Поїздка української делегації на Генасамблею ООН коштувала 1,3 мільйона гривень

23 Листопада 2015 18:34

Державне управління справами витратило загалом понад 1,3 мільйона гривень на організацію поїздки української делегації на чолі з президентом Петром Порошенком на ювілейну 70-у сесію Генеральної асамблеї ООН до Нью-Йорка, пишуть «Схеми».  

Загалом на робочий візит було витрачено 120 099,00 гривень і 52 208,40 доларів, згідно з кошторисом поїздки української делегації, наданим програмі «Схеми», спільному проекту Радіо Свобода і телеканалу «UA:Перший».

Поїздка делегації тривала з 26 по 30 вересня, але передова група вилетіла раніше, 19 вересня.

Добові витрати української делегації становили 8710 доларів. На проживання в готелях було витрачено понад 36 тисяч доларів – у тому числі проживання в готелі Park Hyatt, де вартість номера стартує від 650 доларів за добу.

Витрати на оренду автотранспорту склали понад 6,5 тисячі доларів, а трохи більше ніж 120 тисяч гривень витратили на придбання авіаквитків.

Крім президента України Петра Порошенка і першої леді Марини Порошенко, 70-ту ювілейну сесію Генеральної асамблеї ООН відвідали: перший помічник глави держави Юрій Оніщенко, глава Адміністрації президента Борис Ложкін і його заступник Костянтин Єлісеєв, міністр закордонних справ Павло Клімкін, постійний представник України при ООН Юрій Сергеєв, посол України в США Валерій Чалий, уповноважений президента у справах кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв і голова комітету Верховної Ради України у закордонних справах Ганна Гопко. Крім того, з делегацією Нью-Йорк відвідали 14 осіб супроводу і 10 осіб охорони. 

radiosvoboda.org