Владу Нововолинська оштрафували за ненадання інформації про роздані квартири

10 травня 2017 11:20

71 full

Виконавчий комітет Нововолинської міської ради оштрафували на 5100 грн за те, що вона не надала відповіді на запит про роздані протягом 2004 – 2015 років квартири. Про це повідомляє сайт «Четверта влада».

Штраф наклала виконавча служба через те, що виконком проігнорував рішення суду дати відповідь на запит.

У листопаді 2015 року журналіст Анатолій Бідзюра написав запит на доступ до публічної інформації і просив надати копії рішень виконавчого комітету Нововолинської міської ради про надання житла у Нововолинську протягом 2004 – 2015 років. Проте інформації не отримав і звернувся до суду.

У листопаді 2016 року Львівський апеляційний адміністративний суд зобов’язав виконком Нововолинської міської ради повторно розглянути запит Бідзюри.

Зважаючи, що постанова суду досі не виконана, виконавча служба оштрафувала виконком.

«Шкода, що вся сума штрафу буде стягнута із нововолинських платників податків, які формують міський бюджет, а не із власної кишені міського голови. Чому ж Віктор Сапожніков так не бажає оприлюднювати інформацію, яка мала б бути у вільному доступі для всіх бажаючих на сторінках газети «Наше місто» та інтернет-сайті міської ради?» – прокоментував ситуацію Анатолій Бідзюра.

 

«Доступ до правди»