381Врятуйте моє життя!

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Галина Сергіївна Щербата, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Галина Сергіївна Щербата

Доброго дня!
1. Департамент охорони здоров’я Вінницької міської ради (ДОЗВМР)
2. Керівнику ДОЗВМР п. Шиш О.В.
21100, м. Вінниця, вул. Соборна, 59, тел. 59-50-14, 35-00-74, e-mail: [email address], [email address],

3. Центр первинної медико-санітарної допомоги №2 (ЦПМСД2)
4. Керівнику ЦПМСД2
21050, м. Вінниця, вул. Магістратська, 44 [email address]

Щербата Галина Сергіївна, людина з інвалідністю 1А групи, пенсійне посвідчення №156758, видане 15.05.87 Піщанським райсоцзабезом
21037, м. Вінниця, житло (квартира)
Прошу підтвердити отримання цього електронного листа за призначенням відповідно до приписів ст.7 Розділу ІІІ «Порядку роботи з електронними документами у діловодстві та їх підготовки до передавання на архівне зберігання», затвердженого Наказом Міністерства юстиції України від 11.11.2014 №1886/5.
Цей письмовий електронний лист підписаний мною електронним (цифровим) підписом відповідно до приписів закону шляхом додавання до електронних даних, що складають текст листа, даних (інформації) в текстовій електронній формі, – а саме власноручного підпису у вигляді мого власного прізвища та ініціалів друкованими літерами такого вигляду: «Г.С. Щербата». Власне підпису передує підказка у вигляді слова «Підпис» з наступною двокрапкою.
Цей лист містить 22 звернення з метою реалізації моїх прав людини.
Цей лист містить 28 запитів на доступ до офіційних документів=публічної інформації.
Цей лист містить 13 запитів на доступ до моїх персональних даних та їх захист.
Цей лист містить 52 заява на отримання інформації, необхідної мені для реалізації моїх прав людини.
І. Факти
1. Я є людиною з інвалідністю 1А групи, лежачою з 2000 року. Працездатних родичів не маю , є одинокою людиною з інвалідністю.
2. 03.08.21 у мене діагностований ковід. Сімейна лікарка Веселовська А.Р. виписала мені і передала медсестрою рецепти на 2 препарати – аскоцин та олідетрим. Жарознижувальні препарати взагалі не призначила, хоча у мене весь час підвищена температура. В даний час вже протягом майже 4 місяці у мене важка анемія, чисельні кровоточиві пролежневі рани, які ЦПМСД2 відмовляється лікувати, і імунітет значно знижений. Однак, комплексних вітамінів для допомоги організму лікарка теж не призначила. Рецепти виписала не безоплатні, а за 50% вартості. І це при тому, що моя пенсія є нижчою навіть за прожитковий мінімум, який і так не передбачає витрат на охорону здоров'я. Безоплатні рецепти ніхто в ЦПМСД2 не видає нікому протягом всієї епідемії.
3. Докази у вигляді копій рецептів ЦПМСД2, з підписом лікарки Веселовської А.Р., додаю за посиланням https://drive.google.com/file/d/1VGZ8Q1z....
4. Наскільки я знаю, в Україні, як в усьому світі, лікування інфекційних хвороб, тим більше під час епідемій, повністю забезпечується державою. І не лише інвалідів – КОЖНОЇ людини.
5. Це означає, що лише на первинному етапі хвороби ЦПМСД2, який оплачує моє лікування, недодав мені біля 300 грн. бюджетних коштів лише на виписаних ліках, а всього біля 600-700 грн., і для мого лікування заставляє мене заплатити ці кошти. Це означає, що ЦПМСД2 та лікарка Веселовська А.Р. вимагають з мене оплату за лікування, яке має бути безоплатним не лише мені як інваліду, а кожній людині.
Враховуючи, що епідемія ковід в Україні триває вже понад півтора року, і маса людей за цей час фактичної відмови в наданні медичної допомоги вимерло, організованою злочинною групою посадовців ЦПМСД2 в такий спосіб розікрадено мільйони людських бюджетних коштів і вбито тисячі людей.
6. Це означає, що наявний факт вчинення злочинів, передбачених:
6.1. ст.184.1 ККУ «Порушення права на безоплатну медичну допомогу», а саме: «1. Незаконна вимога оплати за надання медичної допомоги в державних чи комунальних закладах охорони здоров'я карається штрафом до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців;
6.2. ст.161 ККУ «Порушення рівноправності громадян залежно від їх… інвалідності…», а саме:
- «1, 2. …пряме чи непряме обмеження прав… за ознаками інвалідності… вчинені службовою особою, караються штрафом від п'ятисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк від двох до п'яти років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого»;
- «3. Дії, передбачені частинами першою або другою цієї статті, які були вчинені організованою групою осіб або спричинили тяжкі наслідки, -караються позбавленням волі на строк від п'яти до восьми років».
6.3. Оскільки лікування від ковід має бути сплачене ЦПМСД2 за рахунок отримуваних бюджетних коштів, з яких, зокрема, здійснюється і оплата праці його працівників, такі дії є ще й корупційним злочином, передбаченим ст.364 ККУ «Зловживання владою або службовим становищем», а саме:
- «1. Зловживання владою або службовим становищем, тобто умисне, з метою одержання будь-якої неправомірної вигоди для самої себе чи іншої фізичної або юридичної особи використання службовою особою влади чи службового становища всупереч інтересам служби, якщо воно завдало істотної шкоди охоронюваним законом правам, свободам та інтересам окремих громадян або державним чи громадським інтересам, або інтересам юридичних осіб, - карається 1) арештом на строк до шести місяців або 2) обмеженням волі на строк до трьох років, або 3) позбавленням волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, із штрафом від двохсот п’ятдесяти до семисот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
- 2. Те саме діяння, якщо воно спричинило тяжкі наслідки, - карається позбавленням волі на строк від трьох до шести років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, зі штрафом від п’ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян».
6.4. Ці дії є міжнародним злочином «геноцид», передбаченим Конвенцією ООН про запобігання злочину геноциду та покарання за нього та ст.442 ККУ «Геноцид», а саме: «1. Геноцид, тобто діяння, умисно вчинене з метою повного або часткового знищення будь-якої національної… групи шляхом позбавлення життя членів такої групи чи заподіяння їм тяжких тілесних ушкоджень, створення для групи життєвих умов, розрахованих на повне чи часткове її фізичне знищення… карається позбавленням волі на строк від десяти до п'ятнадцяти років або довічним позбавленням волі».
6.5. Ці дії є міжнародним злочином проти людяності «винищення людей», передбаченим ст.7 Римського статуту міжнародного кримінального суду, яка є частиною національного законодавства України з 21 листопада 2013 року, і яка передбачає покарання (далі мова оригіналу):
«Статья 77 Применимые меры наказания
1. С учетом статьи 110 Суд может назначить одну из следующих мер наказания лицу, признанному виновным в совершении преступления, предусмотренного в статье 5 настоящего Статута:
a) лишение свободы на определенный срок, исчисляемый в количестве лет, которое не превышает максимального количества в 30 лет, или
b) пожизненное лишение свободы в тех случаях, когда это оправдано исключительно тяжким характером преступления и индивидуальными обстоятельствами лица, признанного виновным в его совершении.
2. Помимо лишения свободы, Суд может назначить:
a) штраф в соответствии с критериями, предусмотренными в Правилах процедуры и доказывания;
b) конфискацию доходов, имущества и активов, полученных прямо или косвенно в результате преступления, без ущерба для прав bona fide третьих сторон».
7. Повідомляю ДОЗВМР та ЦПМСД2 про наведені факти для вжиття, ЗА ВЛАСНОЮ ІНІЦІАТИВОЮ, заходів реагування для негайного усунення та унеможливлення в майбутньому таких страшних злочинів.
ІІ. Вимоги
8. Для збереження мого життя та негайного поновлення здоров'я прошу ДОЗВМР та ЦПМСД2 негайно поновити мої порушені права та надати мені фінансовий доступ до безоплатного лікування від ковіду – повністю за бюджетний кошт. Врятуйте моє життя!
8.1. Оскільки питання стосується прямої загрози моєму життю та життю сотень тисяч вінничан і вимагає термінового вирішення, прошу ухвалене рішення повідомити мені протягом доби.
9. Прошу ДОЗВМР:
9.1. Провести негайне службове розслідування вчинених посадовцями ЦПМСД2 вказаних страшних злочинів.
9.2. На час проведення службового розслідування відсторонити від виконання службових обов'язків усіх задіяних в цих страшних злочинах посадовців, в першу чергу головного лікаря і головну фашистку ЦПМСД2 Кривов'яз Т.М., медичного директора Олевінську В.М., смотрящу есесівку Якубич С.Г., сімейну фашистку Веселовську А.Р.
9.3. Матеріали про факти вчинення наведених злочинів та їх докази негайно передати центральним правоохоронним органам держави, включно СБУ, для встановленого законом кримінального переслідування злочинців.
9.4. Завимагати від правоохоронних органів негайного взяття під варту всього кубла злочинців ЦПМСД2, в першу чергу Кривов'яз Т.М., Олевінської В.М., Якубич С.Г., Веселовської А.Р.
9.5. Завимагати від правоохоронних органів негайного накладення арешту на усе майно злочинців ЦПМСД2, в першу чергу Кривов'яз Т.М., Олевінської В.М., Якубич С.Г., Веселовської А.Р., для відшкодування завданої злочинами шкоди мені як потерпілій та жертві цих злочинів, а також тисячам таких самих жертв-вінничан.
9.6. Притягнути до встановленої законом дисциплінарної та матеріальної відповідальності керівника ЦПМСД2 Кривов'яз Т.М. за встановлення в лікарні фашистського режиму геноциду і винищення людей та ненадання їм фінансового доступу до лікування від ковіду.
9.7. Стягнути з винних посадовців ЦПМСД2 Кривов'яз Т.М., Олевінської В.М., Якубич С.Г., Веселовської А.Р. усю завдану мені ними майнову шкоду у формі недоплати за моє лікування від ковіду, яка на даний час складає 50% вартості первинних призначень аскоцину та олідетриму і непризначення жарознижуючих та загальноукріплюючих препаратів; за попередніми обрахунками – 600-700 гривень.
9.7.1. Прошу унеможливити подальше зростання моєї майнової шкоди у формі недоплати за лікування чи відмови в потрібних лікарських засобах.
9.8. Стягнути з винних посадовців ЦПМСД2 Кривов'яз Т.М., Олевінської В.М., Якубич С.Г., Веселовської А.Р. усю завдану мені ними немайнову (моральну) шкоду у формі недоплати за моє як лежачої одинокої людини з інвалідністю 1А групи 83 років лікування від ковіду, яка, за практикою ЄСПЛ, складає від 10 000 до 50 000 євро. Прошу стягнути з винних на мою користь 30 000 євро в гривні по курсу НБУ на час сплати.
9.9. Додатково до усіх сум прошу стягнути витрати на доставку стягнутих сум та усі податки, що можуть бути мені нараховані на ці суми.
10. Прошу ЦПМСД2:
10.1. Негайно поновити мої порушені права та видати безоплатні рецепти на усі необхідні мені для лікування ковіду ліки та інші медичні засоби.
10.2. Провести негайне службове розслідування вчинених посадовцями ЦПМСД2 вказаних страшних злочинів.
10.3. На час проведення службового розслідування відсторонити від виконання службових обов'язків усіх задіяних в цих страшних злочинах посадовців, в першу чергу медичного директора Олевінську В.М., смотрящу есесівку Якубич С.Г., сімейну фашистку Веселовську А.Р.
10.4. Матеріали про факти вчинення наведених злочинів та їх докази негайно передати центральним правоохоронним органам держави, включно СБУ, для встановленого законом кримінального переслідування злочинців.
10.5. Завимагати від правоохоронних органів негайного взяття під варту злочинців, в першу чергу Олевінської В.М., Якубич С.Г., Веселовської А.Р.
10.6. Завимагати від правоохоронних органів негайного накладення арешту на усе майно злочинців, в першу чергу Олевінської В.М., Якубич С.Г., Веселовської А.Р., для відшкодування завданої злочинами шкоди мені як потерпілій та жертві цих злочинів, а також тисячам таких самих жертв-вінничан.
11. Притягнути до встановленої законом дисциплінарної та матеріальної відповідальності медичного директора Олевінську В.М., смотрящу есесівку Якубич С.Г., сімейну фашистку Веселовську А.Р. за вчинення проти мене геноциду у формі відмови в фінансовому доступі лікування від ковіду та дискримінацію мене за ознакою інвалідності.
11.1. Стягнути з винних посадовців ЦПМСД2, в першу чергу Олевінської В.М., Якубич С.Г., Веселовської А.Р. усю завдану мені ними майнову шкоду у формі недоплати за моє лікування від ковіду, яка на даний час складає 50% вартості первинних призначень аскоцину та олідетриму і непризначення жарознижуючих та загальноукріплюючих препаратів; за попередніми обрахунками – 600-700 гривень.
11.1.1. Прошу унеможливити подальше зростання моєї майнової шкоди у формі недоплати за лікування чи відмови в потрібних лікарських засобах.
11.2. Стягнути з винних посадовців ЦПМСД2, в першу чергу Олевінської В.М., Якубич С.Г., Веселовської А.Р. усю завдану мені ними немайнову (моральну) шкоду у формі недоплати за моє як лежачої одинокої людини з інвалідністю 1А групи 83 років лікування від ковіду, яка, за практикою ЄСПЛ, складає від 10 000 до 50 000 євро. Прошу стягнути з винних на мою користь 30 000 євро в гривні по курсу НБУ на час сплати.
11.3. Додатково до усіх сум прошу стягнути витрати на доставку стягнутих сум та усі податки, що можуть бути мені нараховані на ці суми.
12. Відповідно до ст.ст.8, 10 Європейської Конвенції про захист прав людини, ст.ст.1, 2, 6 Конвенції Ради Європи про доступ до офіційних документів, що діє як національний закон з 11.06.20, ст.ст.32, 34.2 Конституції України, законів України «Про інформацію», «Про доступ до публічної інформації», «Про захист персональних даних», «Про звернення громадян», прошу надати мені інформацію, необхідну для реалізації моїх прав людини; мої персональні дані; офіційні документи=публічну інформацію, включно про себе, ЩО СТАНОВИТЬ СУСПІЛЬНИЙ ІНТЕРЕС (є суспільно-необхідною інформацією), необхідну мені для виявлення порушень прав людини, зловживання владою, ризиків для здоров'я людей, і яку я маю намір оприлюднити для суспільства, а саме:
12.1. Вжиті ДОЗВМР та ЦПМСД2, ЗА ВЛАСНОЮ ІНІЦІАТИВОЮ, заходи реагування для усунення та унеможливлення в майбутньому наведених зловживань.
12.2. На кого в Україні покладений обов'язок оплати лікування інфекційних захворювань? Якими приписами права це передбачено?
12.2.1. Прошу навести назви, авторів, дати ухвалення, реєстраційні номери та прямі інтернет-лінки на оприлюднення усіх існуючих релевантних приписів права.
12.3. На кого в Україні покладений обов'язок оплати лікування інфекційних захворювань під час епідемій? Якими приписами права це передбачено?
12.3.1. Прошу навести назви, авторів, дати ухвалення, реєстраційні номери та прямі інтернет-лінки на оприлюднення усіх існуючих релевантних приписів права.
12.4. Яку відповідальність несе сімейний лікар, інші медичні працівники, які вимагають від пацієнта сплатити за безоплатні медичні послуги? Якими приписами права це унормовано?
12.4.1. Прошу навести назви, авторів, дати ухвалення, реєстраційні номери та прямі інтернет-лінки на оприлюднення усіх існуючих релевантних приписів права.
12.5. Як в Україні за міжнародним та національним правом карається геноцид у формі масової відмови в наданні безоплатної амбулаторної медичної допомоги під час епідемій населенню міста та/чи держави? Якими міжнародними та національними приписами права це передбачено?
12.5.1. Прошу навести назви, авторів, дати ухвалення, реєстраційні номери та прямі інтернет-лінки на оприлюднення усіх існуючих релевантних приписів права.
12.6. Як в Україні за міжнародним та національним правом карається винищення людей у формі масової відмови в наданні безоплатної амбулаторної медичної допомоги під час епідемій населенню міста та/чи держави? Якими міжнародними та національними приписами права це передбачено?
12.6.1. Прошу навести назви, авторів, дати ухвалення, реєстраційні номери та прямі інтернет-лінки на оприлюднення усіх існуючих релевантних приписів права.
12.7. В який спосіб людина в м. Вінниці, включно я, може отримати безоплатне амбулаторне лікування усіх видів від ковіду? Якими міжнародними та національними приписами права це передбачено?
12.7.1. Прошу навести назви, авторів, дати ухвалення, реєстраційні номери та прямі інтернет-лінки на оприлюднення усіх існуючих релевантних приписів права.
12.8. Матеріали службового розслідування наведених в цьому листі порушень.
12.9. Матеріали перевірки цього листа в частині скарги.
12.10. Належно засвідчені факсимільні копії (фотокопії з оригіналів) усіх документів, надісланих ДОЗВМР до правоохоронних органів за наслідками цього листа.
12.11. Яка сума бюджетних коштів призначена на лікування ковіду в м.Вінниці, включно на амбулаторне лікування, на 2020-2021 роки в розрізі років та місяців?
12.11.1. Прошу надати належно засвідчені факсимільні копії (фотокопії з оригіналів) усіх наявних документів про призначення бюджетних коштів на лікування ковіду в м.Вінниці, включно на амбулаторне лікування, на 2020-2021 роки в розрізі років та місяців.
12.11.2. Прошу навести назви, авторів, дати ухвалення, реєстраційні номери та прямі інтернет-лінки на оприлюднення усіх існуючих документів про призначення вказаних цільових коштів.
12.12. Яка сума бюджетних коштів фактично профінансована і сплачена пацієнтам (прямо чи непрямо) на лікування ковіду в м.Вінниці, включно на амбулаторне лікування, на 2020-2021 роки в розрізі років та місяців?
12.12.1. Прошу надати належно засвідчені факсимільні копії (фотокопії з оригіналів) усіх наявних документів про фактичне фінансування бюджетних коштів на лікування ковіду в м.Вінниці, включно на амбулаторне лікування, на 2020-2021 роки в розрізі років та місяців.
12.13. Відповідь на цього листа та рішення про притягнення до дисциплінарної та матеріальної відповідальності фашисток Кривов'яз Т.М., Олевінської В.М., Якубич С.Г., Шевчук (Веселовська) А.Р. прошу ДОЗВМР надіслати мені на домашню адресу
12.14. Відповідь на цього листа та рішення про притягнення до дисциплінарної та матеріальної відповідальності Кривов'яз Т.М., Олевінської В.М., Якубич С.Г., Шевчук (Веселовська) А.Р. прошу ДОЗВМР оприлюднити на офіційному сайті ДОЗВМР як акт індивідуальної дії.
12.14.1. Прошу повідомити мені прямі інтернет-лінки на оприлюднення на офіційному сайті ДОЗВМР рішень про притягнення до відповідальності Кривов'яз Т.М. Олевінської В.М., Якубич С.Г., Шевчук (Веселовська) А.Р.
12.15. Відповідь на цього листа та рішення про притягнення до дисциплінарної та матеріальної відповідальності фашисток Олевінської В.М., Якубич С.Г., Шевчук (Веселовська) А.Р. прошу ЦПМСД2 надіслати мені на домашню адресу та на публічну електронну адресу, з якої отриманий цей лист.
12.16. Відповідь на цього листа та рішення про притягнення до дисциплінарної та матеріальної відповідальності фашисток Олевінської В.М., Якубич С.Г., Шевчук (Веселовська) А.Р. прошу ЦПМСД2 оприлюднити на офіційному сайті ЦПМСД2 як акт індивідуальної дії.
12.16.1. Прошу ЦПМСД2 повідомити мені прямий інтернет-лінк на оприлюднення на офіційному сайті ЦПМСД2 рішень про притягнення до відповідальності Шевчук (Веселовська) А.Р. та Якубич С.Г.
12.17. Вхідний реєстраційний номер та дату вхідної реєстрації ДОЗВМР та ЦПМСД2 цього листа.
12.18. Належно засвідчені факсимільні копії цього листа з реквізитами його вхідної реєстрації ДОЗВМР та ЦПМСД2.
13. При наданні відповідей на цього листа та запитаної ним інформації, для уникнення непорозумінь та різнопрочитань, прошу вказувати, на який саме номер запиту (заяви) в цьому листі надається кожна відповідь та інформація.
Роз'яснюю, що відповідно до ст.1 Указу Президії Верховної Ради СРСР від 4 серпня 1983 року №9779-X „Про порядок видачі та засвідчення підприємствами, установами, організаціями копій документів, що стосуються прав громадян“ (Відомості Верховної Ради (ВВР), 1983, N32, ст.492 ) (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/v977...), який до сьогодні діє в Україні відповідно до статті 3 Закону України „Про правонаступництво України“ як такий, що не суперечить законодавству України,
«Президія Верховної Ради СРСР п о с т а н о в л я є: 1. Встановити, що державні і громадські підприємства, установи й організації видають за заявами громадян копії документів, які виходять від цих підприємств, установ і організацій, якщо такі копії необхідні для вирішення питань, що стосуються прав і законних інтересів громадян, які звернулися до них. Копії документів видаються на бланках підприємств, установ і організацій.
У такому ж порядку підприємства, установи й організації можуть видавати копії наявних у них документів, що виходять від інших підприємств, установ і організацій, від яких одержати безпосередньо копії цих документів важко або неможливо. У випадках, коли документи були виконані на бланках, при виготовленні копій відтворюються реквізити бланків.
Підприємства, установи й організації висилають також копії наявних у них документів на запити інших підприємств, установ і організацій, якщо копії таких документів необхідні для вирішення питань, що стосуються прав і законних інтересів громадян, які звернулися до них.
Вірність копії документа засвідчується підписом керівника або уповноваженої на те службової особи і печаткою. На копії зазначається дата її видачі і робиться відмітка про те, що оригінал документа знаходиться в даному підприємстві, установі, організації».
Порядок засвідчення копій документів визначений пунктами 5.26, 5.27 Національного стандарту України Державної уніфікованої системи документації, Уніфікованої системи організаційно - розпорядчої документації ”Вимоги до оформлювання документів” (ДСТУ 4163-2003, затвердженого наказом Держспоживстандарту України від 07.04.2003 №55, http://zakon.rada.gov.ua/rada/show/v0055...).
За вказаним нормативно-правовим актом, відмітка про засвідчення копії документа складається:
-зі слів "Згідно з оригіналом",
-назви посади,
-особистого підпису особи, яка засвідчує копію, її ініціалів та прізвища,
-дати засвідчення копії, яка проставляється нижче підпису.
Приклад:
Згідно з оригіналом
Юрисконсульт Підпис Ініціали, прізвище
20.03.2014
Підпис відповідальної особи засвідчують на документі відбитком печатки організації. Відбиток печатки ставлять так, щоб він охоплював останні кілька літер назви посади особи, яка підписала документ.
За вищевказаним способом засвідчуватись повинна кожна сторінка документа.
Також у випадку, якщо документ складається з кількох сторінок, то копії знімаються зі всіх сторінок, які потім можна засвідчити і у такий спосіб: прошити разом, напис ”Копія” ставиться на першій із прошитих сторінок, кінчики ниток має бути заклеєно клаптиком паперу так, щоб нитки виглядали з-під цього паперу. Обов’язково зверху цього паперу робиться напис: ”Пронумеровано і прошнуровано (кількість аркушів цифрою і прописом) аркушів”, вказується посада особи, яка завіряє копію, її підпис, прізвище, ініціали й дата. Все це скріплюється печаткою таким чином, щоб частина відбитку була проставлена на приклеєному клаптику паперу, а частина - на самому аркуші копії документа.
Відповідь та запитану інформацію в оригіналах чи в паперових та електронних факсимільних копіях (фотокопіях з оригіналів), належно засвідчених відповідно до приписів ст.1 Указу Президії Верховної Ради СРСР від 4 серпня 1983 року №9779-X „Про порядок видачі та засвідчення підприємствами, установами, організаціями копій документів, що стосуються прав громадян“, який діє в Україні відповідно до ст.3 Закону України „Про правонаступництво України“, пунктів 5.26, 5.27 ДСТУ 4163-2003, затвердженого наказом Держспоживстандарту України від 07.04.2003 № 55, прошу надати мені на надану раніше домашню адресу та на електронну адресу, з якої отриманий цей лист. Я не даю згоди на використання будь-яких інших моїх контактних даних для мети комунікації за цим листом.
04.08.21 Підпис: Г.С. Щербата
З повагою,

Галина Сергіївна Щербата

КЗ ЦПМСД ІІ, Центр первинної медико-санітарної допомоги №2 в м. Вінниці

1 Attachment

-------------------------------------------------------------------

КЗ ЦПМСД ІІ, Центр первинної медико-санітарної допомоги №2 в м. Вінниці

1 Attachment

-------------------------------------------------------------------

Галина Сергіївна Щербата

Доброго дня!
1. Департамент охорони здоров’я Вінницької міської ради (ДОЗВМР)
2. Керівнику ДОЗВМР п. Шиш О.В.
21100, м. Вінниця, вул. Соборна, 59, тел. 59-50-14, 35-00-74, e-mail: [email address], [email address],

3. Центр первинної медико-санітарної допомоги №2 (ЦПМСД2)
4. Керівнику ЦПМСД2
21050, м. Вінниця, вул. Магістратська, 44 [email address]

Щербата Галина Сергіївна, людина з інвалідністю 1А групи, пенсійне посвідчення №156758, видане 15.05.87 Піщанським райсоцзабезом
21037, м. Вінниця, житло (квартира)
381-1Врятуйте моє життя!Повторно
Прошу підтвердити отримання цього електронного листа за призначенням відповідно до приписів ст.7 Розділу ІІІ «Порядку роботи з електронними документами у діловодстві та їх підготовки до передавання на архівне зберігання», затвердженого Наказом Міністерства юстиції України від 11.11.2014 №1886/5.
Цей письмовий електронний лист підписаний мною електронним (цифровим) підписом відповідно до приписів закону шляхом додавання до електронних даних, що складають текст листа, даних (інформації) в текстовій електронній формі, – а саме власноручного підпису у вигляді мого власного прізвища та ініціалів друкованими літерами такого вигляду: «Г.С. Щербата». Власне підпису передує підказка у вигляді слова «Підпис» з наступною двокрапкою.
Цей лист містить 6 звернень з метою реалізації моїх прав людини.
Цей лист містить 11 запитів на доступ до офіційних документів=публічної інформації.
Цей лист містить 6 запитів на доступ до моїх персональних даних та їх захист.
Цей лист містить 11 заяв на отримання інформації, необхідної мені для реалізації моїх прав людини.
І. Факти
1. Я є людиною з інвалідністю 1А групи, лежачою з 2000 року. Працездатних родичів не маю , є одинокою людиною з інвалідністю.
2. 03.08.21 у мене діагностований ковід. Сімейна лікарка Веселовська А.Р. виписала мені і передала медсестрою рецепти на 2 препарати – аскоцин та олідетрим. Жарознижувальні препарати взагалі не призначила, хоча у мене на той час постійно була підвищена температура. В даний час вже протягом майже 4 місяці у мене важка анемія, чисельні кровоточиві пролежневі рани, які ЦПМСД2 відмовляється лікувати, і імунітет значно знижений. Однак, комплексних вітамінів для допомоги організму лікарка теж не призначила. Рецепти виписала не безоплатні, а за 50% вартості. І це при тому, що моя пенсія є нижчою навіть за прожитковий мінімум, який і так не передбачає витрат на охорону здоров'я. Безоплатні рецепти ніхто в ЦПМСД2 не видає нікому протягом всієї епідемії. Бо працюють не по праву, а по понятіям.
2.1. Докази у вигляді копій рецептів ЦПМСД2, з підписом лікарки Веселовської А.Р., додаю за посиланням https://drive.google.com/file/d/1VGZ8Q1z....
3. В Україні, як в усьому світі, лікування інфекційних хвороб, тим більше під час епідемій, повністю забезпечується державою. І не лише інвалідів – КОЖНОЇ людини.
4. Це означає, що лише на первинному етапі хвороби ЦПМСД2, який оплачує моє лікування, недодав мені біля 300 грн. бюджетних коштів лише на виписаних ліках, а всього біля 600-700 грн., і для мого лікування заставляє мене заплатити ці кошти. Це означає, що ЦПМСД2 та лікарка Веселовська А.Р. вимагають з мене оплату за лікування, яке має бути безоплатним не лише мені як інваліду, а кожній людині.
Враховуючи, що епідемія ковід в Україні триває вже понад півтора року, і маса людей за цей час фактичної відмови в наданні медичної допомоги вимерло, організованою злочинною групою посадовців ЦПМСД2 в такий спосіб розікрадено мільйони людських бюджетних коштів і вбито тисячі людей.
5. Це означає, що наявний факт вчинення серії національних та міжнародних злочинів.
6. Починаючи з 04.08.21 у мене погіршився стан, з'явився різкий біль в грудях і кашель. Мої скарги лікарка Веселовська навіть відмовляється слухати – слова не дає сказати, весь час перебиває, і її можна лише фізично перекричати, щоб озвучити симптоми. Вже три бригади екстреної прослухали у мене пневмонію – 05.08.21, 08.08.21 та 10.08.21, і рекомендували просити у сімейного призначити антибіотики. Передали також виклики сімейному лікарю. Сатурація в межах 90-93 – вище не піднімається. Внаслідок приватної консультації інший сімейний лікар так само прослухав у мене пневмонію і рекомендував просити у своєї сімейної лікування щонайменше антибіотиками, наприклад, медоксон, якщо підходить по чутливості, а також новірен або сальтавір та мовіназу.
7. Від сімейної жодної допомоги, жодного лікування: один раз 06.08.21 прийшла, заставляла мені піднятись, хоча я геть обезсиліла; сама підняти мене в сидяче положення відмовилась, і відмовилась, на моє прохання, запросити для цього ще інших медпрацівників; прослухати мене відмовилась. Натомість, заставляла доньку піднімати мене! Людину з інвалідністю та з аутоімунними захворюваннями! Голими руками без захисту! хоча сама була в скафандрі! Повернулась і пішла. Жодної допомоги не надала.
7.1. 09.08.21 о 15-22 Веселовська написала доньці на вайбер, що їде мене ДИВИТИСЯ, час візиту, як завжди, не узгодила, і через 10 хвилин вже дзвонила в двері. Відкрити було нІкому, тому що донька в цей час, з 15-00, знаходилась в лікарні за попереднім призначенням, і лише після повернення додому, пост-фактум, змогла побачити переписку в вайбері.
8. В результаті у мене з 04.08.21, протягом 8 днів, нелікована ковідна пневмонія. А лікарці до задниці.
9. ПОВТОРНО Повідомляю ДОЗВМР та ЦПМСД2 про наведені факти для вжиття, ЗА ВЛАСНОЮ ІНІЦІАТИВОЮ, заходів реагування для негайного надання мені медичної допомоги, усунення та унеможливлення в майбутньому таких страшних злочинів.
ІІ. ПОВТОРНІ Вимоги
10. Для збереження мого життя та негайного поновлення здоров'я ПОВТОРНО прошу ДОЗВМР та ЦПМСД2 негайно поновити мої порушені права та надати мені фінансовий доступ до безоплатного лікування від ковіду – повністю за бюджетний кошт. Врятуйте моє життя!
10.1. Оскільки питання стосується прямої загрози моєму життю та життю сотень тисяч вінничан і вимагає термінового вирішення, ПОВТОРНО прошу ухвалити рішення та повідомити його мені, за приписами права, ПРОТЯГОМ ДОБИ.
11. ПОВТОРНО Прошу ДОЗВМР:
11.1. Забезпечити негайне надання мені адекватної медичної допомоги у формі обстеження та лікування ковідної пневмонії.
11.2. Провести негайне службове розслідування вчинених посадовцями ЦПМСД2 вказаних страшних злочинів.
11.3. На час проведення службового розслідування відсторонити від виконання службових обов'язків усіх задіяних в цих страшних злочинах посадовців, в першу чергу головного лікаря і головну фашистку ЦПМСД2 Кривов'яз Т.М., медичного директора Олевінську В.М., смотрящу есесівку Якубич С.Г., сімейну фашистку Веселовську А.Р.
11.4. Притягнути до встановленої законом дисциплінарної та матеріальної відповідальності керівника ЦПМСД2 Кривов'яз Т.М. медичного директора Олевінську В.М., смотрящу есесівку Якубич С.Г., сімейну фашистку Веселовську А.Р. за відмову мені в лікуванні ковідної пневмонії, за встановлення в лікарні фашистського режиму геноциду і винищення людей та ненадання їм фінансового доступу до лікування від ковіду.
12. Відповідно до ст.ст.8, 10 Європейської Конвенції про захист прав людини, ст.ст.1, 2, 6 Конвенції Ради Європи про доступ до офіційних документів, що діє як національний закон з 11.06.20, ст.ст.32, 34.2 Конституції України, законів України «Про інформацію», «Про доступ до публічної інформації», «Про захист персональних даних», «Про звернення громадян», ПОВТОРНО прошу надати мені інформацію, необхідну для реалізації моїх прав людини; мої персональні дані; офіційні документи=публічну інформацію, включно про себе, ЩО СТАНОВИТЬ СУСПІЛЬНИЙ ІНТЕРЕС (є суспільно-необхідною інформацією), необхідну мені для виявлення порушень прав людини, зловживання владою, ризиків для здоров'я людей, і яку я маю намір оприлюднити для суспільства, а саме:
12.1. Вжиті ДОЗВМР та ЦПМСД2, ЗА ВЛАСНОЮ ІНІЦІАТИВОЮ, заходи реагування для усунення та унеможливлення в майбутньому наведених зловживань.
12.2. В який спосіб людина в м. Вінниці, включно я, може отримати БЕЗОПЛАТНЕ АМБУЛАТОРНЕ лікування усіх видів від ковіду? Якими міжнародними та національними приписами права це передбачено?
12.2.1. Прошу навести назви, авторів, дати ухвалення, реєстраційні номери та прямі інтернет-лінки на оприлюднення усіх існуючих релевантних приписів права.
12.3. Яка сума бюджетних коштів призначена на лікування ковіду в м.Вінниці, включно на амбулаторне лікування, на 2021 рік в розрізі місяців?
12.3.1. Прошу навести назви, авторів, дати ухвалення, реєстраційні номери та прямі інтернет-лінки на оприлюднення усіх існуючих документів про призначення вказаних цільових коштів.
12.4. Яка сума бюджетних коштів фактично профінансована на лікування ковіду в м.Вінниці, включно на амбулаторне лікування, на 2021 рік в розрізі місяців?
12.5. Відповідь на цього листа та рішення про притягнення до дисциплінарної та матеріальної відповідальності фашисток Кривов'яз Т.М., Олевінської В.М., Якубич С.Г., Шевчук (Веселовська) А.Р. прошу ДОЗВМР надіслати мені на домашню адресу
12.6. Відповідь на цього листа та рішення про притягнення до дисциплінарної та матеріальної відповідальності Кривов'яз Т.М., Олевінської В.М., Якубич С.Г., Шевчук (Веселовська) А.Р. прошу ДОЗВМР оприлюднити на офіційному сайті ДОЗВМР як акт індивідуальної дії.
12.6.1. Прошу повідомити мені прямі інтернет-лінки на оприлюднення на офіційному сайті ДОЗВМР рішень про притягнення до відповідальності Кривов'яз Т.М. Олевінської В.М., Якубич С.Г., Шевчук (Веселовська) А.Р.
12.7. Вхідний реєстраційний номер та дату вхідної реєстрації ДОЗВМР цього листа.
12.8. Належно засвідчені факсимільні копії цього листа з реквізитами його вхідної реєстрації ДОЗВМР.
13. При наданні відповідей на цього листа та запитаної ним інформації, для уникнення непорозумінь та різнопрочитань, прошу вказувати, на який саме номер запиту (заяви) в цьому листі надається кожна відповідь та інформація.
Роз'яснюю, що відповідно до ст.1 Указу Президії Верховної Ради СРСР від 4 серпня 1983 року №9779-X „Про порядок видачі та засвідчення підприємствами, установами, організаціями копій документів, що стосуються прав громадян“ (Відомості Верховної Ради (ВВР), 1983, N32, ст.492 ) (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/v977...), який до сьогодні діє в Україні відповідно до статті 3 Закону України „Про правонаступництво України“ як такий, що не суперечить законодавству України,
«Президія Верховної Ради СРСР п о с т а н о в л я є: 1. Встановити, що державні і громадські підприємства, установи й організації видають за заявами громадян копії документів, які виходять від цих підприємств, установ і організацій, якщо такі копії необхідні для вирішення питань, що стосуються прав і законних інтересів громадян, які звернулися до них. Копії документів видаються на бланках підприємств, установ і організацій.
У такому ж порядку підприємства, установи й організації можуть видавати копії наявних у них документів, що виходять від інших підприємств, установ і організацій, від яких одержати безпосередньо копії цих документів важко або неможливо. У випадках, коли документи були виконані на бланках, при виготовленні копій відтворюються реквізити бланків.
Підприємства, установи й організації висилають також копії наявних у них документів на запити інших підприємств, установ і організацій, якщо копії таких документів необхідні для вирішення питань, що стосуються прав і законних інтересів громадян, які звернулися до них.
Вірність копії документа засвідчується підписом керівника або уповноваженої на те службової особи і печаткою. На копії зазначається дата її видачі і робиться відмітка про те, що оригінал документа знаходиться в даному підприємстві, установі, організації».
Порядок засвідчення копій документів визначений пунктами 5.26, 5.27 Національного стандарту України Державної уніфікованої системи документації, Уніфікованої системи організаційно - розпорядчої документації ”Вимоги до оформлювання документів” (ДСТУ 4163-2003, затвердженого наказом Держспоживстандарту України від 07.04.2003 №55, http://zakon.rada.gov.ua/rada/show/v0055...).
За вказаним нормативно-правовим актом, відмітка про засвідчення копії документа складається:
-зі слів "Згідно з оригіналом",
-назви посади,
-особистого підпису особи, яка засвідчує копію, її ініціалів та прізвища,
-дати засвідчення копії, яка проставляється нижче підпису.
Приклад:
Згідно з оригіналом
Юрисконсульт Підпис Ініціали, прізвище
20.03.2014
Підпис відповідальної особи засвідчують на документі відбитком печатки організації. Відбиток печатки ставлять так, щоб він охоплював останні кілька літер назви посади особи, яка підписала документ.
За вищевказаним способом засвідчуватись повинна кожна сторінка документа.
Також у випадку, якщо документ складається з кількох сторінок, то копії знімаються зі всіх сторінок, які потім можна засвідчити і у такий спосіб: прошити разом, напис ”Копія” ставиться на першій із прошитих сторінок, кінчики ниток має бути заклеєно клаптиком паперу так, щоб нитки виглядали з-під цього паперу. Обов’язково зверху цього паперу робиться напис: ”Пронумеровано і прошнуровано (кількість аркушів цифрою і прописом) аркушів”, вказується посада особи, яка завіряє копію, її підпис, прізвище, ініціали й дата. Все це скріплюється печаткою таким чином, щоб частина відбитку була проставлена на приклеєному клаптику паперу, а частина - на самому аркуші копії документа.
Відповідь та запитану інформацію в оригіналах чи в паперових та електронних факсимільних копіях (фотокопіях з оригіналів), належно засвідчених відповідно до приписів ст.1 Указу Президії Верховної Ради СРСР від 4 серпня 1983 року №9779-X „Про порядок видачі та засвідчення підприємствами, установами, організаціями копій документів, що стосуються прав громадян“, який діє в Україні відповідно до ст.3 Закону України „Про правонаступництво України“, пунктів 5.26, 5.27 ДСТУ 4163-2003, затвердженого наказом Держспоживстандарту України від 07.04.2003 № 55, прошу надати мені на надану раніше домашню адресу та на електронну адресу, з якої отриманий цей лист. Я не даю згоди на використання будь-яких інших моїх контактних даних для мети комунікації за цим листом.
11.08.21 Підпис: Г.С. Щербата
З повагою,

Галина Сергіївна Щербата

КЗ ЦПМСД ІІ, Центр первинної медико-санітарної допомоги №2 в м. Вінниці

1 Attachment

КЗ ЦПМСД ІІ, Центр первинної медико-санітарної допомоги №2 в м. Вінниці

1 Attachment

-------------------------------------------------------------------