95Транспорт.госпітал18

Галина Сергіївна Щербата

Доброго дня!

1.Департамент охорони здоров’я Вінницької облдержадміністрації (ДОЗОДА)
2. Керівнику ДОЗОДА Грабович
автор: Щербата Галина Сергіївна, людина з інвалідністю 1А групи
Прошу підтвердити отримання цього електронного листа за призначенням відповідно до приписів ст.7 Розділу ІІІ «Порядку роботи з електронними документами у діловодстві та їх підготовки до передавання на архівне зберігання», затвердженого Наказом Міністерства юстиції України від 11.11.2014 № 1886/5.
Цей лист є зверненням з метою реалізації моїх прав людини.
Цей лист містить запити на доступ до публічної інформації.
Цей лист містить запити на доступ до моїх персональних даних та їх захист.
Цей лист є заявою на отримання інформації, необхідної мені для реалізації моїх прав людини.
13.12.18 біля 17 год. до мого помешкання прийшли двоє медсестр ЦПМСД №2 і, відмовившись зайти до мене, у вітальні на стільці залишили для мене направлення лікаря Абу Шамала О.О. від 12.12.18 на госпіталізацію в геронтологічне відділення МКЛ №3 з діагнозами «негоспітальна двобічна пневмонія?» та «ХОЗЛ?».
Я звернулась до ЦПМСД №2 і, серед іншого, просила:
1. У зв’язку з тим, що я є лежачим інвалідом 1А групи вагою не менше 165 кг і протягом 19 років прикована до ліжка, інвалідного візка не маю, негайно організувати моє транспортування з квартири до лікарні для отримання потрібного стаціонарного лікування.
2. Пневмонія у мене діагностована чотири дні назад, а фактично хвороба триває не менше тижня. Оскільки весь цей час я не отримую жодного лікування, і мій стан постійно погіршується, враховуючи небезпечність пневмонії не лише для здоров’я, а для мого як лежачого інваліда життя, негайно забезпечити мене релевантним лікуванням, включно щонайменше потрібними антибіотиками та пробіотиками – це двічі рекомендували мені лікарі «швидкої», на період відтепер до моменту моєї доставки в лікарню та фактичної госпіталізації.
Однак, протягом 14.12.18 ні транспортування до лікарні, ні ліків, ні відповіді я не отримала. Нікому інваліди не треба – хай здихають.
Наведене доводиться до відома ДОЗОДА для належного реагування.
У зв’язку з тим, що я є лежачим інвалідом 1А групи вагою не менше 165 кг і протягом 19 років прикована до ліжка, інвалідного візка не маю, прошу негайно організувати моє транспортування з квартири до лікарні для отримання потрібного стаціонарного лікування.
Екстрена допомога, яка в порядку виключення раніше допомагала в таких питаннях, укомплектована лише ношами з плащової тканини, розрахованими максимум на вагу пацієнта до 125 кг, і перенесення мене на таких ношах є небезпечним для мого життя. Відтак, вони не можуть допомогти.
Пневмонія у мене діагностована п’ять днів назад, а фактично хвороба триває не менше 8 днів. Весь цей час я не отримую жодного лікування, і мій стан постійно погіршується. Враховуючи небезпечність пневмонії не лише для здоров’я, а для мого як лежачого інваліда життя, прошу негайно забезпечити мене релевантним лікуванням, включно щонайменше потрібними антибіотиками та пробіотиками – це двічі рекомендували мені лікарі «швидкої», на період відтепер до моменту моєї доставки в лікарню та фактичної госпіталізації.
Протягом останніх п’яти років мене неодноразово направляли на стаціонарне лікування, однак, в усіх випадках відмовлялись транспортувати, мотивуючи відсутністю законодавства про це. Як наслідок, без отримання релевантного лікування моє здоров’я за цей час погіршилось в рази.
Відповідно до ст.ст.8, 10 Європейської Конвенції про захист прав людини, ст.34.2 Конституції України, законів України «Про інформацію», «Про доступ до публічної інформації», «Про захист персональних даних», «Про звернення громадян», «Основи законодавства України про охорону здоров'я» прошу надати мені інформацію, необхідну мені для реалізації моїх прав людини, мої персональні дані, публічну інформацію, ЩО Є ПРЕДМЕТОМ СУСПІЛЬНОГО ІНТЕРЕСУ, необхідну мені для виявлення порушень прав людини, зловживання владою, ризиків для здоров'я людей, і яку я маю намір оприлюднити для суспільства, а саме:
1. Скільки разів ДОЗОДА звертався до вищих органів влади, інших відповідних осіб з метою законодавчого (нормативного) та організаційного (фінансового, кадрового тощо) вирішення питання транспортування на стаціонарне лікування з квартир до авто, а потім до місця стаціонарного лікування та після лікування назад з лікарні додому таких важких лежачих інвалідів як я?
2. Належно засвідчені електронні (цифрові) факсимільні копії (фотокопії оригіналів) усіх звернень ДОЗОДА до органів влади, інших відповідних осіб з метою вирішення питання транспортування на стаціонарне лікування з квартир до авто, а потім до місця стаціонарного лікування та після лікування назад з лікарні додому таких важких лежачих інвалідів як я.
3. Вхідний реєстраційний номер та дату вхідної реєстрації ДОЗОДА цього листа.
4. Належно засвідчену електронну (цифрову) факсимільну копію цього листа з реквізитами його вхідної реєстрації ДОЗОДА.
Відповідь та запитану інформацію в оригіналах чи в електронних (цифрових) факсимільних копіях (фотокопіях з оригіналів), належно засвідчених відповідно до приписів ст.1 Указу Президії Верховної Ради СРСР від 4 серпня 1983 року №9779-X „Про порядок видачі та засвідчення підприємствами, установами, організаціями копій документів, що стосуються прав громадян“ (Відомості Верховної Ради (ВВР), 1983, N32, ст.492), який діє в Україні відповідно до ст.3 Закону України „Про правонаступництво України“, пунктів 5.26, 5.27 Національного стандарту України Державної уніфікованої системи документації, Уніфікованої системи організаційно-розпорядчої документації ”Вимоги до оформлювання документів” (ДСТУ 4163-2003, затвердженого наказом Держспоживстандарту України від 07.04.2003 № 55), прошу надати мені на електронну адресу, з якої отриманий цей лист. Я не даю згоди на використання будь-яких інших моїх контактних даних для мети комунікації за цим листом.
15.12.18
Підпис: Г.С. Щербата

З повагою,

Галина Сергіївна Щербата

Від: Srgey

Посилання