Цього року на Солом'янський ландшафтний парк витратять близько 888 тис грн.

4 квітня 2016 10:29

На утримання ландшафтного парку у Солом’янському районі планується витратити 887,578 тис грн. цього року. Про це стало відомо з відповіді на запит користувача «Доступу до правди».

Згідно з інформацією від Солом’янської РДА,  887,578 тис грн буде витрачено за умови стабільного фінансування.  Парк знаходить на балансі «Комунального підприємства по утриманню зелених насаджень Солом'янського району м.Києва».  Парк утримується бригадою озеленювачів у кількості 4 осіб, при нормативно розрахунковій чисельності працівників 22 особи.

Також Солом’янська РДА повідомила, що кошти спрямовуються на виплату зарплат  з нарахуванням,  на паливно-мастильні матеріали та запчастин для техніки, інвентар, засоби індивідуального захисту, оплату за водопостачання,  придбання посадкового матеріалу.

У межах фінансування КП упродовж весни-літа вивозить сміття один раз на тиждень, підмітає паркові доріжки, скошує траву в центральній частині парку.

Упродовж осінньо-зимового періоду  -  очищення паркових доріжок та сходів від снігу, наледі, посипання дороги піщано-сольовою сумішшю.

 Упродовж весни-осені – вигрібання та вивезення опального листя в центральній частині парку, висадження саджанців дерев, кущів, облаштування квітників.

Також КП видаляє сухостійні аварійні дерева та проводить роботи з поточного ремонту, фарбує паркові лави та урни для сміття.

Парк входить до виробничої дільниці №3 комунального підприємства , загальна площа становить 85,32 га. Площа самого парку становить  29,6 га, він був закладений у 1986 році.

У 2016 році проведення  робіт з реконструкції та капітального ремонту Ландшафтного парку не заплановано.

Загальна річна сума фінансування у 2015 році для  «КП по утриманню зелених насаджень Солом’янського району м. Києва») на утримання парку складала 707,254 тис грн.

Читати запит та відповідь повністю

 

 Солом'янський парк, фото - Wikipedia

 

 

Фото - Wikipedia