454Виклик14.10.21

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Щербата Наталя Михайлівна, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Щербата Наталя Михайлівна

Доброго дня!

1. Головне управління Національної поліції у Вінницькій області (ГУНПВО)
2. Керівнику ГУНПВО
вул. Театральна, 10, м. Вінниця, 21050, Україна
Телефон: +380 43 259 43 03, Факс: +380 432 59 41 22
Е-mail: [email address]

3. Вінницьке районне управління поліції (ВРУП)
4. Керівнику ВРУП
21018, м. Вінниця, вул. Пирогова, 4а,тел.594015, 594900, 59 33 29, [email address], [email address]

5. Управління патрульної поліції у Вінницькій обл. (УППВО)
6. Керівнику (УППВО)
вул. Ботанічна, 24, м. Вінниця, 21010, тел.+380 (0432) 59-48-53 (00, 08, 59), http://patrol.police.gov.ua/region/vinny..., e-mail [email address]

7. Управління патрульної поліції у м. Вінниці (УППВ)
8. Керівнику (УППВ)
вул. Ботанічна, 24, м. Вінниця, 21010, тел.+380 (0432) 59-48-53 (00, 08, 59), http://patrol.police.gov.ua/region/vinny..., e-mail [email address]

Щербата Наталя Михайлівна, людина з інвалідністю 2 групи, посвідчення водія ААЩ №000548, видане 27.04.1978р. ДАІ МВС – УВС Вінницької області
21037, м. Вінниця, житло (квартира)
Прошу підтвердити отримання цього електронного листа за призначенням відповідно до приписів ст.7 Розділу ІІІ «Порядку роботи з електронними документами у діловодстві та їх підготовки до передавання на архівне зберігання», затвердженого Наказом Міністерства юстиції України від 11.11.2014 №1886/5.
Я вимагаю застосування та виконання, при розгляді та вирішенні цього звернення, приписів Європейської Конвенції про захист прав людини та основних свобод (ЄКПЛ) та рішень Європейського Суду з прав людини (ЄСПЛ) як національного закону та джерел національного права відповідно.
Цей письмовий електронний лист підписаний мною електронним (цифровим) підписом відповідно до приписів закону шляхом додавання до електронних даних, що складають текст листа, даних (інформації) в текстовій електронній формі, – а саме власноручного підпису у вигляді мого власного прізвища та ініціалів друкованими літерами такого вигляду: «Н.М. Щербата».
Цей лист містить 99 запитів на доступ до офіційних документів=публічної інформації.
Цей лист містить 99 заяв на отримання інформації, необхідної мені для реалізації моїх прав людини.
Цей лист містить 75 запитів на доступ до моїх персональних даних та їх захист.
Цей лист містить звернення з метою реалізації моїх прав людини.
Цей лист містить повідомлення про порушення прав людини.
При об’єднанні кількох звернень в одному листі я керувалася приписами ст.19.1 Конституції України, яка дозволяє мені, які і будь-якій іншій людині, робити все, що прямо не заборонене законом. Оскільки жодним законом України ні прямо, ні опосередковано не заборонене об’єднання в одному документі кількох таких вимог, я користуюся своїм конституційним правом і подаю їх в одному листі.
Роз’яснюю, що, відповідно до ст.3 закону України «ПРО СВОБОДУ ПЕРЕСУВАННЯ ТА ВІЛЬНИЙ ВИБІР МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ В УКРАЇНІ», «…місце проживання – житло, розташоване на території адміністративно-територіальної одиниці, в якому особа проживає…». Місцем мого проживання є житло (квартира) в м. Вінниці.
І. Факти
1. Телефоном 102 я 14.10.21 подала до поліції заяву про вчинення проти мене невідомими особами злочинів у формі знищення мого майна, погроз та нецензурної лайки на мою адресу, і викликала поліцію на місце злочину до мого помешкання.
1.1. На виклик приїхав екіпаж патрульної служби, і після викладення мною обставин подій повідомив, що наведені факти мають ознаки злочинів, після чого викликав слідчо-оперативну групу (СОГ).
1.2. Відповідальні посадові особи поліції відмовились направляти на виклик СОГ.
1.3. Я змушена була прямо на місці злочинів подати патрульній службі письмову заяву про ці злочини.
1.4. Весь час контактування зі мною екіпаж патрульної служби вів нагрудними відеокамерами відеозйомку усіх дій та виконав, на мою вимогу, фотофіксування доказів злочину.
2. Встановлені приписами права розумні строки реагування поліцією на мої звернення спливли, однак, станом на сьогодні жодна інформація мені не надана, і доля їх мені невідома. Схоже, жодні дії більше не вчинялись.
ІІ. Повідомлення
3. Повідомляю ГУНПВО ТА ВРУП про наведені факти порушень для вжиття, ЗА ВЛАСНОЮ ІНІЦІАТИВОЮ, заходів реагування з метою усунення цих порушень та унеможливлення їх та подібних в майбутньому.
4. Повторно підтверджую факт та обставини подання мною 14.10.21 кількох усних по телефону 102 та письмової заяви з повідомленнями про злочини (кримінальні правопорушення) та інші протиправні дії щодо мене та мого майна.
ІІІ. Вимоги
5. Відповідно до ст.ст.8, 10 Європейської Конвенції про захист прав людини, ст.ст.1, 2, 6 Конвенції Ради Європи про доступ до офіційних документів, що діє як національний закон з 11.06.20, ст.ст.32, 34.2 Конституції України, законів України «Про інформацію», «Про доступ до публічної інформації», «Про захист персональних даних», «Про звернення громадян», прошу надати мені інформацію, необхідну для реалізації моїх прав людини; мої персональні дані; офіційні документи=публічну інформацію, включно про себе, ЩО СТАНОВИТЬ СУСПІЛЬНИЙ ІНТЕРЕС (є суспільно-необхідною інформацією), необхідну мені для виявлення порушень прав людини, зловживання владою, ризиків для здоров'я людей, і яку я маю намір оприлюднити для суспільства, а саме:
5.1. Звукозаписи усіх моїх телефонних дзвінків до поліції 14.10.21 (їх було кілька).
5.2. Карточки усіх моїх телефонних дзвінків до поліції 14.10.21 з приводу злочинів (кримінальних правопорушень) та інших протиправних дій щодо мене та мого майна.
5.3. Дату та час фіксування кожного з моїх телефонних дзвінків до поліції 14.10.21 з приводу злочинів (кримінальних правопорушень) та інших протиправних дій щодо мене та мого майна.
5.4. Персональні дані усіх працівників поліції, що відповідали на мої телефонні дзвінки 14.10.21 та телефонували мені з приводу злочинів (кримінальних правопорушень) та інших протиправних дій щодо мене та мого майна, а саме їх: а) прізвища, імена та по-батькові; б) назви посад та структурних підрозділів ГУНПВО/ВРУП/УППВО; в) рішення про прийняття на роботу до ГУНПВО/ВРУП/УППВО та на займану посаду; г) всі посадові повноваження; д) службові фото з особової справи (з відображенням облич); е) фото службових посвідчень; є) освіту; ж) довідки про всі види доходів, отримані від ГУНПВО/ВРУП/УППВО в поточному році, в розрізі складових та місяців; з) місця проживання та домашні адреси.
Ці дані необхідні мені в інтересах прав людини.
5.5. Встановлені нормативи часу прибуття поліції на місце за викликом та нормативні джерела цих нормативів.
5.5.1. Прошу навести авторів, назви, реєстраційні номери та дати реєстрації, джерела інтернет-оприлюднення усіх релевантних приписів права.
5.6. Фактичні дата та час прибуття поліції на місце за моїм викликом 14.10.21 та документальне підтвердження (фіксування) цих даних.
5.6.1. Усі наявні документи про підтвердження факту, дати та часу прибуття поліції на місце за моїм викликом 14.10.21.
5.7. Персональні дані усіх працівників поліції, що виїжджали на мої виклики до мого помешкання 14.10.21 з приводу злочинів (кримінальних правопорушень) та інших протиправних дій щодо мене та мого майна, а саме їх: а) прізвища, імена та по-батькові; б) назви посад та структурних підрозділів ГУНПВО/ВРУП/УППВО; в) рішення про прийняття на роботу до ГУНПВО/ВРУП/УППВО та на займану посаду; г) всі посадові повноваження; д) службові фото з особової справи (з відображенням облич); е) фото службових посвідчень; є) освіту; ж) довідки про всі види доходів, отримані від ГУНПВО/ВРУП/УППВО в поточному році, в розрізі складових та місяців; з) місця проживання та домашні адреси.
Ці дані необхідні мені в інтересах прав людини.
5.8. Належно засвідчені факсимільні копії (скан- чи фотокопії з оригіналів документів, які відповідають цим оригіналам та придатні для сприйняття їх змісту – мають містити чітке зображення повного складу та тексту документа, його реквізитів) усіх документів на підтвердження запитаних даних про усіх причетних посадових осіб.
5.9. Вхідний реєстраційний номер та дату вхідної реєстрації моєї письмової заяви від 14.10.21 до поліції з повідомленнями про вчинення злочинів (кримінальних правопорушень) та інших протиправних дій щодо мене та мого майна.
5.10. Належно засвідчену факсимільну копію (фотокопію оригіналу) письмової заяви від 14.10.21 до поліції з повідомленнями про вчинення злочинів (кримінальних правопорушень) та інших протиправних дій щодо мене та мого майна.
5.11. Усі відеозаписи, зроблені поліцією 14.10.21 під час перебування на події злочинів за моїми викликами.
5.12. Усі фото, зроблені поліцією 14.10.21 під час перебування на події злочинів за моїми викликами.
5.13. Усі інші складені/отримані поліцією релевантні документи.
5.14. Чи зареєстровані мої усні та письмова заяви від 14.10.21 в журналі єдиного обліку? Так чи ні?
5.14.1. Якщо зареєстровані, прошу
5.14.1.1. повідомити дати та присвоєні номери їх реєстрації, усі інші реєстраційні дані;
5.14.1.2. надати належно засвідчені факсимільні копії чи витяги (фотокопії оригіналів) журналу єдиного обліку;
5.14.1.3. надати належно засвідчену факсимільну копію (фотокопію оригіналу) письмової заяви від 14.10.21 до поліції з повідомленнями про вчинення злочинів (кримінальних правопорушень) та інших протиправних дій щодо мене та мого майна, з проставленими на лицьовому боці спеціальними штампами реєстрації заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події (Додаток 2 до Інструкції).
5.14.2. Якщо не зареєстровані, прошу повідомити
5.14.2.1. фактичні причини їх нереєстрації;
5.14.2.2. правові підстави їх нереєстрації;
5.14.2.3. персональні дані усіх працівників поліції, відповідальних за реєстрацію даних моїх усних та письмової заяви від 14.10.21 в журналі єдиного обліку, а саме їх: а) прізвища, імена та по-батькові; б) назви посад та структурних підрозділів ГУНПВО/ВРУП/УППВО; в) рішення про прийняття на роботу до ГУНПВО/ВРУП/УППВО та на займану посаду; г) всі посадові повноваження; д) службові фото з особової справи (з відображенням облич); е) фото службових посвідчень; є) освіту; ж) довідки про всі види доходів, отримані від ГУНПВО/ВРУП/УППВО в поточному році, в розрізі складових та місяців; з) місця проживання та домашні адреси.
Ці дані необхідні мені в інтересах прав людини.
5.14.2.4. персональні дані усіх працівників поліції, відповідальних за контроль за реєстрацією даних моїх усних та письмової заяви від 14.10.21 в журналі єдиного обліку, а саме їх: а) прізвища, імена та по-батькові; б) назви посад та структурних підрозділів ГУНПВО/ВРУП/УППВО; в) рішення про прийняття на роботу до ГУНПВО/ВРУП/УППВО та на займану посаду; г) всі посадові повноваження; д) службові фото з особової справи (з відображенням облич); е) фото службових посвідчень; є) освіту; ж) довідки про всі види доходів, отримані від ГУНПВО/ВРУП/УППВО в поточному році, в розрізі складових та місяців; з) місця проживання та домашні адреси.
Ці дані необхідні мені в інтересах прав людини.
5.14.2.5. Належно засвідчені факсимільні копії (скан- чи фотокопії з оригіналів документів, які відповідають цим оригіналам та придатні для сприйняття їх змісту – мають містити чітке зображення повного складу та тексту документа, його реквізитів) усіх документів на підтвердження запитаних даних про усіх причетних посадових осіб.
5.15. Усі матеріали, зібрані поліцією з приводу моїх усних та письмової заяви від 14.10.21.
5.16. Усі матеріали зі встановлення та перевірки подій та дій цих заявлених злочинів відповідно до ст.214 КПК України.
5.17. Чи внесені відповідні відомості з моїх усних та письмової заяви від 14.10.21 до Єдиного реєстру досудових розслідувань (далі – ЄРДР)? Так чи ні?
5.17.1. Якщо внесені, прошу повідомити
5.17.1.1. номери кожної з моїх усних та письмової заяви від 14.10.21 в ЄРДР;
5.17.1.2. дати внесення даних кожної з моїх усних та письмової заяви від 14.10.21 до ЄРДР;
5.17.1.3. загальну кількість обвинувачуваних осіб, внесених до ЄРДР;
5.17.1.4. хто саме внесений до ЄРДР як обвинувачувані особи (прошу вказати усіх внесених);
5.17.1.5. хто саме внесений до ЄРДР як потерпілі (прошу вказати усіх внесених);
5.17.1.6. загальну кількість злочинів (статей ККУ), внесених до ЄРДР за моїми усними та письмовою заявами від 14.10.21;
5.17.1.7. усі статті ККУ щодо кожної обвинувачуваної особи, внесені до ЄРДР за моїми усними та письмовою заявами від 14.10.21;
5.17.1.8. належно засвідчені факсимільні копії чи витяги (фотокопії оригіналів) з ЄРДР зі внесеними даними моїх усних та письмової заяви від 14.10.21.
5.17.2. Якщо відомості моїх усних та письмової заяви від 14.10.21 до ЄРДР не внесені, прошу повідомити
5.17.2.1. фактичні причини їх невнесення;
5.17.2.2. правові підстави їх невнесення;
5.17.2.3. персональні дані усіх працівників поліції, включно СЛІДЧИХ, відповідальних за внесення даних моїх усних та письмової заяви від 14.10.21 до ЄРДР, а саме їх: а) прізвища, імена та по-батькові; б) назви посад та структурних підрозділів ГУНПВО/ВРУП/УППВО; в) рішення про прийняття на роботу до ГУНПВО/ВРУП/УППВО та на займану посаду; г) всі посадові повноваження; д) службові фото з особової справи (з відображенням облич); е) фото службових посвідчень; є) освіту; ж) довідки про всі види доходів, отримані від ГУНПВО/ВРУП/УППВО в поточному році, в розрізі складових та місяців; з) місця проживання та домашні адреси.
Ці дані необхідні мені в інтересах прав людини.
5.17.2.4. персональні дані усіх працівників поліції, включно слідчих, відповідальних за контроль за внесенням даних моїх усних та письмової заяви від 14.10.21 до ЄРДР, а саме їх: а) прізвища, імена та по-батькові; б) назви посад та структурних підрозділів ГУНПВО/ВРУП/УППВО; в) рішення про прийняття на роботу до ГУНПВО/ВРУП/УППВО та на займану посаду; г) всі посадові повноваження; д) службові фото з особової справи (з відображенням облич); е) фото службових посвідчень; є) освіту; ж) довідки про всі види доходів, отримані від ГУНПВО/ВРУП/УППВО в поточному році, в розрізі складових та місяців; з) місця проживання та домашні адреси.
Ці дані необхідні мені в інтересах прав людини.
5.17.3. Належно засвідчені факсимільні копії (скан- чи фотокопії з оригіналів документів, які відповідають цим оригіналам та придатні для сприйняття їх змісту – мають містити чітке зображення повного складу та тексту документа, його реквізитів) усіх документів на підтвердження запитаних даних про усіх причетних посадових осіб.
5.18. Чи розпочаті розслідування за моїми усними та письмовою заявами від 14.10.21? Так чи ні?
5.18.1. Якщо розпочаті, прошу повідомити
5.18.1.1. дати початку розслідувань;
5.18.1.2. прізвище, ім’я та по-батькові слідчого (их), який (і) здійснював (ли) та/чи здійснює (ють) розслідування за моїми усними та письмовою заявами від 14.10.21;
5.18.2. належно засвідчені факсимільні копії (фотокопії оригіналів) письмових повідомлень слідчого керівнику органу прокуратури про початок досудових розслідувань, підстави початку досудових розслідувань та інші відомості, передбачені частиною шостою статті 214 КПКУ.
5.19. Якщо розслідування не розпочаті, прошу повідомити
5.19.1. фактичні причини такого нерозпочатку;
5.19.2. правові підстави такого нерозпочатку;
5.19.3. персональні дані усіх працівників поліції, включно слідчих, відповідальних за початок досудових розслідувань за моїми усними та письмовою заявами від 14.10.21, а саме їх: а) прізвища, імена та по-батькові; б) назви посад та структурних підрозділів ГУНПВО/ВРУП/УППВО; в) рішення про прийняття на роботу до ГУНПВО/ВРУП/УППВО та на займану посаду; г) всі посадові повноваження; д) службові фото з особової справи (з відображенням облич); е) фото службових посвідчень; є) освіту; ж) довідки про всі види доходів, отримані від ГУНПВО/ВРУП/УППВО в поточному році, в розрізі складових та місяців; з) місця проживання та домашні адреси.
Ці дані необхідні мені в інтересах прав людини.
5.19.4. персональні дані усіх працівників поліції, відповідальних за контроль за початком досудових розслідувань за моїми усними та письмовою заявами від 14.10.21, а саме їх: а) прізвища, імена та по-батькові; б) назви посад та структурних підрозділів ГУНПВО/ВРУП/УППВО; в) рішення про прийняття на роботу до ГУНПВО/ВРУП/УППВО та на займану посаду; г) всі посадові повноваження; д) службові фото з особової справи (з відображенням облич); е) фото службових посвідчень; є) освіту; ж) довідки про всі види доходів, отримані від ГУНПВО/ВРУП/УППВО в поточному році, в розрізі складових та місяців; з) місця проживання та домашні адреси.
Ці дані необхідні мені в інтересах прав людини.
5.19.5. Належно засвідчені факсимільні копії (скан- чи фотокопії з оригіналів документів, які відповідають цим оригіналам та придатні для сприйняття їх змісту – мають містити чітке зображення повного складу та тексту документа, його реквізитів) усіх документів на підтвердження запитаних даних про усіх причетних посадових осіб.
5.20. Чи надсилались мені повідомлення про внесення даних моїх усних та письмової заяви від 14.10.21 до ЄРДР? Так чи ні?
5.20.1. Якщо надсилались, прошу
5.20.1.1. повідомити дати таких надсилань;
5.20.1.2. надати докази фактів, дат та способів таких надсилань;
5.20.1.3. надати належно засвідчені факсимільні копії (скан- чи фотокопії з оригіналів документів, які відповідають цим оригіналам та придатні для сприйняття їх змісту – мають містити чітке зображення повного складу та тексту документа, його реквізитів) письмових повідомлень про внесення даних моїх усних та письмової заяви від 14.10.21 до ЄРДР.
5.20.2. Якщо повідомлення про внесення даних моїх усних та письмової заяви від 14.10.21 до ЄРДР не надсилались, прошу
5.20.2.1. повідомити фактичні причини такого ненадсилання;
5.20.2.2. повідомити правові підстави такого ненадсилання;
5.20.2.3. персональні дані усіх працівників поліції, включно слідчих, відповідальних за надсилання мені повідомлень про внесення даних моїх усних та письмової заяви від 14.10.21 до ЄРДР, а саме їх: а) прізвища, імена та по-батькові; б) назви посад та структурних підрозділів ГУНПВО/ВРУП/УППВО; в) рішення про прийняття на роботу до ГУНПВО/ВРУП/УППВО та на займану посаду; г) всі посадові повноваження; д) службові фото з особової справи (з відображенням облич); е) фото службових посвідчень; є) освіту; ж) довідки про всі види доходів, отримані від ГУНПВО/ВРУП/УППВО в поточному році, в розрізі складових та місяців; з) місця проживання та домашні адреси.
Ці дані необхідні мені в інтересах прав людини.
5.20.2.4. персональні дані усіх працівників поліції, відповідальних за контроль за надсиланням мені повідомлень про внесення даних моїх усних та письмової заяви від 14.10.21 до ЄРДР, а саме їх: а) прізвища, імена та по-батькові; б) назви посад та структурних підрозділів ГУНПВО/ВРУП/УППВО; в) рішення про прийняття на роботу до ГУНПВО/ВРУП/УППВО та на займану посаду; г) всі посадові повноваження; д) службові фото з особової справи (з відображенням облич); е) фото службових посвідчень; є) освіту; ж) довідки про всі види доходів, отримані від ГУНПВО/ВРУП/УППВО в поточному році, в розрізі складових та місяців; з) місця проживання та домашні адреси.
Ці дані необхідні мені в інтересах прав людини.
5.20.2.5. Належно засвідчені факсимільні копії (скан- чи фотокопії з оригіналів документів, які відповідають цим оригіналам та придатні для сприйняття їх змісту – мають містити чітке зображення повного складу та тексту документа, його реквізитів) усіх документів на підтвердження запитаних даних про усіх причетних посадових осіб.
5.21. Чи вручена мені пам’ятку потерпілому? Так чи ні?
5.21.1. Якщо вручена, прошу
5.21.1.1. повідомити дату такого вручення;
5.21.1.2. надати докази факту, дати та способу такого вручення;
5.21.1.3. надати належно засвідчену факсимільну копію (фотокопію оригіналу) врученої мені письмової пам’ятки потерпілому.
5.21.2. Якщо пам’ятка потерпілому мені не вручалась, прошу повідомити
5.21.2.1. фактичні причини такого невручення;
5.21.2.2. правові підстави такого невручення;
5.21.2.3. персональні дані усіх працівників поліції, включно слідчих, відповідальних за вручення мені письмової пам’ятки потерпілому, а саме їх: а) прізвища, імена та по-батькові; б) назви посад та структурних підрозділів ГУНПВО/ВРУП/УППВО; в) рішення про прийняття на роботу до ГУНПВО/ВРУП/УППВО та на займану посаду; г) всі посадові повноваження; д) службові фото з особової справи (з відображенням облич); е) фото службових посвідчень; є) освіту; ж) довідки про всі види доходів, отримані від ГУНПВО/ВРУП/УППВО в поточному році, в розрізі складових та місяців; з) місця проживання та домашні адреси.
Ці дані необхідні мені в інтересах прав людини.
5.21.2.4. персональні дані усіх працівників поліції, відповідальних за контроль за врученням мені письмової пам’ятки потерпілому, а саме їх: а) прізвища, імена та по-батькові; б) назви посад та структурних підрозділів ГУНПВО/ВРУП/УППВО; в) рішення про прийняття на роботу до ГУНПВО/ВРУП/УППВО та на займану посаду; г) всі посадові повноваження; д) службові фото з особової справи (з відображенням облич); е) фото службових посвідчень; є) освіту; ж) довідки про всі види доходів, отримані від ГУНПВО/ВРУП/УППВО в поточному році, в розрізі складових та місяців; з) місця проживання та домашні адреси.
Ці дані необхідні мені в інтересах прав людини.
5.21.2.5. Належно засвідчені факсимільні копії (скан- чи фотокопії з оригіналів документів, які відповідають цим оригіналам та придатні для сприйняття їх змісту – мають містити чітке зображення повного складу та тексту документа, його реквізитів) усіх документів на підтвердження запитаних даних про усіх причетних посадових осіб.
5.22. Чи встановлені поліцією поіменно усі особи, які вчинили подані мною 14.10.21 злочини та інші протиправні дії щодо мене?
5.22.1. Якщо ці особи встановлені, прошу повідомити мені:
5.22.1.1. прізвища, імена та по-батькові, домашні адреси, інші наявні персональні дані усіх осіб, які вчинили подані мною 14.10.21 злочини та інші протиправні дії щодо мене;
5.22.1.2. прізвища, імена та по-батькові, домашні адреси, інші наявні персональні дані батьків/законних представників усіх неповнолітніх осіб, які вчинили подані мною 14.10.21 злочини та інші протиправні дії щодо мене.
Ці дані необхідні мені в інтересах прав людини, включно для подання правових вимог.
5.22.2. Якщо ці особи НЕ встановлені, прошу повідомити мені:
5.22.2.1. які дії вчинені поліцією для встановлення поіменно усіх осіб, які вчинили подані мною 14.10.21 злочини та інші протиправні дії щодо мене;
5.22.2.2. документальне підтвердження усіх дій, вчинених поліцією для встановлення поіменно усіх осіб, які вчинили подані мною 14.10.21 злочини та інші протиправні дії щодо мене;
5.22.2.3. персональні дані усіх працівників поліції, включно слідчих, відповідальних за вчинення поліцією необхідних дій для встановлення поіменно усіх осіб, які вчинили подані мною 14.10.21 злочини та інші протиправні дії щодо мене, а саме їх: а) прізвища, імена та по-батькові; б) назви посад та структурних підрозділів ГУНПВО/ВРУП/УППВО; в) рішення про прийняття на роботу до ГУНПВО/ВРУП/УППВО та на займану посаду; г) всі посадові повноваження; д) службові фото з особової справи (з відображенням облич); е) фото службових посвідчень; є) освіту; ж) довідки про всі види доходів, отримані від ГУНПВО/ВРУП/УППВО в поточному році, в розрізі складових та місяців; з) місця проживання та домашні адреси.
Ці дані необхідні мені в інтересах прав людини.
5.22.2.4. персональні дані усіх працівників поліції, відповідальних за контроль за вчинення поліцією необхідних дій для встановлення поіменно усіх осіб, які вчинили подані мною 14.10.21 злочини та інші протиправні дії щодо мене, а саме їх: а) прізвища, імена та по-батькові; б) назви посад та структурних підрозділів ГУНПВО/ВРУП/УППВО; в) рішення про прийняття на роботу до ГУНПВО/ВРУП/УППВО та на займану посаду; г) всі посадові повноваження; д) службові фото з особової справи (з відображенням облич); е) фото службових посвідчень; є) освіту; ж) довідки про всі види доходів, отримані від ГУНПВО/ВРУП/УППВО в поточному році, в розрізі складових та місяців; з) місця проживання та домашні адреси.
Ці дані необхідні мені в інтересах прав людини.
5.23. Усі дії, фактично вчинені поліцією щодо моїх усних та письмової заяви від 14.10.21.
5.24. Перелік усіх процесуальних та непроцесуальних дій, вчинених щодо моїх усних та письмової заяви від 14.10.21.
5.25. Перелік усіх процесуальних та непроцесуальних документів, складених та/чи отриманих щодо моїх усних та письмової заяви від 14.10.21.
5.25.1. Належно засвідчені факсимільні копії (фотокопії оригіналів) усіх документів, складених та/чи отриманих щодо моїх усних та письмової заяви від 14.10.21.
5.26. Перелік усіх процесуальних та непроцесуальних рішень, ухвалених щодо моїх усних та письмової заяви від 14.10.21;
5.26.1. належно засвідчені факсимільні копії (фотокопії оригіналів) усіх процесуальних та непроцесуальних рішень, ухвалених щодо моїх усних та письмової заяви від 14.10.21.
5.27. Чи вручались мені якісь процесуальні та непроцесуальні рішення, ухвалені щодо моїх усних та письмової заяви від 14.10.21? Так чи ні?
5.27.1. якщо вручались, прошу надати докази фактів, дат та способів вручення мені усіх рішень, ухвалених щодо моїх усних та письмової заяви від 14.10.21;
5.27.2. якщо не вручались, прошу повідомити фактичні причини такого невручення; правові підстави такого невручення; найменування посад та прізвища, імена та по-батькові усіх посадових осіб, включно слідчих, відповідальних за таке вручення; найменування посад та прізвища, імена та по-батькові усіх посадових осіб, відповідальних за контроль за врученням мені усіх рішень, ухвалених щодо моїх усних та письмової заяви від 14.10.21;
5.28. Чи залучалась я як потерпіла до усіх дій з перевірки моїх усних та письмової заяви від 14.10.21? Так чи ні?
5.28.1. Якщо залучалась, прошу
5.28.1.1. повідомити загальну кількість фактів залучення мене як потерпілої до усіх дій з перевірки моїх усних та письмової заяви від 14.10.21;
5.28.1.2. надати належно засвідчені факсимільні копії (фотокопії оригіналів) усіх документів, якими я як потерпіла залучалась до дій з перевірки моїх усних та письмової заяви від 14.10.21;
5.28.1.3. надати докази фактів, дат та способів вручення мені усіх документів, якими я як потерпіла залучалась до дій з перевірки моїх усних та письмової заяви від 14.10.21.
5.28.2. Якщо не залучалась, прошу повідомити
5.28.2.1. фактичні причини такого незалучення;
5.28.2.2. правові підстави такого незалучення;
5.28.2.3. найменування посад та прізвища, імена та по-батькові усіх посадових осіб, включно слідчих, відповідальних за таке залучення;
5.28.2.4. найменування посад та прізвища, імена та по-батькові усіх посадових осіб, відповідальних за контроль за залученням мене як потерпілої до усіх дій з перевірки моїх усних та письмової заяви від 14.10.21.
5.29. Фактичне місцезнаходження в даний час моїх усних та письмової заяви від 14.10.21.
5.30. Процесуальний стан в даний час моїх усних та письмової заяви від 14.10.21.
5.31. Вжиті ГУНПВО ТА ВРУП, ЗА ВЛАСНОЮ ІНІЦІАТИВОЮ, заходи реагування для усунення та унеможливлення в майбутньому наведених порушень права.
5.32. Будь-які інші наявні документи, релевантні питанню.
5.33. Загальну кількість усіх релевантних документів, наявних в ГУНПВО/ВРУП/УППВО.
5.34. Вхідний реєстраційний номер та дату вхідної реєстрації цього листа.
5.35. Належно засвідчену факсимільну копію (фотокопію оригіналу) цього листа з реквізитами його вхідної реєстрації.
6. Прошу надати мені доступ до усіх оригіналів запитаних документів, починаючи з наступного дня після вручення мені їх належних копій.
6.1. Прошу надати мені необхідну офісну техніку та витратні матеріали для самостійного паперового та електронного (цифрового) копіювання та отримання виготовлених копій запитаних документів.
7. Для уникнення непорозумінь та різнопрочитань прошу при наданні відповідей на цього листа та запитаної ним інформації вказувати, на який саме номер запиту (заяви) в цьому листі надається кожна відповідь та інформація.
Відповідно до ст.7 закону України «Про інформацію»: «2. Ніхто не може обмежувати права особи у виборі форм і джерел одержання інформації, за винятком випадків, передбачених законом».
Роз'яснюю, що відповідно до ст.1 Указу Президії Верховної Ради СРСР від 4 серпня 1983 року №9779-X „Про порядок видачі та засвідчення підприємствами, установами, організаціями копій документів, що стосуються прав громадян“ (Відомості Верховної Ради (ВВР), 1983, N32, ст.492) (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/v977...), який до сьогодні діє в Україні відповідно до статті 3 Закону України „Про правонаступництво України“ як такий, що не суперечить законодавству України,
«Президія Верховної Ради СРСР п о с т а н о в л я є: 1. Встановити, що державні і громадські підприємства, установи й організації видають за заявами громадян копії документів, які виходять від цих підприємств, установ і організацій, якщо такі копії необхідні для вирішення питань, що стосуються прав і законних інтересів громадян, які звернулися до них. Копії документів видаються на бланках підприємств, установ і організацій.
У такому ж порядку підприємства, установи й організації можуть видавати копії наявних у них документів, що виходять від інших підприємств, установ і організацій, від яких одержати безпосередньо копії цих документів важко або неможливо. У випадках, коли документи були виконані на бланках, при виготовленні копій відтворюються реквізити бланків.
Підприємства, установи й організації висилають також копії наявних у них документів на запити інших підприємств, установ і організацій, якщо копії таких документів необхідні для вирішення питань, що стосуються прав і законних інтересів громадян, які звернулися до них.
Вірність копії документа засвідчується підписом керівника або уповноваженої на те службової особи і печаткою. На копії зазначається дата її видачі і робиться відмітка про те, що оригінал документа знаходиться в даному підприємстві, установі, організації».
Порядок засвідчення копій документів визначений пунктом 5.26 Національного стандарту України Державної уніфікованої системи документації, Уніфікованої системи організаційно-розпорядчої документації ”Вимоги до оформлювання документів” (ДСТУ 4163-2020, затвердженого наказом Держспоживстандарту України від 01.07.2020 №144, https://zakon.rada.gov.ua/rada/show/v014...
За вказаним нормативно-правовим актом, відмітка про засвідчення копії документа складається з таких елементів:
- слів «Згідно з оригіналом» (без лапок),
- найменування посади, особистого підпису особи, яка засвідчує копію, її власного імені та прізвища,
- дати засвідчення копії.
У випадках, визначених законодавством, копії документів засвідчують відбитком печатки юридичної особи, структурного підрозділу (служби діловодства, служби кадрів, бухгалтерії тощо) юридичної особи або печатки «Для копій».
Приклад:
Згідно з оригіналом
Менеджер із персоналу Особистий підпис Власне ім’я ПРІЗВИЩЕ
Дата Відбиток печатки
Відмітку про засвідчення копії документа проставляють нижче реквізиту «Підпис» на лицьовому боці останнього аркуша копії документа.
Підпис відповідальної особи засвідчують на документі відбитком печатки організації. Відбиток печатки ставлять так, щоб він охоплював останні кілька літер назви посади особи, яка підписала документ.
За вищевказаним способом засвідчуватись повинна кожна сторінка документа.
Також у випадку, якщо документ складається з кількох сторінок, то копії знімаються зі всіх сторінок, які потім можна засвідчити і у такий спосіб: прошити разом, напис ”Копія” ставиться на першій із прошитих сторінок, кінчики ниток має бути заклеєно клаптиком паперу так, щоб нитки виглядали з-під цього паперу. Обов’язково зверху цього паперу робиться напис: ”Пронумеровано і прошнуровано (кількість аркушів цифрою і прописом) аркушів”, вказується посада особи, яка завіряє копію, її підпис, прізвище, ініціали й дата. Все це скріплюється печаткою таким чином, щоб частина відбитку була проставлена на приклеєному клаптику паперу, а частина - на самому аркуші копії документа.
Відповідь та запитану інформацію в оригіналах чи в паперових факсимільних копіях (фотокопіях з оригіналів), належно засвідчених відповідно до приписів ст.1 Указу Президії Верховної Ради СРСР від 4 серпня 1983 року №9779-X „Про порядок видачі та засвідчення підприємствами, установами, організаціями копій документів, що стосуються прав громадян“, який діє в Україні відповідно до ст.3 Закону України „Про правонаступництво України“, пункту 5.27 ДСТУ 4163-2020, затвердженого наказом Держспоживстандарту України від 01.07.2020 №144, прошу надати мені на домашню адресу, надану при поданні вказаних вище моїх усних та письмових заявах про злочини, а в цифрових (електронних) факсимільних копіях (фотокопіях з оригіналів) – сканованих копіях документів, які відповідають оригіналам документів та придатні для сприйняття їх змісту (мають містити чітке зображення повного складу тексту документа та його реквізитів) – на електронну адресу, з якої отриманий цей лист. При наданні інформації на електронну адресу прошу вилучити мою конфіденційну інформацію – усі паспортні дані, телефони та домашню адресу. Я не даю згоди на використання будь-яких інших моїх контактних даних для мети комунікації за цим листом.
23.10.21
Підпис: Н.М. Щербата
З повагою,

Щербата Наталя Михайлівна

УПП у Вінницькій області, Управління патрульної поліції у м. Вінниці

Шановний заявник!

Звернення громадян оформлюються відповідно до статті 5 Закону України «Про звернення громадян». У зверненні зазначають прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина та викладають суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення має бути надруковане або написане від руки розбірливо і чітко, підписане заявником (групою заявників) із зазначенням дати.

В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису під час надсилання електронного звернення не вимагається.

Електронне звернення, надіслане без використання електронного підпису, повинно мати вигляд скан-копії або фотокопії звернення з підписом заявника із зазначенням дати відповідно до вимог наказу Міністерства внутрішніх справ України від 15.11.2017 № 930.

Відповідно до вимог статті 8 Закону України «Про звернення громадян» письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Просимо надіслати звернення оформлене відповідно до зазначених вимог на електронну адресу Управління патрульної поліції у Вінницькій області:«[Управління патрульної поліції у м. Вінниці request email]» або надіслати оригінал звернення на поштову адресу : вул. Ботанічна, 24, м. Вінниця, 21010.

(Звернення адресувати Начальнику УПП у Вінницькій області

Редвану УСЕІНОВУ)

Довідки за тел. 0432-59-48-08

З повагою УПП у Вінницькій області

----- Вихідне повідомлення -----
Від: "Щербата Наталя Михайлівна" <[FOI #94409 email]>
Кому: "УПП у Вінницькій обл" <[Управління патрульної поліції у м. Вінниці request email]>
Надіслано: Субота, 23 Жовтень 2021 р 16:54:24
Тема: Інформаційний запит - 454Виклик14.10.21

Доброго дня!

1. Головне управління Національної поліції у Вінницькій області (ГУНПВО)
2. Керівнику ГУНПВО
вул. Театральна, 10, м. Вінниця, 21050, Україна
Телефон: +380 43 259 43 03, Факс: +380 432 59 41 22
Е-mail: [email address]

3. Вінницьке районне управління поліції (ВРУП)
4. Керівнику ВРУП
21018, м. Вінниця, вул. Пирогова, 4а,тел.594015, 594900, 59 33 29, [email address], [email address]

5. Управління патрульної поліції у Вінницькій обл. (УППВО)
6. Керівнику (УППВО)
вул. Ботанічна, 24, м. Вінниця, 21010, тел.+380 (0432) 59-48-53 (00, 08, 59), http://patrol.police.gov.ua/region/vinny..., e-mail [Управління патрульної поліції у м. Вінниці request email]

7. Управління патрульної поліції у м. Вінниці (УППВ)
8. Керівнику (УППВ)
вул. Ботанічна, 24, м. Вінниця, 21010, тел.+380 (0432) 59-48-53 (00, 08, 59), http://patrol.police.gov.ua/region/vinny..., e-mail [Управління патрульної поліції у м. Вінниці request email]

Щербата Наталя Михайлівна, людина з інвалідністю 2 групи, посвідчення водія ААЩ №000548, видане 27.04.1978р. ДАІ МВС – УВС Вінницької області
21037, м. Вінниця, житло (квартира)
Прошу підтвердити отримання цього електронного листа за призначенням відповідно до приписів ст.7 Розділу ІІІ «Порядку роботи з електронними документами у діловодстві та їх підготовки до передавання на архівне зберігання», затвердженого Наказом Міністерства юстиції України від 11.11.2014 №1886/5.
Я вимагаю застосування та виконання, при розгляді та вирішенні цього звернення, приписів Європейської Конвенції про захист прав людини та основних свобод (ЄКПЛ) та рішень Європейського Суду з прав людини (ЄСПЛ) як національного закону та джерел національного права відповідно.
Цей письмовий електронний лист підписаний мною електронним (цифровим) підписом відповідно до приписів закону шляхом додавання до електронних даних, що складають текст листа, даних (інформації) в текстовій електронній формі, – а саме власноручного підпису у вигляді мого власного прізвища та ініціалів друкованими літерами такого вигляду: «Н.М. Щербата».
Цей лист містить 99 запитів на доступ до офіційних документів=публічної інформації.
Цей лист містить 99 заяв на отримання інформації, необхідної мені для реалізації моїх прав людини.
Цей лист містить 75 запитів на доступ до моїх персональних даних та їх захист.
Цей лист містить звернення з метою реалізації моїх прав людини.
Цей лист містить повідомлення про порушення прав людини.
При об’єднанні кількох звернень в одному листі я керувалася приписами ст.19.1 Конституції України, яка дозволяє мені, які і будь-якій іншій людині, робити все, що прямо не заборонене законом. Оскільки жодним законом України ні прямо, ні опосередковано не заборонене об’єднання в одному документі кількох таких вимог, я користуюся своїм конституційним правом і подаю їх в одному листі.
Роз’яснюю, що, відповідно до ст.3 закону України «ПРО СВОБОДУ ПЕРЕСУВАННЯ ТА ВІЛЬНИЙ ВИБІР МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ В УКРАЇНІ», «…місце проживання – житло, розташоване на території адміністративно-територіальної одиниці, в якому особа проживає…». Місцем мого проживання є житло (квартира) в м. Вінниці.
І. Факти
1. Телефоном 102 я 14.10.21 подала до поліції заяву про вчинення проти мене невідомими особами злочинів у формі знищення мого майна, погроз та нецензурної лайки на мою адресу, і викликала поліцію на місце злочину до мого помешкання.
1.1. На виклик приїхав екіпаж патрульної служби, і після викладення мною обставин подій повідомив, що наведені факти мають ознаки злочинів, після чого викликав слідчо-оперативну групу (СОГ).
1.2. Відповідальні посадові особи поліції відмовились направляти на виклик СОГ.
1.3. Я змушена була прямо на місці злочинів подати патрульній службі письмову заяву про ці злочини.
1.4. Весь час контактування зі мною екіпаж патрульної служби вів нагрудними відеокамерами відеозйомку усіх дій та виконав, на мою вимогу, фотофіксування доказів злочину.
2. Встановлені приписами права розумні строки реагування поліцією на мої звернення спливли, однак, станом на сьогодні жодна інформація мені не надана, і доля їх мені невідома. Схоже, жодні дії більше не вчинялись.
ІІ. Повідомлення
3. Повідомляю ГУНПВО ТА ВРУП про наведені факти порушень для вжиття, ЗА ВЛАСНОЮ ІНІЦІАТИВОЮ, заходів реагування з метою усунення цих порушень та унеможливлення їх та подібних в майбутньому.
4. Повторно підтверджую факт та обставини подання мною 14.10.21 кількох усних по телефону 102 та письмової заяви з повідомленнями про злочини (кримінальні правопорушення) та інші протиправні дії щодо мене та мого майна.
ІІІ. Вимоги
5. Відповідно до ст.ст.8, 10 Європейської Конвенції про захист прав людини, ст.ст.1, 2, 6 Конвенції Ради Європи про доступ до офіційних документів, що діє як національний закон з 11.06.20, ст.ст.32, 34.2 Конституції України, законів України «Про інформацію», «Про доступ до публічної інформації», «Про захист персональних даних», «Про звернення громадян», прошу надати мені інформацію, необхідну для реалізації моїх прав людини; мої персональні дані; офіційні документи=публічну інформацію, включно про себе, ЩО СТАНОВИТЬ СУСПІЛЬНИЙ ІНТЕРЕС (є суспільно-необхідною інформацією), необхідну мені для виявлення порушень прав людини, зловживання владою, ризиків для здоров'я людей, і яку я маю намір оприлюднити для суспільства, а саме:
5.1. Звукозаписи усіх моїх телефонних дзвінків до поліції 14.10.21 (їх було кілька).
5.2. Карточки усіх моїх телефонних дзвінків до поліції 14.10.21 з приводу злочинів (кримінальних правопорушень) та інших протиправних дій щодо мене та мого майна.
5.3. Дату та час фіксування кожного з моїх телефонних дзвінків до поліції 14.10.21 з приводу злочинів (кримінальних правопорушень) та інших протиправних дій щодо мене та мого майна.
5.4. Персональні дані усіх працівників поліції, що відповідали на мої телефонні дзвінки 14.10.21 та телефонували мені з приводу злочинів (кримінальних правопорушень) та інших протиправних дій щодо мене та мого майна, а саме їх: а) прізвища, імена та по-батькові; б) назви посад та структурних підрозділів ГУНПВО/ВРУП/УППВО; в) рішення про прийняття на роботу до ГУНПВО/ВРУП/УППВО та на займану посаду; г) всі посадові повноваження; д) службові фото з особової справи (з відображенням облич); е) фото службових посвідчень; є) освіту; ж) довідки про всі види доходів, отримані від ГУНПВО/ВРУП/УППВО в поточному році, в розрізі складових та місяців; з) місця проживання та домашні адреси.
Ці дані необхідні мені в інтересах прав людини.
5.5. Встановлені нормативи часу прибуття поліції на місце за викликом та нормативні джерела цих нормативів.
5.5.1. Прошу навести авторів, назви, реєстраційні номери та дати реєстрації, джерела інтернет-оприлюднення усіх релевантних приписів права.
5.6. Фактичні дата та час прибуття поліції на місце за моїм викликом 14.10.21 та документальне підтвердження (фіксування) цих даних.
5.6.1. Усі наявні документи про підтвердження факту, дати та часу прибуття поліції на місце за моїм викликом 14.10.21.
5.7. Персональні дані усіх працівників поліції, що виїжджали на мої виклики до мого помешкання 14.10.21 з приводу злочинів (кримінальних правопорушень) та інших протиправних дій щодо мене та мого майна, а саме їх: а) прізвища, імена та по-батькові; б) назви посад та структурних підрозділів ГУНПВО/ВРУП/УППВО; в) рішення про прийняття на роботу до ГУНПВО/ВРУП/УППВО та на займану посаду; г) всі посадові повноваження; д) службові фото з особової справи (з відображенням облич); е) фото службових посвідчень; є) освіту; ж) довідки про всі види доходів, отримані від ГУНПВО/ВРУП/УППВО в поточному році, в розрізі складових та місяців; з) місця проживання та домашні адреси.
Ці дані необхідні мені в інтересах прав людини.
5.8. Належно засвідчені факсимільні копії (скан- чи фотокопії з оригіналів документів, які відповідають цим оригіналам та придатні для сприйняття їх змісту – мають містити чітке зображення повного складу та тексту документа, його реквізитів) усіх документів на підтвердження запитаних даних про усіх причетних посадових осіб.
5.9. Вхідний реєстраційний номер та дату вхідної реєстрації моєї письмової заяви від 14.10.21 до поліції з повідомленнями про вчинення злочинів (кримінальних правопорушень) та інших протиправних дій щодо мене та мого майна.
5.10. Належно засвідчену факсимільну копію (фотокопію оригіналу) письмової заяви від 14.10.21 до поліції з повідомленнями про вчинення злочинів (кримінальних правопорушень) та інших протиправних дій щодо мене та мого майна.
5.11. Усі відеозаписи, зроблені поліцією 14.10.21 під час перебування на події злочинів за моїми викликами.
5.12. Усі фото, зроблені поліцією 14.10.21 під час перебування на події злочинів за моїми викликами.
5.13. Усі інші складені/отримані поліцією релевантні документи.
5.14. Чи зареєстровані мої усні та письмова заяви від 14.10.21 в журналі єдиного обліку? Так чи ні?
5.14.1. Якщо зареєстровані, прошу
5.14.1.1. повідомити дати та присвоєні номери їх реєстрації, усі інші реєстраційні дані;
5.14.1.2. надати належно засвідчені факсимільні копії чи витяги (фотокопії оригіналів) журналу єдиного обліку;
5.14.1.3. надати належно засвідчену факсимільну копію (фотокопію оригіналу) письмової заяви від 14.10.21 до поліції з повідомленнями про вчинення злочинів (кримінальних правопорушень) та інших протиправних дій щодо мене та мого майна, з проставленими на лицьовому боці спеціальними штампами реєстрації заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події (Додаток 2 до Інструкції).
5.14.2. Якщо не зареєстровані, прошу повідомити
5.14.2.1. фактичні причини їх нереєстрації;
5.14.2.2. правові підстави їх нереєстрації;
5.14.2.3. персональні дані усіх працівників поліції, відповідальних за реєстрацію даних моїх усних та письмової заяви від 14.10.21 в журналі єдиного обліку, а саме їх: а) прізвища, імена та по-батькові; б) назви посад та структурних підрозділів ГУНПВО/ВРУП/УППВО; в) рішення про прийняття на роботу до ГУНПВО/ВРУП/УППВО та на займану посаду; г) всі посадові повноваження; д) службові фото з особової справи (з відображенням облич); е) фото службових посвідчень; є) освіту; ж) довідки про всі види доходів, отримані від ГУНПВО/ВРУП/УППВО в поточному році, в розрізі складових та місяців; з) місця проживання та домашні адреси.
Ці дані необхідні мені в інтересах прав людини.
5.14.2.4. персональні дані усіх працівників поліції, відповідальних за контроль за реєстрацією даних моїх усних та письмової заяви від 14.10.21 в журналі єдиного обліку, а саме їх: а) прізвища, імена та по-батькові; б) назви посад та структурних підрозділів ГУНПВО/ВРУП/УППВО; в) рішення про прийняття на роботу до ГУНПВО/ВРУП/УППВО та на займану посаду; г) всі посадові повноваження; д) службові фото з особової справи (з відображенням облич); е) фото службових посвідчень; є) освіту; ж) довідки про всі види доходів, отримані від ГУНПВО/ВРУП/УППВО в поточному році, в розрізі складових та місяців; з) місця проживання та домашні адреси.
Ці дані необхідні мені в інтересах прав людини.
5.14.2.5. Належно засвідчені факсимільні копії (скан- чи фотокопії з оригіналів документів, які відповідають цим оригіналам та придатні для сприйняття їх змісту – мають містити чітке зображення повного складу та тексту документа, його реквізитів) усіх документів на підтвердження запитаних даних про усіх причетних посадових осіб.
5.15. Усі матеріали, зібрані поліцією з приводу моїх усних та письмової заяви від 14.10.21.
5.16. Усі матеріали зі встановлення та перевірки подій та дій цих заявлених злочинів відповідно до ст.214 КПК України.
5.17. Чи внесені відповідні відомості з моїх усних та письмової заяви від 14.10.21 до Єдиного реєстру досудових розслідувань (далі – ЄРДР)? Так чи ні?
5.17.1. Якщо внесені, прошу повідомити
5.17.1.1. номери кожної з моїх усних та письмової заяви від 14.10.21 в ЄРДР;
5.17.1.2. дати внесення даних кожної з моїх усних та письмової заяви від 14.10.21 до ЄРДР;
5.17.1.3. загальну кількість обвинувачуваних осіб, внесених до ЄРДР;
5.17.1.4. хто саме внесений до ЄРДР як обвинувачувані особи (прошу вказати усіх внесених);
5.17.1.5. хто саме внесений до ЄРДР як потерпілі (прошу вказати усіх внесених);
5.17.1.6. загальну кількість злочинів (статей ККУ), внесених до ЄРДР за моїми усними та письмовою заявами від 14.10.21;
5.17.1.7. усі статті ККУ щодо кожної обвинувачуваної особи, внесені до ЄРДР за моїми усними та письмовою заявами від 14.10.21;
5.17.1.8. належно засвідчені факсимільні копії чи витяги (фотокопії оригіналів) з ЄРДР зі внесеними даними моїх усних та письмової заяви від 14.10.21.
5.17.2. Якщо відомості моїх усних та письмової заяви від 14.10.21 до ЄРДР не внесені, прошу повідомити
5.17.2.1. фактичні причини їх невнесення;
5.17.2.2. правові підстави їх невнесення;
5.17.2.3. персональні дані усіх працівників поліції, включно СЛІДЧИХ, відповідальних за внесення даних моїх усних та письмової заяви від 14.10.21 до ЄРДР, а саме їх: а) прізвища, імена та по-батькові; б) назви посад та структурних підрозділів ГУНПВО/ВРУП/УППВО; в) рішення про прийняття на роботу до ГУНПВО/ВРУП/УППВО та на займану посаду; г) всі посадові повноваження; д) службові фото з особової справи (з відображенням облич); е) фото службових посвідчень; є) освіту; ж) довідки про всі види доходів, отримані від ГУНПВО/ВРУП/УППВО в поточному році, в розрізі складових та місяців; з) місця проживання та домашні адреси.
Ці дані необхідні мені в інтересах прав людини.
5.17.2.4. персональні дані усіх працівників поліції, включно слідчих, відповідальних за контроль за внесенням даних моїх усних та письмової заяви від 14.10.21 до ЄРДР, а саме їх: а) прізвища, імена та по-батькові; б) назви посад та структурних підрозділів ГУНПВО/ВРУП/УППВО; в) рішення про прийняття на роботу до ГУНПВО/ВРУП/УППВО та на займану посаду; г) всі посадові повноваження; д) службові фото з особової справи (з відображенням облич); е) фото службових посвідчень; є) освіту; ж) довідки про всі види доходів, отримані від ГУНПВО/ВРУП/УППВО в поточному році, в розрізі складових та місяців; з) місця проживання та домашні адреси.
Ці дані необхідні мені в інтересах прав людини.
5.17.3. Належно засвідчені факсимільні копії (скан- чи фотокопії з оригіналів документів, які відповідають цим оригіналам та придатні для сприйняття їх змісту – мають містити чітке зображення повного складу та тексту документа, його реквізитів) усіх документів на підтвердження запитаних даних про усіх причетних посадових осіб.
5.18. Чи розпочаті розслідування за моїми усними та письмовою заявами від 14.10.21? Так чи ні?
5.18.1. Якщо розпочаті, прошу повідомити
5.18.1.1. дати початку розслідувань;
5.18.1.2. прізвище, ім’я та по-батькові слідчого (их), який (і) здійснював (ли) та/чи здійснює (ють) розслідування за моїми усними та письмовою заявами від 14.10.21;
5.18.2. належно засвідчені факсимільні копії (фотокопії оригіналів) письмових повідомлень слідчого керівнику органу прокуратури про початок досудових розслідувань, підстави початку досудових розслідувань та інші відомості, передбачені частиною шостою статті 214 КПКУ.
5.19. Якщо розслідування не розпочаті, прошу повідомити
5.19.1. фактичні причини такого нерозпочатку;
5.19.2. правові підстави такого нерозпочатку;
5.19.3. персональні дані усіх працівників поліції, включно слідчих, відповідальних за початок досудових розслідувань за моїми усними та письмовою заявами від 14.10.21, а саме їх: а) прізвища, імена та по-батькові; б) назви посад та структурних підрозділів ГУНПВО/ВРУП/УППВО; в) рішення про прийняття на роботу до ГУНПВО/ВРУП/УППВО та на займану посаду; г) всі посадові повноваження; д) службові фото з особової справи (з відображенням облич); е) фото службових посвідчень; є) освіту; ж) довідки про всі види доходів, отримані від ГУНПВО/ВРУП/УППВО в поточному році, в розрізі складових та місяців; з) місця проживання та домашні адреси.
Ці дані необхідні мені в інтересах прав людини.
5.19.4. персональні дані усіх працівників поліції, відповідальних за контроль за початком досудових розслідувань за моїми усними та письмовою заявами від 14.10.21, а саме їх: а) прізвища, імена та по-батькові; б) назви посад та структурних підрозділів ГУНПВО/ВРУП/УППВО; в) рішення про прийняття на роботу до ГУНПВО/ВРУП/УППВО та на займану посаду; г) всі посадові повноваження; д) службові фото з особової справи (з відображенням облич); е) фото службових посвідчень; є) освіту; ж) довідки про всі види доходів, отримані від ГУНПВО/ВРУП/УППВО в поточному році, в розрізі складових та місяців; з) місця проживання та домашні адреси.
Ці дані необхідні мені в інтересах прав людини.
5.19.5. Належно засвідчені факсимільні копії (скан- чи фотокопії з оригіналів документів, які відповідають цим оригіналам та придатні для сприйняття їх змісту – мають містити чітке зображення повного складу та тексту документа, його реквізитів) усіх документів на підтвердження запитаних даних про усіх причетних посадових осіб.
5.20. Чи надсилались мені повідомлення про внесення даних моїх усних та письмової заяви від 14.10.21 до ЄРДР? Так чи ні?
5.20.1. Якщо надсилались, прошу
5.20.1.1. повідомити дати таких надсилань;
5.20.1.2. надати докази фактів, дат та способів таких надсилань;
5.20.1.3. надати належно засвідчені факсимільні копії (скан- чи фотокопії з оригіналів документів, які відповідають цим оригіналам та придатні для сприйняття їх змісту – мають містити чітке зображення повного складу та тексту документа, його реквізитів) письмових повідомлень про внесення даних моїх усних та письмової заяви від 14.10.21 до ЄРДР.
5.20.2. Якщо повідомлення про внесення даних моїх усних та письмової заяви від 14.10.21 до ЄРДР не надсилались, прошу
5.20.2.1. повідомити фактичні причини такого ненадсилання;
5.20.2.2. повідомити правові підстави такого ненадсилання;
5.20.2.3. персональні дані усіх працівників поліції, включно слідчих, відповідальних за надсилання мені повідомлень про внесення даних моїх усних та письмової заяви від 14.10.21 до ЄРДР, а саме їх: а) прізвища, імена та по-батькові; б) назви посад та структурних підрозділів ГУНПВО/ВРУП/УППВО; в) рішення про прийняття на роботу до ГУНПВО/ВРУП/УППВО та на займану посаду; г) всі посадові повноваження; д) службові фото з особової справи (з відображенням облич); е) фото службових посвідчень; є) освіту; ж) довідки про всі види доходів, отримані від ГУНПВО/ВРУП/УППВО в поточному році, в розрізі складових та місяців; з) місця проживання та домашні адреси.
Ці дані необхідні мені в інтересах прав людини.
5.20.2.4. персональні дані усіх працівників поліції, відповідальних за контроль за надсиланням мені повідомлень про внесення даних моїх усних та письмової заяви від 14.10.21 до ЄРДР, а саме їх: а) прізвища, імена та по-батькові; б) назви посад та структурних підрозділів ГУНПВО/ВРУП/УППВО; в) рішення про прийняття на роботу до ГУНПВО/ВРУП/УППВО та на займану посаду; г) всі посадові повноваження; д) службові фото з особової справи (з відображенням облич); е) фото службових посвідчень; є) освіту; ж) довідки про всі види доходів, отримані від ГУНПВО/ВРУП/УППВО в поточному році, в розрізі складових та місяців; з) місця проживання та домашні адреси.
Ці дані необхідні мені в інтересах прав людини.
5.20.2.5. Належно засвідчені факсимільні копії (скан- чи фотокопії з оригіналів документів, які відповідають цим оригіналам та придатні для сприйняття їх змісту – мають містити чітке зображення повного складу та тексту документа, його реквізитів) усіх документів на підтвердження запитаних даних про усіх причетних посадових осіб.
5.21. Чи вручена мені пам’ятку потерпілому? Так чи ні?
5.21.1. Якщо вручена, прошу
5.21.1.1. повідомити дату такого вручення;
5.21.1.2. надати докази факту, дати та способу такого вручення;
5.21.1.3. надати належно засвідчену факсимільну копію (фотокопію оригіналу) врученої мені письмової пам’ятки потерпілому.
5.21.2. Якщо пам’ятка потерпілому мені не вручалась, прошу повідомити
5.21.2.1. фактичні причини такого невручення;
5.21.2.2. правові підстави такого невручення;
5.21.2.3. персональні дані усіх працівників поліції, включно слідчих, відповідальних за вручення мені письмової пам’ятки потерпілому, а саме їх: а) прізвища, імена та по-батькові; б) назви посад та структурних підрозділів ГУНПВО/ВРУП/УППВО; в) рішення про прийняття на роботу до ГУНПВО/ВРУП/УППВО та на займану посаду; г) всі посадові повноваження; д) службові фото з особової справи (з відображенням облич); е) фото службових посвідчень; є) освіту; ж) довідки про всі види доходів, отримані від ГУНПВО/ВРУП/УППВО в поточному році, в розрізі складових та місяців; з) місця проживання та домашні адреси.
Ці дані необхідні мені в інтересах прав людини.
5.21.2.4. персональні дані усіх працівників поліції, відповідальних за контроль за врученням мені письмової пам’ятки потерпілому, а саме їх: а) прізвища, імена та по-батькові; б) назви посад та структурних підрозділів ГУНПВО/ВРУП/УППВО; в) рішення про прийняття на роботу до ГУНПВО/ВРУП/УППВО та на займану посаду; г) всі посадові повноваження; д) службові фото з особової справи (з відображенням облич); е) фото службових посвідчень; є) освіту; ж) довідки про всі види доходів, отримані від ГУНПВО/ВРУП/УППВО в поточному році, в розрізі складових та місяців; з) місця проживання та домашні адреси.
Ці дані необхідні мені в інтересах прав людини.
5.21.2.5. Належно засвідчені факсимільні копії (скан- чи фотокопії з оригіналів документів, які відповідають цим оригіналам та придатні для сприйняття їх змісту – мають містити чітке зображення повного складу та тексту документа, його реквізитів) усіх документів на підтвердження запитаних даних про усіх причетних посадових осіб.
5.22. Чи встановлені поліцією поіменно усі особи, які вчинили подані мною 14.10.21 злочини та інші протиправні дії щодо мене?
5.22.1. Якщо ці особи встановлені, прошу повідомити мені:
5.22.1.1. прізвища, імена та по-батькові, домашні адреси, інші наявні персональні дані усіх осіб, які вчинили подані мною 14.10.21 злочини та інші протиправні дії щодо мене;
5.22.1.2. прізвища, імена та по-батькові, домашні адреси, інші наявні персональні дані батьків/законних представників усіх неповнолітніх осіб, які вчинили подані мною 14.10.21 злочини та інші протиправні дії щодо мене.
Ці дані необхідні мені в інтересах прав людини, включно для подання правових вимог.
5.22.2. Якщо ці особи НЕ встановлені, прошу повідомити мені:
5.22.2.1. які дії вчинені поліцією для встановлення поіменно усіх осіб, які вчинили подані мною 14.10.21 злочини та інші протиправні дії щодо мене;
5.22.2.2. документальне підтвердження усіх дій, вчинених поліцією для встановлення поіменно усіх осіб, які вчинили подані мною 14.10.21 злочини та інші протиправні дії щодо мене;
5.22.2.3. персональні дані усіх працівників поліції, включно слідчих, відповідальних за вчинення поліцією необхідних дій для встановлення поіменно усіх осіб, які вчинили подані мною 14.10.21 злочини та інші протиправні дії щодо мене, а саме їх: а) прізвища, імена та по-батькові; б) назви посад та структурних підрозділів ГУНПВО/ВРУП/УППВО; в) рішення про прийняття на роботу до ГУНПВО/ВРУП/УППВО та на займану посаду; г) всі посадові повноваження; д) службові фото з особової справи (з відображенням облич); е) фото службових посвідчень; є) освіту; ж) довідки про всі види доходів, отримані від ГУНПВО/ВРУП/УППВО в поточному році, в розрізі складових та місяців; з) місця проживання та домашні адреси.
Ці дані необхідні мені в інтересах прав людини.
5.22.2.4. персональні дані усіх працівників поліції, відповідальних за контроль за вчинення поліцією необхідних дій для встановлення поіменно усіх осіб, які вчинили подані мною 14.10.21 злочини та інші протиправні дії щодо мене, а саме їх: а) прізвища, імена та по-батькові; б) назви посад та структурних підрозділів ГУНПВО/ВРУП/УППВО; в) рішення про прийняття на роботу до ГУНПВО/ВРУП/УППВО та на займану посаду; г) всі посадові повноваження; д) службові фото з особової справи (з відображенням облич); е) фото службових посвідчень; є) освіту; ж) довідки про всі види доходів, отримані від ГУНПВО/ВРУП/УППВО в поточному році, в розрізі складових та місяців; з) місця проживання та домашні адреси.
Ці дані необхідні мені в інтересах прав людини.
5.23. Усі дії, фактично вчинені поліцією щодо моїх усних та письмової заяви від 14.10.21.
5.24. Перелік усіх процесуальних та непроцесуальних дій, вчинених щодо моїх усних та письмової заяви від 14.10.21.
5.25. Перелік усіх процесуальних та непроцесуальних документів, складених та/чи отриманих щодо моїх усних та письмової заяви від 14.10.21.
5.25.1. Належно засвідчені факсимільні копії (фотокопії оригіналів) усіх документів, складених та/чи отриманих щодо моїх усних та письмової заяви від 14.10.21.
5.26. Перелік усіх процесуальних та непроцесуальних рішень, ухвалених щодо моїх усних та письмової заяви від 14.10.21;
5.26.1. належно засвідчені факсимільні копії (фотокопії оригіналів) усіх процесуальних та непроцесуальних рішень, ухвалених щодо моїх усних та письмової заяви від 14.10.21.
5.27. Чи вручались мені якісь процесуальні та непроцесуальні рішення, ухвалені щодо моїх усних та письмової заяви від 14.10.21? Так чи ні?
5.27.1. якщо вручались, прошу надати докази фактів, дат та способів вручення мені усіх рішень, ухвалених щодо моїх усних та письмової заяви від 14.10.21;
5.27.2. якщо не вручались, прошу повідомити фактичні причини такого невручення; правові підстави такого невручення; найменування посад та прізвища, імена та по-батькові усіх посадових осіб, включно слідчих, відповідальних за таке вручення; найменування посад та прізвища, імена та по-батькові усіх посадових осіб, відповідальних за контроль за врученням мені усіх рішень, ухвалених щодо моїх усних та письмової заяви від 14.10.21;
5.28. Чи залучалась я як потерпіла до усіх дій з перевірки моїх усних та письмової заяви від 14.10.21? Так чи ні?
5.28.1. Якщо залучалась, прошу
5.28.1.1. повідомити загальну кількість фактів залучення мене як потерпілої до усіх дій з перевірки моїх усних та письмової заяви від 14.10.21;
5.28.1.2. надати належно засвідчені факсимільні копії (фотокопії оригіналів) усіх документів, якими я як потерпіла залучалась до дій з перевірки моїх усних та письмової заяви від 14.10.21;
5.28.1.3. надати докази фактів, дат та способів вручення мені усіх документів, якими я як потерпіла залучалась до дій з перевірки моїх усних та письмової заяви від 14.10.21.
5.28.2. Якщо не залучалась, прошу повідомити
5.28.2.1. фактичні причини такого незалучення;
5.28.2.2. правові підстави такого незалучення;
5.28.2.3. найменування посад та прізвища, імена та по-батькові усіх посадових осіб, включно слідчих, відповідальних за таке залучення;
5.28.2.4. найменування посад та прізвища, імена та по-батькові усіх посадових осіб, відповідальних за контроль за залученням мене як потерпілої до усіх дій з перевірки моїх усних та письмової заяви від 14.10.21.
5.29. Фактичне місцезнаходження в даний час моїх усних та письмової заяви від 14.10.21.
5.30. Процесуальний стан в даний час моїх усних та письмової заяви від 14.10.21.
5.31. Вжиті ГУНПВО ТА ВРУП, ЗА ВЛАСНОЮ ІНІЦІАТИВОЮ, заходи реагування для усунення та унеможливлення в майбутньому наведених порушень права.
5.32. Будь-які інші наявні документи, релевантні питанню.
5.33. Загальну кількість усіх релевантних документів, наявних в ГУНПВО/ВРУП/УППВО.
5.34. Вхідний реєстраційний номер та дату вхідної реєстрації цього листа.
5.35. Належно засвідчену факсимільну копію (фотокопію оригіналу) цього листа з реквізитами його вхідної реєстрації.
6. Прошу надати мені доступ до усіх оригіналів запитаних документів, починаючи з наступного дня після вручення мені їх належних копій.
6.1. Прошу надати мені необхідну офісну техніку та витратні матеріали для самостійного паперового та електронного (цифрового) копіювання та отримання виготовлених копій запитаних документів.
7. Для уникнення непорозумінь та різнопрочитань прошу при наданні відповідей на цього листа та запитаної ним інформації вказувати, на який саме номер запиту (заяви) в цьому листі надається кожна відповідь та інформація.
Відповідно до ст.7 закону України «Про інформацію»: «2. Ніхто не може обмежувати права особи у виборі форм і джерел одержання інформації, за винятком випадків, передбачених законом».
Роз'яснюю, що відповідно до ст.1 Указу Президії Верховної Ради СРСР від 4 серпня 1983 року №9779-X „Про порядок видачі та засвідчення підприємствами, установами, організаціями копій документів, що стосуються прав громадян“ (Відомості Верховної Ради (ВВР), 1983, N32, ст.492) (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/v977...), який до сьогодні діє в Україні відповідно до статті 3 Закону України „Про правонаступництво України“ як такий, що не суперечить законодавству України,
«Президія Верховної Ради СРСР п о с т а н о в л я є: 1. Встановити, що державні і громадські підприємства, установи й організації видають за заявами громадян копії документів, які виходять від цих підприємств, установ і організацій, якщо такі копії необхідні для вирішення питань, що стосуються прав і законних інтересів громадян, які звернулися до них. Копії документів видаються на бланках підприємств, установ і організацій.
У такому ж порядку підприємства, установи й організації можуть видавати копії наявних у них документів, що виходять від інших підприємств, установ і організацій, від яких одержати безпосередньо копії цих документів важко або неможливо. У випадках, коли документи були виконані на бланках, при виготовленні копій відтворюються реквізити бланків.
Підприємства, установи й організації висилають також копії наявних у них документів на запити інших підприємств, установ і організацій, якщо копії таких документів необхідні для вирішення питань, що стосуються прав і законних інтересів громадян, які звернулися до них.
Вірність копії документа засвідчується підписом керівника або уповноваженої на те службової особи і печаткою. На копії зазначається дата її видачі і робиться відмітка про те, що оригінал документа знаходиться в даному підприємстві, установі, організації».
Порядок засвідчення копій документів визначений пунктом 5.26 Національного стандарту України Державної уніфікованої системи документації, Уніфікованої системи організаційно-розпорядчої документації ”Вимоги до оформлювання документів” (ДСТУ 4163-2020, затвердженого наказом Держспоживстандарту України від 01.07.2020 №144, https://zakon.rada.gov.ua/rada/show/v014...
За вказаним нормативно-правовим актом, відмітка про засвідчення копії документа складається з таких елементів:
- слів «Згідно з оригіналом» (без лапок),
- найменування посади, особистого підпису особи, яка засвідчує копію, її власного імені та прізвища,
- дати засвідчення копії.
У випадках, визначених законодавством, копії документів засвідчують відбитком печатки юридичної особи, структурного підрозділу (служби діловодства, служби кадрів, бухгалтерії тощо) юридичної особи або печатки «Для копій».
Приклад:
Згідно з оригіналом
Менеджер із персоналу Особистий підпис Власне ім’я ПРІЗВИЩЕ
Дата Відбиток печатки
Відмітку про засвідчення копії документа проставляють нижче реквізиту «Підпис» на лицьовому боці останнього аркуша копії документа.
Підпис відповідальної особи засвідчують на документі відбитком печатки організації. Відбиток печатки ставлять так, щоб він охоплював останні кілька літер назви посади особи, яка підписала документ.
За вищевказаним способом засвідчуватись повинна кожна сторінка документа.
Також у випадку, якщо документ складається з кількох сторінок, то копії знімаються зі всіх сторінок, які потім можна засвідчити і у такий спосіб: прошити разом, напис ”Копія” ставиться на першій із прошитих сторінок, кінчики ниток має бути заклеєно клаптиком паперу так, щоб нитки виглядали з-під цього паперу. Обов’язково зверху цього паперу робиться напис: ”Пронумеровано і прошнуровано (кількість аркушів цифрою і прописом) аркушів”, вказується посада особи, яка завіряє копію, її підпис, прізвище, ініціали й дата. Все це скріплюється печаткою таким чином, щоб частина відбитку була проставлена на приклеєному клаптику паперу, а частина - на самому аркуші копії документа.
Відповідь та запитану інформацію в оригіналах чи в паперових факсимільних копіях (фотокопіях з оригіналів), належно засвідчених відповідно до приписів ст.1 Указу Президії Верховної Ради СРСР від 4 серпня 1983 року №9779-X „Про порядок видачі та засвідчення підприємствами, установами, організаціями копій документів, що стосуються прав громадян“, який діє в Україні відповідно до ст.3 Закону України „Про правонаступництво України“, пункту 5.27 ДСТУ 4163-2020, затвердженого наказом Держспоживстандарту України від 01.07.2020 №144, прошу надати мені на домашню адресу, надану при поданні вказаних вище моїх усних та письмових заявах про злочини, а в цифрових (електронних) факсимільних копіях (фотокопіях з оригіналів) – сканованих копіях документів, які відповідають оригіналам документів та придатні для сприйняття їх змісту (мають містити чітке зображення повного складу тексту документа та його реквізитів) – на електронну адресу, з якої отриманий цей лист. При наданні інформації на електронну адресу прошу вилучити мою конфіденційну інформацію – усі паспортні дані, телефони та домашню адресу. Я не даю згоди на використання будь-яких інших моїх контактних даних для мети комунікації за цим листом.
23.10.21
Підпис: Н.М. Щербата
З повагою,

Щербата Наталя Михайлівна

-------------------------------------------------------------------

Будь ласка, використовуйте цю електронну адресу для всіх відповідей на цей запит.
[FOI #94409 email]

Is [Управління патрульної поліції у м. Вінниці request email] the wrong address for Freedom of Information requests to Управління патрульної поліції у м. Вінниці? If so, please contact us using this form:
https://dostup.pravda.com.ua/change_requ...

Увага! Це повідомлення та будь-яка відповідь на нього будуть опубліковані на сайті Доступу до Правди

-------------------------------------------------------------------

УПП у Вінницькій області, Управління патрульної поліції у м. Вінниці

Шановний Відправник!

Для розгляду вашого запиту, Вам потрібно оформити його належним чином, а саме дотриматись пн 5.3) ст19 Закону України від 13.01.2011 " Про доступ до публічної інформації" , або скористатися пн. 6 ст 19, цього закону.

Довідки за тел. 0432-59-48-08

----- Вихідне повідомлення -----
Від: "Щербата Наталя Михайлівна" <[FOI #94409 email]>
Кому: "УПП у Вінницькій обл" <[Управління патрульної поліції у м. Вінниці request email]>
Надіслано: Субота, 23 Жовтень 2021 р 16:54:24
Тема: Інформаційний запит - 454Виклик14.10.21

Доброго дня!

1. Головне управління Національної поліції у Вінницькій області (ГУНПВО)
2. Керівнику ГУНПВО
вул. Театральна, 10, м. Вінниця, 21050, Україна
Телефон: +380 43 259 43 03, Факс: +380 432 59 41 22
Е-mail: [email address]

3. Вінницьке районне управління поліції (ВРУП)
4. Керівнику ВРУП
21018, м. Вінниця, вул. Пирогова, 4а,тел.594015, 594900, 59 33 29, [email address], [email address]

5. Управління патрульної поліції у Вінницькій обл. (УППВО)
6. Керівнику (УППВО)
вул. Ботанічна, 24, м. Вінниця, 21010, тел.+380 (0432) 59-48-53 (00, 08, 59), http://patrol.police.gov.ua/region/vinny..., e-mail [Управління патрульної поліції у м. Вінниці request email]

7. Управління патрульної поліції у м. Вінниці (УППВ)
8. Керівнику (УППВ)
вул. Ботанічна, 24, м. Вінниця, 21010, тел.+380 (0432) 59-48-53 (00, 08, 59), http://patrol.police.gov.ua/region/vinny..., e-mail [Управління патрульної поліції у м. Вінниці request email]

Щербата Наталя Михайлівна, людина з інвалідністю 2 групи, посвідчення водія ААЩ №000548, видане 27.04.1978р. ДАІ МВС – УВС Вінницької області
21037, м. Вінниця, житло (квартира)
Прошу підтвердити отримання цього електронного листа за призначенням відповідно до приписів ст.7 Розділу ІІІ «Порядку роботи з електронними документами у діловодстві та їх підготовки до передавання на архівне зберігання», затвердженого Наказом Міністерства юстиції України від 11.11.2014 №1886/5.
Я вимагаю застосування та виконання, при розгляді та вирішенні цього звернення, приписів Європейської Конвенції про захист прав людини та основних свобод (ЄКПЛ) та рішень Європейського Суду з прав людини (ЄСПЛ) як національного закону та джерел національного права відповідно.
Цей письмовий електронний лист підписаний мною електронним (цифровим) підписом відповідно до приписів закону шляхом додавання до електронних даних, що складають текст листа, даних (інформації) в текстовій електронній формі, – а саме власноручного підпису у вигляді мого власного прізвища та ініціалів друкованими літерами такого вигляду: «Н.М. Щербата».
Цей лист містить 99 запитів на доступ до офіційних документів=публічної інформації.
Цей лист містить 99 заяв на отримання інформації, необхідної мені для реалізації моїх прав людини.
Цей лист містить 75 запитів на доступ до моїх персональних даних та їх захист.
Цей лист містить звернення з метою реалізації моїх прав людини.
Цей лист містить повідомлення про порушення прав людини.
При об’єднанні кількох звернень в одному листі я керувалася приписами ст.19.1 Конституції України, яка дозволяє мені, які і будь-якій іншій людині, робити все, що прямо не заборонене законом. Оскільки жодним законом України ні прямо, ні опосередковано не заборонене об’єднання в одному документі кількох таких вимог, я користуюся своїм конституційним правом і подаю їх в одному листі.
Роз’яснюю, що, відповідно до ст.3 закону України «ПРО СВОБОДУ ПЕРЕСУВАННЯ ТА ВІЛЬНИЙ ВИБІР МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ В УКРАЇНІ», «…місце проживання – житло, розташоване на території адміністративно-територіальної одиниці, в якому особа проживає…». Місцем мого проживання є житло (квартира) в м. Вінниці.
І. Факти
1. Телефоном 102 я 14.10.21 подала до поліції заяву про вчинення проти мене невідомими особами злочинів у формі знищення мого майна, погроз та нецензурної лайки на мою адресу, і викликала поліцію на місце злочину до мого помешкання.
1.1. На виклик приїхав екіпаж патрульної служби, і після викладення мною обставин подій повідомив, що наведені факти мають ознаки злочинів, після чого викликав слідчо-оперативну групу (СОГ).
1.2. Відповідальні посадові особи поліції відмовились направляти на виклик СОГ.
1.3. Я змушена була прямо на місці злочинів подати патрульній службі письмову заяву про ці злочини.
1.4. Весь час контактування зі мною екіпаж патрульної служби вів нагрудними відеокамерами відеозйомку усіх дій та виконав, на мою вимогу, фотофіксування доказів злочину.
2. Встановлені приписами права розумні строки реагування поліцією на мої звернення спливли, однак, станом на сьогодні жодна інформація мені не надана, і доля їх мені невідома. Схоже, жодні дії більше не вчинялись.
ІІ. Повідомлення
3. Повідомляю ГУНПВО ТА ВРУП про наведені факти порушень для вжиття, ЗА ВЛАСНОЮ ІНІЦІАТИВОЮ, заходів реагування з метою усунення цих порушень та унеможливлення їх та подібних в майбутньому.
4. Повторно підтверджую факт та обставини подання мною 14.10.21 кількох усних по телефону 102 та письмової заяви з повідомленнями про злочини (кримінальні правопорушення) та інші протиправні дії щодо мене та мого майна.
ІІІ. Вимоги
5. Відповідно до ст.ст.8, 10 Європейської Конвенції про захист прав людини, ст.ст.1, 2, 6 Конвенції Ради Європи про доступ до офіційних документів, що діє як національний закон з 11.06.20, ст.ст.32, 34.2 Конституції України, законів України «Про інформацію», «Про доступ до публічної інформації», «Про захист персональних даних», «Про звернення громадян», прошу надати мені інформацію, необхідну для реалізації моїх прав людини; мої персональні дані; офіційні документи=публічну інформацію, включно про себе, ЩО СТАНОВИТЬ СУСПІЛЬНИЙ ІНТЕРЕС (є суспільно-необхідною інформацією), необхідну мені для виявлення порушень прав людини, зловживання владою, ризиків для здоров'я людей, і яку я маю намір оприлюднити для суспільства, а саме:
5.1. Звукозаписи усіх моїх телефонних дзвінків до поліції 14.10.21 (їх було кілька).
5.2. Карточки усіх моїх телефонних дзвінків до поліції 14.10.21 з приводу злочинів (кримінальних правопорушень) та інших протиправних дій щодо мене та мого майна.
5.3. Дату та час фіксування кожного з моїх телефонних дзвінків до поліції 14.10.21 з приводу злочинів (кримінальних правопорушень) та інших протиправних дій щодо мене та мого майна.
5.4. Персональні дані усіх працівників поліції, що відповідали на мої телефонні дзвінки 14.10.21 та телефонували мені з приводу злочинів (кримінальних правопорушень) та інших протиправних дій щодо мене та мого майна, а саме їх: а) прізвища, імена та по-батькові; б) назви посад та структурних підрозділів ГУНПВО/ВРУП/УППВО; в) рішення про прийняття на роботу до ГУНПВО/ВРУП/УППВО та на займану посаду; г) всі посадові повноваження; д) службові фото з особової справи (з відображенням облич); е) фото службових посвідчень; є) освіту; ж) довідки про всі види доходів, отримані від ГУНПВО/ВРУП/УППВО в поточному році, в розрізі складових та місяців; з) місця проживання та домашні адреси.
Ці дані необхідні мені в інтересах прав людини.
5.5. Встановлені нормативи часу прибуття поліції на місце за викликом та нормативні джерела цих нормативів.
5.5.1. Прошу навести авторів, назви, реєстраційні номери та дати реєстрації, джерела інтернет-оприлюднення усіх релевантних приписів права.
5.6. Фактичні дата та час прибуття поліції на місце за моїм викликом 14.10.21 та документальне підтвердження (фіксування) цих даних.
5.6.1. Усі наявні документи про підтвердження факту, дати та часу прибуття поліції на місце за моїм викликом 14.10.21.
5.7. Персональні дані усіх працівників поліції, що виїжджали на мої виклики до мого помешкання 14.10.21 з приводу злочинів (кримінальних правопорушень) та інших протиправних дій щодо мене та мого майна, а саме їх: а) прізвища, імена та по-батькові; б) назви посад та структурних підрозділів ГУНПВО/ВРУП/УППВО; в) рішення про прийняття на роботу до ГУНПВО/ВРУП/УППВО та на займану посаду; г) всі посадові повноваження; д) службові фото з особової справи (з відображенням облич); е) фото службових посвідчень; є) освіту; ж) довідки про всі види доходів, отримані від ГУНПВО/ВРУП/УППВО в поточному році, в розрізі складових та місяців; з) місця проживання та домашні адреси.
Ці дані необхідні мені в інтересах прав людини.
5.8. Належно засвідчені факсимільні копії (скан- чи фотокопії з оригіналів документів, які відповідають цим оригіналам та придатні для сприйняття їх змісту – мають містити чітке зображення повного складу та тексту документа, його реквізитів) усіх документів на підтвердження запитаних даних про усіх причетних посадових осіб.
5.9. Вхідний реєстраційний номер та дату вхідної реєстрації моєї письмової заяви від 14.10.21 до поліції з повідомленнями про вчинення злочинів (кримінальних правопорушень) та інших протиправних дій щодо мене та мого майна.
5.10. Належно засвідчену факсимільну копію (фотокопію оригіналу) письмової заяви від 14.10.21 до поліції з повідомленнями про вчинення злочинів (кримінальних правопорушень) та інших протиправних дій щодо мене та мого майна.
5.11. Усі відеозаписи, зроблені поліцією 14.10.21 під час перебування на події злочинів за моїми викликами.
5.12. Усі фото, зроблені поліцією 14.10.21 під час перебування на події злочинів за моїми викликами.
5.13. Усі інші складені/отримані поліцією релевантні документи.
5.14. Чи зареєстровані мої усні та письмова заяви від 14.10.21 в журналі єдиного обліку? Так чи ні?
5.14.1. Якщо зареєстровані, прошу
5.14.1.1. повідомити дати та присвоєні номери їх реєстрації, усі інші реєстраційні дані;
5.14.1.2. надати належно засвідчені факсимільні копії чи витяги (фотокопії оригіналів) журналу єдиного обліку;
5.14.1.3. надати належно засвідчену факсимільну копію (фотокопію оригіналу) письмової заяви від 14.10.21 до поліції з повідомленнями про вчинення злочинів (кримінальних правопорушень) та інших протиправних дій щодо мене та мого майна, з проставленими на лицьовому боці спеціальними штампами реєстрації заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події (Додаток 2 до Інструкції).
5.14.2. Якщо не зареєстровані, прошу повідомити
5.14.2.1. фактичні причини їх нереєстрації;
5.14.2.2. правові підстави їх нереєстрації;
5.14.2.3. персональні дані усіх працівників поліції, відповідальних за реєстрацію даних моїх усних та письмової заяви від 14.10.21 в журналі єдиного обліку, а саме їх: а) прізвища, імена та по-батькові; б) назви посад та структурних підрозділів ГУНПВО/ВРУП/УППВО; в) рішення про прийняття на роботу до ГУНПВО/ВРУП/УППВО та на займану посаду; г) всі посадові повноваження; д) службові фото з особової справи (з відображенням облич); е) фото службових посвідчень; є) освіту; ж) довідки про всі види доходів, отримані від ГУНПВО/ВРУП/УППВО в поточному році, в розрізі складових та місяців; з) місця проживання та домашні адреси.
Ці дані необхідні мені в інтересах прав людини.
5.14.2.4. персональні дані усіх працівників поліції, відповідальних за контроль за реєстрацією даних моїх усних та письмової заяви від 14.10.21 в журналі єдиного обліку, а саме їх: а) прізвища, імена та по-батькові; б) назви посад та структурних підрозділів ГУНПВО/ВРУП/УППВО; в) рішення про прийняття на роботу до ГУНПВО/ВРУП/УППВО та на займану посаду; г) всі посадові повноваження; д) службові фото з особової справи (з відображенням облич); е) фото службових посвідчень; є) освіту; ж) довідки про всі види доходів, отримані від ГУНПВО/ВРУП/УППВО в поточному році, в розрізі складових та місяців; з) місця проживання та домашні адреси.
Ці дані необхідні мені в інтересах прав людини.
5.14.2.5. Належно засвідчені факсимільні копії (скан- чи фотокопії з оригіналів документів, які відповідають цим оригіналам та придатні для сприйняття їх змісту – мають містити чітке зображення повного складу та тексту документа, його реквізитів) усіх документів на підтвердження запитаних даних про усіх причетних посадових осіб.
5.15. Усі матеріали, зібрані поліцією з приводу моїх усних та письмової заяви від 14.10.21.
5.16. Усі матеріали зі встановлення та перевірки подій та дій цих заявлених злочинів відповідно до ст.214 КПК України.
5.17. Чи внесені відповідні відомості з моїх усних та письмової заяви від 14.10.21 до Єдиного реєстру досудових розслідувань (далі – ЄРДР)? Так чи ні?
5.17.1. Якщо внесені, прошу повідомити
5.17.1.1. номери кожної з моїх усних та письмової заяви від 14.10.21 в ЄРДР;
5.17.1.2. дати внесення даних кожної з моїх усних та письмової заяви від 14.10.21 до ЄРДР;
5.17.1.3. загальну кількість обвинувачуваних осіб, внесених до ЄРДР;
5.17.1.4. хто саме внесений до ЄРДР як обвинувачувані особи (прошу вказати усіх внесених);
5.17.1.5. хто саме внесений до ЄРДР як потерпілі (прошу вказати усіх внесених);
5.17.1.6. загальну кількість злочинів (статей ККУ), внесених до ЄРДР за моїми усними та письмовою заявами від 14.10.21;
5.17.1.7. усі статті ККУ щодо кожної обвинувачуваної особи, внесені до ЄРДР за моїми усними та письмовою заявами від 14.10.21;
5.17.1.8. належно засвідчені факсимільні копії чи витяги (фотокопії оригіналів) з ЄРДР зі внесеними даними моїх усних та письмової заяви від 14.10.21.
5.17.2. Якщо відомості моїх усних та письмової заяви від 14.10.21 до ЄРДР не внесені, прошу повідомити
5.17.2.1. фактичні причини їх невнесення;
5.17.2.2. правові підстави їх невнесення;
5.17.2.3. персональні дані усіх працівників поліції, включно СЛІДЧИХ, відповідальних за внесення даних моїх усних та письмової заяви від 14.10.21 до ЄРДР, а саме їх: а) прізвища, імена та по-батькові; б) назви посад та структурних підрозділів ГУНПВО/ВРУП/УППВО; в) рішення про прийняття на роботу до ГУНПВО/ВРУП/УППВО та на займану посаду; г) всі посадові повноваження; д) службові фото з особової справи (з відображенням облич); е) фото службових посвідчень; є) освіту; ж) довідки про всі види доходів, отримані від ГУНПВО/ВРУП/УППВО в поточному році, в розрізі складових та місяців; з) місця проживання та домашні адреси.
Ці дані необхідні мені в інтересах прав людини.
5.17.2.4. персональні дані усіх працівників поліції, включно слідчих, відповідальних за контроль за внесенням даних моїх усних та письмової заяви від 14.10.21 до ЄРДР, а саме їх: а) прізвища, імена та по-батькові; б) назви посад та структурних підрозділів ГУНПВО/ВРУП/УППВО; в) рішення про прийняття на роботу до ГУНПВО/ВРУП/УППВО та на займану посаду; г) всі посадові повноваження; д) службові фото з особової справи (з відображенням облич); е) фото службових посвідчень; є) освіту; ж) довідки про всі види доходів, отримані від ГУНПВО/ВРУП/УППВО в поточному році, в розрізі складових та місяців; з) місця проживання та домашні адреси.
Ці дані необхідні мені в інтересах прав людини.
5.17.3. Належно засвідчені факсимільні копії (скан- чи фотокопії з оригіналів документів, які відповідають цим оригіналам та придатні для сприйняття їх змісту – мають містити чітке зображення повного складу та тексту документа, його реквізитів) усіх документів на підтвердження запитаних даних про усіх причетних посадових осіб.
5.18. Чи розпочаті розслідування за моїми усними та письмовою заявами від 14.10.21? Так чи ні?
5.18.1. Якщо розпочаті, прошу повідомити
5.18.1.1. дати початку розслідувань;
5.18.1.2. прізвище, ім’я та по-батькові слідчого (их), який (і) здійснював (ли) та/чи здійснює (ють) розслідування за моїми усними та письмовою заявами від 14.10.21;
5.18.2. належно засвідчені факсимільні копії (фотокопії оригіналів) письмових повідомлень слідчого керівнику органу прокуратури про початок досудових розслідувань, підстави початку досудових розслідувань та інші відомості, передбачені частиною шостою статті 214 КПКУ.
5.19. Якщо розслідування не розпочаті, прошу повідомити
5.19.1. фактичні причини такого нерозпочатку;
5.19.2. правові підстави такого нерозпочатку;
5.19.3. персональні дані усіх працівників поліції, включно слідчих, відповідальних за початок досудових розслідувань за моїми усними та письмовою заявами від 14.10.21, а саме їх: а) прізвища, імена та по-батькові; б) назви посад та структурних підрозділів ГУНПВО/ВРУП/УППВО; в) рішення про прийняття на роботу до ГУНПВО/ВРУП/УППВО та на займану посаду; г) всі посадові повноваження; д) службові фото з особової справи (з відображенням облич); е) фото службових посвідчень; є) освіту; ж) довідки про всі види доходів, отримані від ГУНПВО/ВРУП/УППВО в поточному році, в розрізі складових та місяців; з) місця проживання та домашні адреси.
Ці дані необхідні мені в інтересах прав людини.
5.19.4. персональні дані усіх працівників поліції, відповідальних за контроль за початком досудових розслідувань за моїми усними та письмовою заявами від 14.10.21, а саме їх: а) прізвища, імена та по-батькові; б) назви посад та структурних підрозділів ГУНПВО/ВРУП/УППВО; в) рішення про прийняття на роботу до ГУНПВО/ВРУП/УППВО та на займану посаду; г) всі посадові повноваження; д) службові фото з особової справи (з відображенням облич); е) фото службових посвідчень; є) освіту; ж) довідки про всі види доходів, отримані від ГУНПВО/ВРУП/УППВО в поточному році, в розрізі складових та місяців; з) місця проживання та домашні адреси.
Ці дані необхідні мені в інтересах прав людини.
5.19.5. Належно засвідчені факсимільні копії (скан- чи фотокопії з оригіналів документів, які відповідають цим оригіналам та придатні для сприйняття їх змісту – мають містити чітке зображення повного складу та тексту документа, його реквізитів) усіх документів на підтвердження запитаних даних про усіх причетних посадових осіб.
5.20. Чи надсилались мені повідомлення про внесення даних моїх усних та письмової заяви від 14.10.21 до ЄРДР? Так чи ні?
5.20.1. Якщо надсилались, прошу
5.20.1.1. повідомити дати таких надсилань;
5.20.1.2. надати докази фактів, дат та способів таких надсилань;
5.20.1.3. надати належно засвідчені факсимільні копії (скан- чи фотокопії з оригіналів документів, які відповідають цим оригіналам та придатні для сприйняття їх змісту – мають містити чітке зображення повного складу та тексту документа, його реквізитів) письмових повідомлень про внесення даних моїх усних та письмової заяви від 14.10.21 до ЄРДР.
5.20.2. Якщо повідомлення про внесення даних моїх усних та письмової заяви від 14.10.21 до ЄРДР не надсилались, прошу
5.20.2.1. повідомити фактичні причини такого ненадсилання;
5.20.2.2. повідомити правові підстави такого ненадсилання;
5.20.2.3. персональні дані усіх працівників поліції, включно слідчих, відповідальних за надсилання мені повідомлень про внесення даних моїх усних та письмової заяви від 14.10.21 до ЄРДР, а саме їх: а) прізвища, імена та по-батькові; б) назви посад та структурних підрозділів ГУНПВО/ВРУП/УППВО; в) рішення про прийняття на роботу до ГУНПВО/ВРУП/УППВО та на займану посаду; г) всі посадові повноваження; д) службові фото з особової справи (з відображенням облич); е) фото службових посвідчень; є) освіту; ж) довідки про всі види доходів, отримані від ГУНПВО/ВРУП/УППВО в поточному році, в розрізі складових та місяців; з) місця проживання та домашні адреси.
Ці дані необхідні мені в інтересах прав людини.
5.20.2.4. персональні дані усіх працівників поліції, відповідальних за контроль за надсиланням мені повідомлень про внесення даних моїх усних та письмової заяви від 14.10.21 до ЄРДР, а саме їх: а) прізвища, імена та по-батькові; б) назви посад та структурних підрозділів ГУНПВО/ВРУП/УППВО; в) рішення про прийняття на роботу до ГУНПВО/ВРУП/УППВО та на займану посаду; г) всі посадові повноваження; д) службові фото з особової справи (з відображенням облич); е) фото службових посвідчень; є) освіту; ж) довідки про всі види доходів, отримані від ГУНПВО/ВРУП/УППВО в поточному році, в розрізі складових та місяців; з) місця проживання та домашні адреси.
Ці дані необхідні мені в інтересах прав людини.
5.20.2.5. Належно засвідчені факсимільні копії (скан- чи фотокопії з оригіналів документів, які відповідають цим оригіналам та придатні для сприйняття їх змісту – мають містити чітке зображення повного складу та тексту документа, його реквізитів) усіх документів на підтвердження запитаних даних про усіх причетних посадових осіб.
5.21. Чи вручена мені пам’ятку потерпілому? Так чи ні?
5.21.1. Якщо вручена, прошу
5.21.1.1. повідомити дату такого вручення;
5.21.1.2. надати докази факту, дати та способу такого вручення;
5.21.1.3. надати належно засвідчену факсимільну копію (фотокопію оригіналу) врученої мені письмової пам’ятки потерпілому.
5.21.2. Якщо пам’ятка потерпілому мені не вручалась, прошу повідомити
5.21.2.1. фактичні причини такого невручення;
5.21.2.2. правові підстави такого невручення;
5.21.2.3. персональні дані усіх працівників поліції, включно слідчих, відповідальних за вручення мені письмової пам’ятки потерпілому, а саме їх: а) прізвища, імена та по-батькові; б) назви посад та структурних підрозділів ГУНПВО/ВРУП/УППВО; в) рішення про прийняття на роботу до ГУНПВО/ВРУП/УППВО та на займану посаду; г) всі посадові повноваження; д) службові фото з особової справи (з відображенням облич); е) фото службових посвідчень; є) освіту; ж) довідки про всі види доходів, отримані від ГУНПВО/ВРУП/УППВО в поточному році, в розрізі складових та місяців; з) місця проживання та домашні адреси.
Ці дані необхідні мені в інтересах прав людини.
5.21.2.4. персональні дані усіх працівників поліції, відповідальних за контроль за врученням мені письмової пам’ятки потерпілому, а саме їх: а) прізвища, імена та по-батькові; б) назви посад та структурних підрозділів ГУНПВО/ВРУП/УППВО; в) рішення про прийняття на роботу до ГУНПВО/ВРУП/УППВО та на займану посаду; г) всі посадові повноваження; д) службові фото з особової справи (з відображенням облич); е) фото службових посвідчень; є) освіту; ж) довідки про всі види доходів, отримані від ГУНПВО/ВРУП/УППВО в поточному році, в розрізі складових та місяців; з) місця проживання та домашні адреси.
Ці дані необхідні мені в інтересах прав людини.
5.21.2.5. Належно засвідчені факсимільні копії (скан- чи фотокопії з оригіналів документів, які відповідають цим оригіналам та придатні для сприйняття їх змісту – мають містити чітке зображення повного складу та тексту документа, його реквізитів) усіх документів на підтвердження запитаних даних про усіх причетних посадових осіб.
5.22. Чи встановлені поліцією поіменно усі особи, які вчинили подані мною 14.10.21 злочини та інші протиправні дії щодо мене?
5.22.1. Якщо ці особи встановлені, прошу повідомити мені:
5.22.1.1. прізвища, імена та по-батькові, домашні адреси, інші наявні персональні дані усіх осіб, які вчинили подані мною 14.10.21 злочини та інші протиправні дії щодо мене;
5.22.1.2. прізвища, імена та по-батькові, домашні адреси, інші наявні персональні дані батьків/законних представників усіх неповнолітніх осіб, які вчинили подані мною 14.10.21 злочини та інші протиправні дії щодо мене.
Ці дані необхідні мені в інтересах прав людини, включно для подання правових вимог.
5.22.2. Якщо ці особи НЕ встановлені, прошу повідомити мені:
5.22.2.1. які дії вчинені поліцією для встановлення поіменно усіх осіб, які вчинили подані мною 14.10.21 злочини та інші протиправні дії щодо мене;
5.22.2.2. документальне підтвердження усіх дій, вчинених поліцією для встановлення поіменно усіх осіб, які вчинили подані мною 14.10.21 злочини та інші протиправні дії щодо мене;
5.22.2.3. персональні дані усіх працівників поліції, включно слідчих, відповідальних за вчинення поліцією необхідних дій для встановлення поіменно усіх осіб, які вчинили подані мною 14.10.21 злочини та інші протиправні дії щодо мене, а саме їх: а) прізвища, імена та по-батькові; б) назви посад та структурних підрозділів ГУНПВО/ВРУП/УППВО; в) рішення про прийняття на роботу до ГУНПВО/ВРУП/УППВО та на займану посаду; г) всі посадові повноваження; д) службові фото з особової справи (з відображенням облич); е) фото службових посвідчень; є) освіту; ж) довідки про всі види доходів, отримані від ГУНПВО/ВРУП/УППВО в поточному році, в розрізі складових та місяців; з) місця проживання та домашні адреси.
Ці дані необхідні мені в інтересах прав людини.
5.22.2.4. персональні дані усіх працівників поліції, відповідальних за контроль за вчинення поліцією необхідних дій для встановлення поіменно усіх осіб, які вчинили подані мною 14.10.21 злочини та інші протиправні дії щодо мене, а саме їх: а) прізвища, імена та по-батькові; б) назви посад та структурних підрозділів ГУНПВО/ВРУП/УППВО; в) рішення про прийняття на роботу до ГУНПВО/ВРУП/УППВО та на займану посаду; г) всі посадові повноваження; д) службові фото з особової справи (з відображенням облич); е) фото службових посвідчень; є) освіту; ж) довідки про всі види доходів, отримані від ГУНПВО/ВРУП/УППВО в поточному році, в розрізі складових та місяців; з) місця проживання та домашні адреси.
Ці дані необхідні мені в інтересах прав людини.
5.23. Усі дії, фактично вчинені поліцією щодо моїх усних та письмової заяви від 14.10.21.
5.24. Перелік усіх процесуальних та непроцесуальних дій, вчинених щодо моїх усних та письмової заяви від 14.10.21.
5.25. Перелік усіх процесуальних та непроцесуальних документів, складених та/чи отриманих щодо моїх усних та письмової заяви від 14.10.21.
5.25.1. Належно засвідчені факсимільні копії (фотокопії оригіналів) усіх документів, складених та/чи отриманих щодо моїх усних та письмової заяви від 14.10.21.
5.26. Перелік усіх процесуальних та непроцесуальних рішень, ухвалених щодо моїх усних та письмової заяви від 14.10.21;
5.26.1. належно засвідчені факсимільні копії (фотокопії оригіналів) усіх процесуальних та непроцесуальних рішень, ухвалених щодо моїх усних та письмової заяви від 14.10.21.
5.27. Чи вручались мені якісь процесуальні та непроцесуальні рішення, ухвалені щодо моїх усних та письмової заяви від 14.10.21? Так чи ні?
5.27.1. якщо вручались, прошу надати докази фактів, дат та способів вручення мені усіх рішень, ухвалених щодо моїх усних та письмової заяви від 14.10.21;
5.27.2. якщо не вручались, прошу повідомити фактичні причини такого невручення; правові підстави такого невручення; найменування посад та прізвища, імена та по-батькові усіх посадових осіб, включно слідчих, відповідальних за таке вручення; найменування посад та прізвища, імена та по-батькові усіх посадових осіб, відповідальних за контроль за врученням мені усіх рішень, ухвалених щодо моїх усних та письмової заяви від 14.10.21;
5.28. Чи залучалась я як потерпіла до усіх дій з перевірки моїх усних та письмової заяви від 14.10.21? Так чи ні?
5.28.1. Якщо залучалась, прошу
5.28.1.1. повідомити загальну кількість фактів залучення мене як потерпілої до усіх дій з перевірки моїх усних та письмової заяви від 14.10.21;
5.28.1.2. надати належно засвідчені факсимільні копії (фотокопії оригіналів) усіх документів, якими я як потерпіла залучалась до дій з перевірки моїх усних та письмової заяви від 14.10.21;
5.28.1.3. надати докази фактів, дат та способів вручення мені усіх документів, якими я як потерпіла залучалась до дій з перевірки моїх усних та письмової заяви від 14.10.21.
5.28.2. Якщо не залучалась, прошу повідомити
5.28.2.1. фактичні причини такого незалучення;
5.28.2.2. правові підстави такого незалучення;
5.28.2.3. найменування посад та прізвища, імена та по-батькові усіх посадових осіб, включно слідчих, відповідальних за таке залучення;
5.28.2.4. найменування посад та прізвища, імена та по-батькові усіх посадових осіб, відповідальних за контроль за залученням мене як потерпілої до усіх дій з перевірки моїх усних та письмової заяви від 14.10.21.
5.29. Фактичне місцезнаходження в даний час моїх усних та письмової заяви від 14.10.21.
5.30. Процесуальний стан в даний час моїх усних та письмової заяви від 14.10.21.
5.31. Вжиті ГУНПВО ТА ВРУП, ЗА ВЛАСНОЮ ІНІЦІАТИВОЮ, заходи реагування для усунення та унеможливлення в майбутньому наведених порушень права.
5.32. Будь-які інші наявні документи, релевантні питанню.
5.33. Загальну кількість усіх релевантних документів, наявних в ГУНПВО/ВРУП/УППВО.
5.34. Вхідний реєстраційний номер та дату вхідної реєстрації цього листа.
5.35. Належно засвідчену факсимільну копію (фотокопію оригіналу) цього листа з реквізитами його вхідної реєстрації.
6. Прошу надати мені доступ до усіх оригіналів запитаних документів, починаючи з наступного дня після вручення мені їх належних копій.
6.1. Прошу надати мені необхідну офісну техніку та витратні матеріали для самостійного паперового та електронного (цифрового) копіювання та отримання виготовлених копій запитаних документів.
7. Для уникнення непорозумінь та різнопрочитань прошу при наданні відповідей на цього листа та запитаної ним інформації вказувати, на який саме номер запиту (заяви) в цьому листі надається кожна відповідь та інформація.
Відповідно до ст.7 закону України «Про інформацію»: «2. Ніхто не може обмежувати права особи у виборі форм і джерел одержання інформації, за винятком випадків, передбачених законом».
Роз'яснюю, що відповідно до ст.1 Указу Президії Верховної Ради СРСР від 4 серпня 1983 року №9779-X „Про порядок видачі та засвідчення підприємствами, установами, організаціями копій документів, що стосуються прав громадян“ (Відомості Верховної Ради (ВВР), 1983, N32, ст.492) (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/v977...), який до сьогодні діє в Україні відповідно до статті 3 Закону України „Про правонаступництво України“ як такий, що не суперечить законодавству України,
«Президія Верховної Ради СРСР п о с т а н о в л я є: 1. Встановити, що державні і громадські підприємства, установи й організації видають за заявами громадян копії документів, які виходять від цих підприємств, установ і організацій, якщо такі копії необхідні для вирішення питань, що стосуються прав і законних інтересів громадян, які звернулися до них. Копії документів видаються на бланках підприємств, установ і організацій.
У такому ж порядку підприємства, установи й організації можуть видавати копії наявних у них документів, що виходять від інших підприємств, установ і організацій, від яких одержати безпосередньо копії цих документів важко або неможливо. У випадках, коли документи були виконані на бланках, при виготовленні копій відтворюються реквізити бланків.
Підприємства, установи й організації висилають також копії наявних у них документів на запити інших підприємств, установ і організацій, якщо копії таких документів необхідні для вирішення питань, що стосуються прав і законних інтересів громадян, які звернулися до них.
Вірність копії документа засвідчується підписом керівника або уповноваженої на те службової особи і печаткою. На копії зазначається дата її видачі і робиться відмітка про те, що оригінал документа знаходиться в даному підприємстві, установі, організації».
Порядок засвідчення копій документів визначений пунктом 5.26 Національного стандарту України Державної уніфікованої системи документації, Уніфікованої системи організаційно-розпорядчої документації ”Вимоги до оформлювання документів” (ДСТУ 4163-2020, затвердженого наказом Держспоживстандарту України від 01.07.2020 №144, https://zakon.rada.gov.ua/rada/show/v014...
За вказаним нормативно-правовим актом, відмітка про засвідчення копії документа складається з таких елементів:
- слів «Згідно з оригіналом» (без лапок),
- найменування посади, особистого підпису особи, яка засвідчує копію, її власного імені та прізвища,
- дати засвідчення копії.
У випадках, визначених законодавством, копії документів засвідчують відбитком печатки юридичної особи, структурного підрозділу (служби діловодства, служби кадрів, бухгалтерії тощо) юридичної особи або печатки «Для копій».
Приклад:
Згідно з оригіналом
Менеджер із персоналу Особистий підпис Власне ім’я ПРІЗВИЩЕ
Дата Відбиток печатки
Відмітку про засвідчення копії документа проставляють нижче реквізиту «Підпис» на лицьовому боці останнього аркуша копії документа.
Підпис відповідальної особи засвідчують на документі відбитком печатки організації. Відбиток печатки ставлять так, щоб він охоплював останні кілька літер назви посади особи, яка підписала документ.
За вищевказаним способом засвідчуватись повинна кожна сторінка документа.
Також у випадку, якщо документ складається з кількох сторінок, то копії знімаються зі всіх сторінок, які потім можна засвідчити і у такий спосіб: прошити разом, напис ”Копія” ставиться на першій із прошитих сторінок, кінчики ниток має бути заклеєно клаптиком паперу так, щоб нитки виглядали з-під цього паперу. Обов’язково зверху цього паперу робиться напис: ”Пронумеровано і прошнуровано (кількість аркушів цифрою і прописом) аркушів”, вказується посада особи, яка завіряє копію, її підпис, прізвище, ініціали й дата. Все це скріплюється печаткою таким чином, щоб частина відбитку була проставлена на приклеєному клаптику паперу, а частина - на самому аркуші копії документа.
Відповідь та запитану інформацію в оригіналах чи в паперових факсимільних копіях (фотокопіях з оригіналів), належно засвідчених відповідно до приписів ст.1 Указу Президії Верховної Ради СРСР від 4 серпня 1983 року №9779-X „Про порядок видачі та засвідчення підприємствами, установами, організаціями копій документів, що стосуються прав громадян“, який діє в Україні відповідно до ст.3 Закону України „Про правонаступництво України“, пункту 5.27 ДСТУ 4163-2020, затвердженого наказом Держспоживстандарту України від 01.07.2020 №144, прошу надати мені на домашню адресу, надану при поданні вказаних вище моїх усних та письмових заявах про злочини, а в цифрових (електронних) факсимільних копіях (фотокопіях з оригіналів) – сканованих копіях документів, які відповідають оригіналам документів та придатні для сприйняття їх змісту (мають містити чітке зображення повного складу тексту документа та його реквізитів) – на електронну адресу, з якої отриманий цей лист. При наданні інформації на електронну адресу прошу вилучити мою конфіденційну інформацію – усі паспортні дані, телефони та домашню адресу. Я не даю згоди на використання будь-яких інших моїх контактних даних для мети комунікації за цим листом.
23.10.21
Підпис: Н.М. Щербата
З повагою,

Щербата Наталя Михайлівна

-------------------------------------------------------------------

Будь ласка, використовуйте цю електронну адресу для всіх відповідей на цей запит.
[FOI #94409 email]

Is [Управління патрульної поліції у м. Вінниці request email] the wrong address for Freedom of Information requests to Управління патрульної поліції у м. Вінниці? If so, please contact us using this form:
https://dostup.pravda.com.ua/change_requ...

Увага! Це повідомлення та будь-яка відповідь на нього будуть опубліковані на сайті Доступу до Правди

-------------------------------------------------------------------