Поліграфкомбінат «Україна» завантажений друком паспортів на місяць вперед. Відповідь на запит

1 вересня 2017 13:33

58806dee5d0e0

Держпідприємства «Поліграфічний комбінат «Україна» по виготовленню цінних паперів» з початку набуття чинності безвізового режиму між Україною та Євросоюзом отримало понад мільйон заявок на виготовлення біометричних паспортів, з яких на сьогодні надруковано вже близько 770 тисяч. Про це директор держпідприємства Юрій Оніщенко повідомив «Громадському телебаченню» у відповіді на запит.

У відповіді зазначено, що з 11 червня (початку дії безвізу – ред.) по 28 серпня поліграфкомбінат отримав 1 109 049 замовлень на виготовлення біометричних паспортів. За той же період держпідприємство виготовило 775 871 паспортів. Отже, у поліграфкомбінату лишилось ще 333 178 замовлень.

«Державний центр персоналізації документів Поліграфкомбінату «Україна» працює цілодобово 7 днів на тиждень. Трудовий колектив поліграфкомбінату, незважаючи на відпускний період, працює у тризмінному режимі без вихідних», – йдеться у відповіді.

За підрахунками «Громадського телебачення» комбінат виготовляв у середньому 9821 паспорт на день. Таким чином, для того, щоб виготовити решту 333 тисячі паспортів підприємству необхідно приблизно 34 доби.

«У найближчі 3-4 місяці поліграфкомбінат «Україна» очікує поставку додаткової системи з персоналізації паспортів BookMaster One System, виробництва компанії IAI industrial system B.V. (Нідерланди), що збільшить загальну виробничу потужність з персоналізації бланків паспорта громадянина України для виїзду за кордон більше ніж у два рази», – додали у дирекції поліграфкомбінату.

Раніше журналісти повідомляли, що станом на початок серпня понад 166 тисяч українців відвідали країни ЄС за правом безвізового в’їзду.

 

 

фото - http://zn.ua

«Доступ до правди»