Адміністративні послуги управління торгівлі Одеса

Сергій Сергієнко

Доброго дня!

Управління розвитку споживчого ринку та захисту прав споживачів Одеської міської ради є виконавчим органом Одеської міської ради і створено відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Управління здійсненює відповідно до чинного законодавства України контроль за належною експлуатацією та організацією обслуговування населення підприємствами торгівлі, ресторанного господарства та сфери послуг.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Які адміністративні послуги надає управління розвитку споживчого ринку та захисту прав споживачів Одеської міської ради.

Чи надає управління розвитку споживчого ринку та захисту прав споживачів Одеської міської ради субєктам господорювання у м. Одеса дозволи (погодження, узгодження) на торгівлю або здійснення підприємницької діяльності. Копію чинних рішень, розпоряджень, наказів якими такі повноваження надані та затверджені.

З повагою,

Сергій Сергієнко

Одеська міська рада

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]