60-61 Перлини

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Катерина, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

З листа Департаменту архітектури та містобудування Одеської міської ради від 09.10.2020 № 01-10/382г мені стало відомо, що останній видав містобудівні умови та обмеження на проектування об'єкту будівництва від 12.08.2020 № 01-06/241 за адресою: м. Одеса, вул. Краснова, 3 на будівництво житлового комплексу з вбудовано-прибудованими приміщеннями, торгово-розважальним центром, наземним гаражем відкритого типу, підземним паркінгом а трансформаторною підстанцією.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Надати інформацію, чому вищезазначені містобудівні умови з 12.08.2020 досі не були внесені до реєстру містобудівного кадастру на сайті депатаменту архітектури та містобудування Одеської міської ради.
2.Надати копію місобудівних умов та обмежень на проектування об'єкту будівництва за адресою: м. Одеса, вул. Краснова, 3 на "Будівництво житлового комплексу з вбудовано-прибудованими приміщеннями, торгово-розважальним центром, наземним гаражем відкритого типу, підземним паркінгом а трансформаторною підстанцією".

З повагою,

Катерина

Одеська міська рада

[ Email has no body, please see attachments ]

Посилання