У Вінницькій області витратили 500 тис грн на оздоровлення дітей біженців та учасників АТО

23 Листопада 2015 15:13

На оздоровлення та відпочинок дітей учасників АТО та внутрішньо переміщених осіб управлінню у справах сім’ї, молоді та спорту Вінницької облдержадміністрації з обласного бюджету в 2015 році виділено 500,0 тис. грн. 

На запит користувача сайту «Доступ до правди», розпорядник коштів також розписав, на що їх було витрачено. 

«З 21 липня по 07 серпня на базі позаміського закладу оздоровлення та відпочинку «АІСТ» (с. Приморське, Кілійський р-н, Одеська обл.) проведено Школу гармонійного розвитку «Це твоя країна – наша Україна» для 94 осіб  віком від 14 до 17 років з числа молодих людей, батьки яких загинули, постраждали або беруть участь в антитерористичній операції в східних областях України, та внутрішньо переміщених осіб» - ідеться у відповіді на інфомраційний запит.

 Сума видатків на проведення заходу склала 498,8 тис. грн.

 Читати запит і відповідь повністю

 Нагадаємо, раніше «Доступ до правди» отримав відповідь про те, що коштів на виконання завдань пункту 11.1. Обласної комплексної цільової  програми  підтримки учасників антитерористичної операції, членів їх сімей, а також сімей загиблих Вінничан під час подій, які відбулися 31 серпня 2015 року біля Верховної Ради України, та інших верств населення, які потребують соціального захисту, на 2015-2017 роки не виділялось. Таку відповідь надав Департамент соціальної політики Вінницької облдержадміністрації, на який переслали даний інформаційний запит, попри те, що цей департамент не є належним розпорядником інформації.

 

 

«Доступ до правди»