. адміністративно-правовий порядок отримання дозволу на розташування атракційної техніки (в т.ч. гойдалок);
2. повний перелік наявних дитячих майданчиків міста Запоріжжя по районам з адресами їх розташування;
3. описання процедури прийняття об'єктів атракційної техніки на баланс міста (за можливості).

11.11.2016 р. я надіслав до міської ради м. Запоріжжя аналогічний інформаційний Запит, на який мною була отримана відповідь, де зазначалося, зокрема, наступне:
«Так як питання у Вашому зверненні не відносяться до публічної інформації, тому просимо Вас оформити лист відповідно до вимог Закону України про «Звернення громадян», а саме, вказати свою поштову адресу та поставити підпис, для реєстрації та опрацювання його згідно з чинним законодавством, а саме Законом України «Про звернення громадян».

Хочу наголосити, що запитувана мною інформація відноситься до публічної інформації, адже відповідно до Закону, публічна інформація - це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб'єктами владних повноважень своїх обов'язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб'єктів владних повноважень.
Таким чином, вищевказана інформація є результатом діяльності міської ради, а отже є публічною.

Крім того, згідно п. 5 ст. 19 Закону України «Про доступ до публічної інформації», запит має містити підпис і дату лише за умови подання у письмовій формі, відповідно, електронний запит – ні, разом з тим, ст. 5 Закону України «Про звернення громадян», на який Ви посилаєтесь, містить аналогічну норму, і дозволяє надсилати електронні звернення без підпису.

Також звертаю Вашу увагу, що відповідно до ст. 22 Закону України «Про доступ до публічної інформації», розпорядник інформації, який не володіє запитуваною інформацією, але якому за статусом або характером діяльності відомо або має бути відомо, хто нею володіє, зобов'язаний направити цей запит належному розпоряднику з одночасним повідомленням про це запитувача.

Відповідно до статті 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації», просимо надати відповідь протягом 5 робочих днів з дня отримання запиту.

З повагою,

Віталій Зюзін.

1 Attachment

Доброго дня!

--
З повагою,
сектор з питань доступу до публічної інформаії 224-69-56