Дніпропетровськ досі без бюджету на 2016 рік, проект навіть не оприлюднили

4 лютого 2016 12:01

Проект бюджету Дніпропетровська не змогли надати у відповідь на запит користувача «Доступу до правди», оскільки його показники не узгодили постійній депутатські комісії міськради, які наразі взагалі не утворені. Таке пояснення надав фінансово-економічний департамент Дніпропетровської міськради запитувачу.

Громадянин у запиті на інформацію просив надати йому «проект міського бюджету на 2016 рік, у разі його відсутності - причини та строки його розробки». На це фінансово-економічний департамент відповів, що надати документ «не уявляється можливим», оскільки показники проекту дохідної та видаткової частин бюджету міста на 2016 рік не узгоджені з постійними комісіями Дніпропетровської міської ради та послався на ст. 47 Закону «Про місцеве самоврядування». 

При цьому у статті 47 згаданого закону сказано, що постійні комісії попередньо розглядають проекти програм соціально-економічного і культурного розвитку та місцевого бюджету та інші питання, які вносяться на розгляд ради. Тобто закон не вимагає, щоб до оприлюднення проекту рішення депутатські комісії «узгоджували показники» і передбачає розгляд комісіями готового проекту бюджету на засіданні комісії.

Оприлюднити проект рішення про бюджет Дніпропетровська на 2016 рік на офіційному інтернет-порталі чиновники пообіцяли лише після його узгодження комісіями.

Читати запит та відповідь повністю

 «Доступ до правди»