У Полтаві на День молоді витратили 825 тисяч гривень, з них 615 тисяч – загадкове «технічне забезпечення»

7 липня 2017 13:05

Images cms image 000000920

Полтавська міська рада на організацію та проведення  Дня молоді витратила 825 тисяч 467 гривень 55 копійок. Про це міська рада повідомила у відповіді на запит місцевого видання «Коло».

До самого дня святкування суму витрат міська рада не оголошувала. Натомість, як писав «Доступ до правди» із посиланням на «Коло», Полтавська міська рада у відповіді на запит журналістів зазначила, що бюджет уточнюється.

Водночас на сайті ради була інформація про те, що під час святкування жителям будуть дарувати велосипеди та авто.

За інформацією «Кола», 44 тисячі 700 гривень витратили на поліграфію (запрошення, афіші, сіті-лайти та білборди). До слова, запрошення на концерт роздавали у офісі «Совісті» України», партії, від якої міський голова Олександр Мамай балотувався на вибори та роздавав цукор.

Ще 11 тисяч 731 гривню 20 копійок з міської кишені витратили на додаткові запрошення, оскільки бажаючих потрапити на захід від мера виявилося більше, аніж було надруковано запрошень. 

7 тисяч 400 гривень дали телеканалам «Місто», «ІРТ-Полтава», «Місто+» за виготовлення інформаційного відеоролика та відеосюжетів. Телеканали пов’язують із депутатом Полтавської міськради Андрієм Матковським. 

Ще 4 тисячі 500 гривень пішло на виготовлення відеоконтенту. Хто займався цим – не вказано. 

35 тисяч 600 гривень з міського бюджету заплатили за послуги охорони. 5 тисяч 466 гривень 35 копійок пішло на забезпечення пожежної охорони.

100 тисяч гривень у повітря: саме таку суму заплатили за піротехніку (феєрверк та сценічну піротехніку). 1070 гривень витратили на воду.

Найбільше коштів пішло на технічне забезпечення – 615 тисяч гривень. При чому жодних уточнень, на яке конкретно технічне забезпечення, полтавська влада не вказує. 

Під час короткої прес-конференції після засідання сесії Полтавської міськради 16 червня міський голова Олександр Мамай зазначив, що «з міського бюджету непередбачено коштів на проведення цього свята». Тоді він також уточнив, що за концерт та призи заплатять спонсори. Говорив, що «згодом може й доведеться «докласти» з бюджету близько ста тисяч гривень». «Доклали», як бачимо, майже мільйон. 

У відповіді на запит зазначили, що на виступ фіналістів 7-го сезону талант-шоу Х-фактор гурту «Mountain Breeze», гурт «MMDANCE» та Макса Барських; розіграш 20 велосипедів, автомобіля кошти із міського бюджету не витрачали. Не платили з бюджету ані за виступ, ані за приїзд, ані за проживання та харчування.

 

 

«Доступ до правди»